ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

газ

С 1 апреля 2017 года украинцам, согласно решению Национальной комиссии госрегулирования энергетики и коммунальных услуг (НКРЭКУ) от 28 марта с.г., помимо платы за потребляемый газ придется также вносить и абонентскую плату за подключение к системе газоснабжения.
616 просмотров. Обсудить (2)

З квітня всі споживачі будуть платити фіксовану плату за утримання газових мереж. Для квартир без лічильників ціна газу зросте в 2-5 разів

695 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Національна комісія держрегулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) установила для населення й промислових споживачів тарифи за розподіл природного газу як плату за приєднану потужність.
Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії.

105 просмотров. Обговорити (0)

З квітня місяця українці платитимуть за газ вдвічі більше. За газ вводять абонплату, яка складе 46 гривень, крім того доплатити доведеться по нормам з розрахунку 4,4 куб.м за кожного зареєстрованого мешканця за користування газовою плитою без лічильника.

762 просмотра. Обговорити (0)

Щороку витрачаються мільярди доларів на імпорт газу, і тільки 40% складає власний видобуток

142 просмотра. Обговорити (0)

Якщо ціна імпортного паритету виявиться більше, ніж на 10% відмінною від 4942 грн за 1 тис. куб. м, то на період з 1 жовтня 2017 року по 1 квітня 2018 року саме ця нова цифра буде встановлена ​​в якості діючої ціни.
Кабінет міністрів України продовжив спеціальні зобов'язання, покладені на НАК "Нафтогаз України" і інші суб'єкти ринку природного газу, ще на рік - до квітня 2018 року.

1809 просмотров. Обговорити (0)

Ціну на газ в Україні можна зменшити лише за двох обставин: за рахунок успішно проведеної реформи з енергоефективності та створення ринку газу в нашій країні.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр України, глава Мінрегіонбуду Геннадій Зубко під час засідання у ВР.

203 просмотра. Обговорити (0)
Основная причина роста долгов за зиму - увеличение объемов потребления, которые выросли в полтора раза, а также недоплата вызвана и подорожанием газа.
515 просмотров. Обсудить (1)

Чергових змін ціни на газ українцям слід очікувати наступної весни – згідно планів Кабміну, постанову про перегляд тарифів з квітня 2018 року приймуть найближчим часом.

Згідно документу, вартість блакитного палива без урахування ПДВ становитиме 4949 гривень. Переглядатимуть ціни майже кожних півроку, адже згідно вимог МВФ їх потрібно коригувати за затвердженим механізмом.

984 просмотра. Обговорити (0)

Правоохранительными органами возбуждено 54 уголовных производства за незаконное использование газа. В судах сейчас находится 25 дел, из них по 20 уже принятые решения.

1079 просмотров. Обсудить (1)

У новому опалювальному сезоні українці з субсидіями будуть платити більше.

Повідомляється, що з 1 травня уряд скоротить норму споживання енергоресурсів для опалення. Раніше норма становила 11 кубометрів газу на один квадратний метр. Зараз же її урізали до 5,5 кубометрів.

623 просмотра. Обговорити (0)

Вчера вечером из-за повреждения газопровода на ул.Дмитрия Донского в Ужгороде без газа остались жители более двух десятков улиц города. По данному факту начато расследование.

627 просмотров. Обсудить (0)

Вчера, специалисты аварийно-диспетчерской службы (АДС) Ужгородского отделения получили сообщение с улицы Канальной, 29, в микрорайоне Шахта областного центра Закарпатья: жителей многоэтажки беспокоил запах газа.

654 просмотра. Обсудить (1)

У квітні українці отримають платіжки за газ нового зразка, де будуть вказуватись також витрати палива в одиницях енергії.

"Вже у квітні нові платіжки за використання блакитного палива міститимуть інформацію про кількість використаного газу у кіловат-годину", - повідомляє сайт Domik.ua.

330 просмотров. Обговорити (0)

Зростання вартості газу на міжнародному ринку найближчим часом позначиться і на тарифах в Україні – майже кожен квартал він буде дорожчати.

Відповідну думку висловив економіст Міжнародного центру перспективних досліджень, старший економіст Центру економічної стратегії Олександр Жолудь.

175 просмотров. Обговорити (0)

У Лиманському районі Одеської області злетів у повітря одноповерховий житловий будинок: зараз рятувальники намагаються знайти під завалами людину.

137 просмотров. Обговорити (0)

Експерти дали прогнози щодо основних для українців статей інфляції.

146 просмотров. Обговорити (0)

Ціни на природний газ для населення України найближчим часом підвищуватися не будуть. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

144 просмотра. Обговорити (0)

Кабмин снизил социальные нормативы на газо-, тепло- и электроснабжение. Новые нормативы начнут действовать с 1 мая 2017 года. Об этом говорится в постановлении от 6 февраля.

509 просмотров. Обсудить (0)

У Бельгійському місті Вавра ввели режим надзвичайної ситуації через масове отруєння чадним газом в картинг-центрі.

Це сталося під час гонок. Як повідомляють ЗМІ, повітря в центрі заповнилось вихлопними газами, після чого глядачам стало важко дихати. За попередньою інформацією, причиною масового отруєння послужила поломка в системі вентиляції.

158 просмотров. Обговорити (0)

Через непідйомних сум за комуналку багато киян або накопичують борги, або зовсім перестають платити. Також знаходяться "умільці", які використовують незаконні способи економії.

519 просмотров. Обговорити (0)

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, ухвалила надавати споживачам інформацію щодо обсягів споживання природного газу не тільки в кубометрах, а й в одиницях енергії.

340 просмотров. Обговорити (0)
Половину пенсии за газ ежемесячно отдает ужгородская пенсионерка Анна Пилипчинец. И это уже с вычетом льгот и субсидии.
608 просмотров. Обсудить (0)

Українська компанія вирішила дочекатися рішення Стокгольмського арбітражу.

134 просмотра. Обговорити (0)

У понеділок, 16 січня, близько 17:00, 51-річний ужгородець повідомив правоохоронцям про те, що його будинок обікрали.

154 просмотра. Обговорити (0)