ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

ремонт доріг

Місцеві засоби масової інформації (які практично всі належать до сфери впливу тих чи інших політиків) останнім часом дають перекручену інформацію про фінансування ремонту автомобільних доріг у різних районах Закарпаття.

219 просмотров. Обговорити (0)

В "Укравтодорі" розповіли по підготовку до будівництва платної дороги

181 просмотр. Обговорити (0)
Загрузка...
Розвиток автомобільної інфрастуктури нерозумно відкладати на потім, адже без цього промисловість просто перестане існувати
189 просмотров. Обговорити (0)

Як ремонтуються та утримуються автомобільні дороги Чехії, наглядно продемонстрували працівники Служби обслуговування доріг у м.Їглава закарпатським обранцям, які відвідали з робочим візитом край Височина.

325 просмотров. Обговорити (0)

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль визначив для себе головні напрямки діяльності в наступному році. Про це він розповів у інтерв’ю місцевим ЗМІ.

310 просмотров. Обговорити (1)

Цьогоріч у районі заплановано максимально відремонтувати автошляхи, які на жаль знаходяться у не найкращому стані. Адже через хронічне недофінансування багато років ремонт доріг здійснювався далеко не в повному обсязі, а подекуди і взагалі був відсутній.

328 просмотров. Обговорити (0)

На пару десятків метрів ремонту було витрачено сім днів та залучено безліч ресурсів. Після ремонту на вулиці залишилися купи знятих старих ям понад дорогою.

360 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, 5 серпня, відбувся брифінг щодо завершального етапу ремонту автомобільної дороги Львів-Мукачеве.

408 просмотров. Обговорити (0)

Як вже повідомлялося, керівництву Тячівської райдержадміністрації цьогоріч вдалося розпочати широкомасштабні ремонтні роботи автошляхів загального користування місцевого значення на території району. Завдяки налагодженому державно-приватному партнерству таким чином їх було оновлено майже в кожному населеному пункті.

359 просмотров. Обговорити (0)

Із початком робочого тижня в обласному центрі почали ремонтувати чотири центральні автошляхи: вулиці Капушанську, Легоцького, Заньковецької та Закарпатську. Ямковий ремонт виконують комунальні підприємства: «КШЕП» та «Агро-шлях-буд».

655 просмотров. Обговорити (0)

Минулого року дороги в Ужгороді ремонтували. Часто-густо чомусь саме тоді, коли починав падати дощ, і це викликало чимало здивування, але дорожники запевняли, що «роблять» за якоюсь європейською технологією. Щоправда, прокладені чи просто втоптані ногами «латки» на дорогах швидко зникали під колесами автівок.

468 просмотров. Обговорити (0)

У 2013 році на реконструкцію, ремонт і утримання автодоріг об’єктам, які фінансуються за рахунок цільових коштів спецфонду обласного бюджету виділять 3 мільйони гривень.

Про це в обласній раді повідомили 29 січня під час засідання постійної комісії з питань розвитку продуктивних сил, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій.

415 просмотров. Обговорити (0)

У понеділок, 6 серпня, перший заступник голови Закарпатської ОДА провів селекторну нараду із представниками районів краю. На порядку денному — питання будівництва, реконструкції та ремонту доріг на автошляхах області.

531 просмотр. Обговорити (0)

Уже в найближчі тижні в обласному центрі ремонтуватимуть вулицю Гагаріна – від об’їзної дороги і до вул. Краснодонців, - про це повідомив на сьогоднішній прес-конференції міський голова Віктор Погорєлов.

593 просмотра. Обговорити (0)

9 липня при заступнику голови Рахівської райдержадміністрації Юрію Бендаку відбулася нарада з питань капітальних та поточних ремонтів дорожнього господарства Рахівського району.

602 просмотра. Обговорити (0)

Державна Служба автомобільних доріг Україна своєю відповіддю в листі суттєво засмутила мешканців села Лопухово Тячівського району на Закарпатті.

2751 просмотр. Обговорити (1)

Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов повідомив, що на ремонт доріг з міського бюджету виділено близько мільйона гривень. "Кошти на капітальний ремонт доріг цього року в державі акумулюються за іншим принципом – централізовано, з акцизу на пальне. На Ужгород передбачено шість мільйонів, і за частину цих коштів мешканці міста вже в серпні мають побачити нову вулицю Минайську, яку капітально реконструюємо.

1266 просмотров. Обговорити (0)

Закарпатці часто звертаються до чиновників обласної Ради за допомогою. Дуже багато невирішених питань на місцях турбують жителів Закарпаття стосовно права власності на землю...

1095 просмотров. Обговорити (0)