ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

диво

Незвичне явище у небі над Прикарпаттям помітили у четвер надвечір користувачі соцмереж.

161 просмотр. Обговорити (0)

Світлофор на перехресті вулиць Перемоги і Грушевського в Ужгороді знову працює нормально.

192 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Ужгородці Олександр Трайдент та Павло Величко у соцмережі "Фейсбук" опублікували фото дивного світлофору, що в обласному центрі Закарпаття.

174 просмотра. Обговорити (0)

Лікіцари – маленьке високогірне село, що заховалося в одній з ущелин на схилах гірського масиву Полонини Рівної.

350 просмотров. Обговорити (0)

Новий в. о. голови Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак заявив, що готовий працювати максимально ефективно для кардинального поліпшення стану доріг в Україні, але для цього потрібен час.

198 просмотров. Обговорити (0)

Поїздки і мандрівки з дітьми – вічний виклик для батьків. Усі діти різні, як і батьки та їхні уявлення про те, коли починати, як готуватися до подорожі, куди і як далеко їхати, яке дозвілля пропонувати дітям.

345 просмотров. Обговорити (0)

Бурхливі потоки білосніжно-пінної, кришталево-чистої джерельної води утворюють різні за розмірами та висотою водоспади.

323 просмотра. Обговорити (0)

У Тячеві вже стало гарною традицією напередодні Великодня встановлювати на Поштовій площі велику писанку, оздоблену звичайними крашанками.

453 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодні, 5 березня, до Ужгорода прилетіли лебеді. Обрали для себе одне з невеликих водоймищ поблизу цегляного заводу.

637 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатті спорудили унікальний термальний фонтан-басейн, аналоги якого є тільки у кількох країнах Європи та Америці. Урочисте відкриття відбудеться 2 січня в комплексі Термальні води "Косино", де розташований фонтан-ілюзія. На прес-конференції в Ужгородському прес-клубі ініціатори атракції та головні реалізатори розповіли детальніше про цікавий проект.

1535 просмотров. Обговорити (0)
Диво на Срібній Землі: у приватному будинку понад десять літ мироточить розп'яття Ісуса Христа. Паломники сюди з'їжджаються не лише з України, а й з-за кордону.
1173 просмотра. Обговорити (0)
У селі Кідьош Берегівського району Закарпаття в одній з тутешніх хат вже 10 років мироточить розп’яття.
611 просмотров. Обговорити (0)

Хто хоч раз побував у селі Плав'є, що в Свалявському районі Закарпатської області, обов'язково милувався деревом, якому вже біля шести століть. Дуб виріс поблизу старої дерев'яної церковки.

1020 просмотров. Обговорити (0)

У селі Червоному Ужгородського району Закарпаття сталося диво – на стіні православного храму, де раніше висів образ Казанської Богородиці, з’явилася Діва Марія. Це – не копія ікони, а зовсім інший малюнок. Люди кажуть, чим далі стати, тим він чіткіший.

2187 просмотров. Обсудить (0)

Святом для душі, естетичної насолоди стане для читачів книга Наталії Герцег "Ок­самитовий світ вишивки", матеріал до якої добирався з метою надати можливість зазирнути в яскравий світ ви­шивки в кількох його вимірах. Тому одна з частин книги переконливо розповідає про творчість майстрів вишивки, інша присвя­чена техніці вишивання. Приємно, що пе­ревага надається ілюстраціям виробів з орнаментами, характерними для Закар­паття, а з багатьох видів технік вибрані найбільш популярні.

1576 просмотров. Обсудить (0)