ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

радіація

Українці з неспокійного сходу країни переселяються до не менш небезпечного місця – Чорнобильської зони відчуження!
295 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Тваринний світ тут настільки різноманітний, що в радіусі 30 кілометрів можна зустріти багато цікавих представників різних видів

297 просмотров. Обговорити (0)

Відділом радіаційної гігієни обл. СЕС протягом десятиліть проводиться - щоденне вимірювання природного радіаційного фону на території м.Ужгород, а також відслідковуються вибірково рівні гамма-фону на території Закарпатської області.

582 просмотра. Обговорити (0)

Цьому передувала робота з налагодження сканера, яку провели словацькі фахівці спільно із представниками фірми виробника системи з Китаю, повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у прес-центрі ДТГО "Львівська залізниця.

1107 просмотров. Обговорити (0)

Як уже повідомляв UA-Reporter.com, в Ужгородському національному університеті проходив п'ятий з'їзд Радіобіологічного товариства України. Цьогоріч у заході взяли участь відомі фахівці з Чехії, Росії, Білорусі та України.

1150 просмотров. Обговорити (0)

Сканер на шенгенському кордоні, який майже два роки не пропускав нелегальні цигарки з України, довелося вимкнути на вимогу українських залізничників. Але в їхніх скаргах про шкідливе випромінювання вчувається тиск самих контрабандистів, – пише Крістоф Таней в австрійській Die Presse.

1004 просмотра. Обговорити (0)

Дехто вважає, що у період фінансової кризи українці повинні думати лише про хліб насущний. Звісно, усі ми наразі виживаємо. Однак і про прекрасне забувати не варто...

2838 просмотров. Обговорити (0)

Як вже повідомлялось, 10 лютого 2008 року близько 23-ї години на пості екологічного контролю „Чоп-залізничний” напрямок (імпорт) інспекторами відділу екологічного контролю та радіаційної безпеки на держкордоні „Залізнична станція Павлово-Чоп” державної екологічної інспекції в Закарпатській області в межах зони митного контролю на третій колії станції Чоп Львівської залізниці на поверхні землі було виявлено вогнище підвищеного гама-випромінювання. Його потужність складала 19-20 мкЗв/год при максимально допустимому рівні 0,3 мкЗв/год.

1008 просмотров. Обсудить (0)

10 лютого близько 23-ї години на пості екологічного контролю “Чоп-залізничний” напрямок (імпорт) інспекторами відділу екоконтролю та радіаційної безпеки на держкордоні “Залізнична станція Павлово-Чоп” державної екологічної інспекції в Закарпатській області в межах зони митного контролю на третій колії на віддалі близько 600 метрів від будівлі контори передач Львівської залізниці станції Чоп на поверхні землі було виявлено вогнище підвищеного гамма-випромінювання.

1286 просмотров. Обсудить (1)

Металевий циліндр з підвищеним радіаційним фоном знайшли біля автодороги в Павлоградському районі Дніпропетровської області.

904 просмотра. Обсудить (0)