ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

автономія

Віце-прем’єр Угорщини Жолт Шем’єн заявив, що етнічні угорці за кордоном мають право на автономію та угорське громадянство.

176 просмотров. Обговорити (0)
Влада України втрачає свій контроль над деякими районами Закарпаття, оскільки в області є передумови для того щоб створити там угорську автономію. Таку заяву зробив екс-віце-спікер Верховної Ради України Микола Томенко
206 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

У відповідному коментарі вони висловили здивування щодо закликів віце-прем’єра Угорщини Жолта Шем’єна до створення автономних угорських меншин в країнах-сусідах.

— З подивом сприйняли публічні заклики віце-прем’єра Угорщини Жолта Шем’єна до створення автономій угорської меншини в сусідніх країнах, йдеться у повідомленні.

855 просмотров. Обговорити (0)

Для захисту інтересів угорців, що мешкають за кордоном, мають утворюватися автономії, а в парламентах тих країн повинні бути етнічні угорські партії. Про це заявив віце-прем’єр Угорщини Жолт Шем’єн.

357 просмотров. Обговорити (0)

Упродовж останніх декількох днів у засобах масової інформації лунають повідомлення про намагання Закарпатської обласної ради вибудовувати автономні економічні відносини між регіонами.

265 просмотров. Обговорити (0)

Сучасна Україна знаходиться в стані глибокої кризи – і ця криза системна. Власне, це криза України як держави. Цей факт зрозумілий для всіх, хто не боїться реально дивитись на речі – проте, на жаль, не для тих, хто може реально впливати на ситуацію у країні, і, звісна річ, не для сучасної влади. Свідомо чи ні київська влада вперто відмовляється шукати коріння тих проблем, з якими – не без зусиль цієї ж влади – стикнулась наразі країна. Проблем системних і серйозних, які без термінових і радикальних перетворень, фактично, унеможливлюють існування держави Україна.

844 просмотра. Обговорити (0)

У Чернівцях 27 липня відбулася установча конференція Асамблеї румунів Буковини, ініціаторами якої виступили румунські громади Чернівецької області, передає “Кореспондент” з посиланням на Nr24.org.

484 просмотра. Обговорити (0)

Чи плекають етнічні групи Закарпаття сепаратистські настрої, досліджує Сабра Айрес у статті на сайті Aljazeera America. За словами самих представників меншин, з якими спілкувався журналіст, російські ЗМІ намагаються викликати невдоволення та розбрат у цій багатонаціональній області.

475 просмотров. Обговорити (1)

Якщо вірити інформації, розповсюдженій місяць тому російськими ЗМІ, 8-10 квітня на Закарпатті мало би відбутися друге засідання Координаційної Ради провідних русинських організацій із одним питанням на порядку денному: визнання русинів.

606 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгороді відбулася дискусія «Які ще «окремі райони» України можуть вимагати «особливого статусу?». Про це повідомили в «Інституті Західно-Українських студій».

605 просмотров. Обговорити (1)
"І не випадково на ньому опинилася російська знімальна група, - каже представник України у Світовій Раді русинів Микола Бобинець. – Її інформація про участь там ряду керівників русинських організацій не відповідає дійсності."
626 просмотров. Обговорити (0)

Нагадаємо, вчора, 14 березня, російське інформаційне агентства ТАСС з посиланням на так званого «лідера підкарпатських русинів» Петра Гецка повідомило, що русини Закарпаття нібито вимагають «визнання своєї національності і автономії краю». Таке рішення, мовляв, було ухвалене на з’їзді русинських організацій Закарпаття, який начебто відбувся 14 березня.

449 просмотров. Обговорити (0)

Радник голови СБУ Маркіян Лубківський прокоментував ситуацію стосовно так званого «русинського з'їзду на Закарпатті».

461 просмотр. Обговорити (0)

Народний депутат Віктор Балога відреагував на розтиражовану українськими ЗМІ заяву про ефемерний з'їзд русинів і їхню заяву про автономію.

543 просмотра. Обговорити (0)
Хочу нагадати геополітичні балачки довкола Закарпаття саме зараз. Після відвідання краю міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним вже першого тижня нового року. До речі, одним із росіян у теперішньому українському уряді. Це я нагадую не дарма. З моїх висновків у кінці матеріалу стане зрозуміло…
2544 просмотра. Обговорити (1)

Русинське питання набуває особливої ​​гостроти на тлі подій, що відбуваються на Україні. Українська криза переростає в хронічну фазу, що позначиться на політичній та економічній обстановці в кожному регіоні країни.

951 просмотр. Обговорити (0)

Такі заяви за останній тиждень звучали кілька разів -- на представленні в парламенті, на міжнародній зустрічі у Словаччині, в інтерв'ю журналістам. На Закарпатті проживають двісті тисяч угорців. Наскільки серйозне та актуальне питання автономії?

654 просмотра. Обговорити (0)

В Ужгороді закарпатські русини вирішили звернутися до Верховної Ради з вимогою визнання їх корінним народом України. Після цього русини планують організувати автономію у складі України. Ініціювали таке звернення на зібранні Закарпатського народного об’єднання русинів. Голова зібрання Ілля Буряк розповів, що до таких дій русинів спонукала ситуація, у якій опинилися кримські татари. Мовляв, якби тим свого часу надали широку автономію, то Росії б там не було...

802 просмотра. Обговорити (0)

Схоже, в умовах, коли Київ застряг у визначенні власних зовнішньополітичних пріоритетів і відчув перманентне загострення внутрішньополітичної ситуації, український президент втратив розуміння свого статусу в очах Заходу та Росії, а українські напіврозкладені Збройні сили і надалі скорочуються, ситуацією поспішають скористатися далеко не великі зовнішні гравці. Так, все більш явне прагнення вирішити деякі зі своїх проблем за рахунок ослабленої України, слідом за Румунією, став демонструвати й інший сусід - Угорщина.

1271 просмотр. Обговорити (0)

Срібна Земля – так поетично називають українське Закарпаття, смугу українських етнічних земель на схід від Карпатських гір. У складі Австро-Угорської імперії це був найвідсталіший куточок. Проте розбудили приспані національні сили поштовх Української Революції, створення УНР та ЗУНР.

1217 просмотров. Обговорити (0)

Другий європейський конґрес підкарпатських русинів, який відбувся 25 жовтня в Мукачевому, поставив Україні ультиматум. Якщо Київ не надасть Закарпатській області національну автономію до 1 грудня, русини залишають за собою право проголосити незалежність від України.

1162 просмотра. Обговорити (1)

Партійні бюрократи Михайло Волощук, Іван Мигович, який повернувся з Москви з посади у ЦК КПРС, хвацько «виконали» у 1989-90 роках вказівку Горбачова і створили політичне русинське товариство в Ужгороді, розповів в авторському матеріалі на Радіо Свобода Василь Зілгалов.

1278 просмотров. Обговорити (5)

Другий європейський конгрес підкарпатських русинів прийняв акт відтворення державності в статусі Республіки Підкарпатська Русь у складі України.

1436 просмотров. Обговорити (0)

Другий європейський Конгрес підкарпатських русинів прийняв і затвердив акт проголошення відновлення русинської державності в статусі від 22 листопада 1938 року, і утворення державної виконавчої влади.

3446 просмотров. Обговорити (3)

Як повідомили засоби масової інформації, 25 жовтня у Мукачеві відбувся так званий «європейський конгрес подкарпатських русинів», де проголошено республіку «Подкарпатська Русь».

1012 просмотров. Обговорити (3)

Про це заявив на другому європейському Конгресі підкарпатських русинів, який проходить сьогодні в Російському драмтеатрі міста Мукачева, голова сойма підкарпатських русинів отець Дмитро Сидір.

1271 просмотр. Обговорити (0)

Народний депутат від фракції "Наша Україна - Народна Самооборона" Мустафа Джемільов заявляє, що закарпатські русини – частина українського народу і вони не можуть вимагати порушення територіальної цілісності України.

4324 просмотра. Обсудить (55)

Хвиля обурення націоналістичних сил рішенням депутатів Закарпатської обласної ради річної давності докотилася до столиці. Сьогодні УНА-УНСО, Українська партія, “Тризуб” імені Степана Бандери, ОУН та інші патріотичні організації пікетуютьсекретаріату Президента України з вимогою припинити сепаратизм на Закарпатті. Водночас із тією самою вимогою в Ужгороді вони пікетують сесію Закарпатської обласної ради.

2349 просмотров. Обсудить (21)