ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

диво

Природа творить дива, вона унікальна і непередбачувана. Зокрема, в Ужгороді прямо на стовбурі одного з дерев виросла кульбаба.

191 просмотр. Обговорити (0)

Напередодні 2017 року Іршавський районний історико-краєзнавчий музей отримав в подарунок незвичайну знахідку, про походження якої зараз дискутують в соціальних мережах і регіональних ЗМІ.

206 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Засукавши рукави, за благоустрій своїх територій активно та організовано взялися працівники ДП “Міжгірське лісове господарство” під керівництвом його директора Івана Барни.

280 просмотров. Обговорити (0)
Властивості карпатських джерел вивчають науковці, а місцеві жителі розповідають про справжні дива
296 просмотров. Обговорити (0)

Незвичне явище у небі над Прикарпаттям помітили у четвер надвечір користувачі соцмереж.

212 просмотров. Обговорити (0)

Світлофор на перехресті вулиць Перемоги і Грушевського в Ужгороді знову працює нормально.

231 просмотр. Обговорити (0)

Ужгородці Олександр Трайдент та Павло Величко у соцмережі "Фейсбук" опублікували фото дивного світлофору, що в обласному центрі Закарпаття.

222 просмотра. Обговорити (0)

Лікіцари – маленьке високогірне село, що заховалося в одній з ущелин на схилах гірського масиву Полонини Рівної.

414 просмотров. Обговорити (0)

Новий в. о. голови Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак заявив, що готовий працювати максимально ефективно для кардинального поліпшення стану доріг в Україні, але для цього потрібен час.

236 просмотров. Обговорити (0)

Поїздки і мандрівки з дітьми – вічний виклик для батьків. Усі діти різні, як і батьки та їхні уявлення про те, коли починати, як готуватися до подорожі, куди і як далеко їхати, яке дозвілля пропонувати дітям.

414 просмотров. Обговорити (0)

Бурхливі потоки білосніжно-пінної, кришталево-чистої джерельної води утворюють різні за розмірами та висотою водоспади.

343 просмотра. Обговорити (0)

У Тячеві вже стало гарною традицією напередодні Великодня встановлювати на Поштовій площі велику писанку, оздоблену звичайними крашанками.

500 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, 5 березня, до Ужгорода прилетіли лебеді. Обрали для себе одне з невеликих водоймищ поблизу цегляного заводу.

707 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатті спорудили унікальний термальний фонтан-басейн, аналоги якого є тільки у кількох країнах Європи та Америці. Урочисте відкриття відбудеться 2 січня в комплексі Термальні води "Косино", де розташований фонтан-ілюзія. На прес-конференції в Ужгородському прес-клубі ініціатори атракції та головні реалізатори розповіли детальніше про цікавий проект.

1567 просмотров. Обговорити (0)
Диво на Срібній Землі: у приватному будинку понад десять літ мироточить розп'яття Ісуса Христа. Паломники сюди з'їжджаються не лише з України, а й з-за кордону.
1226 просмотров. Обговорити (0)
У селі Кідьош Берегівського району Закарпаття в одній з тутешніх хат вже 10 років мироточить розп’яття.
632 просмотра. Обговорити (0)

Хто хоч раз побував у селі Плав'є, що в Свалявському районі Закарпатської області, обов'язково милувався деревом, якому вже біля шести століть. Дуб виріс поблизу старої дерев'яної церковки.

1043 просмотра. Обговорити (0)

У селі Червоному Ужгородського району Закарпаття сталося диво – на стіні православного храму, де раніше висів образ Казанської Богородиці, з’явилася Діва Марія. Це – не копія ікони, а зовсім інший малюнок. Люди кажуть, чим далі стати, тим він чіткіший.

2219 просмотров. Обсудить (0)

Святом для душі, естетичної насолоди стане для читачів книга Наталії Герцег "Ок­самитовий світ вишивки", матеріал до якої добирався з метою надати можливість зазирнути в яскравий світ ви­шивки в кількох його вимірах. Тому одна з частин книги переконливо розповідає про творчість майстрів вишивки, інша присвя­чена техніці вишивання. Приємно, що пе­ревага надається ілюстраціям виробів з орнаментами, характерними для Закар­паття, а з багатьох видів технік вибрані найбільш популярні.

1598 просмотров. Обсудить (0)