ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Юрій Шип

Вірш Юрія Шипа, члена Національних спілок письменників і журналістів України, відмінника охорони природи України, присвячений лісу, лісівникам і садівникам - є художніми перлинами, що торкаються найчутливіших струн людської душі:
124 просмотра. Обговорити (0)

Релігія – то велика педагогіка; віра, надія і любов до Бога – то найбільша сила. Такої думки були завжди найвидатніші теологи та філософи.

274 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Відомому сатирикові, автору майже чотирьох десятків книг Юрію Шипу (на знімку праворуч) вручено в Ужгороді перший диплом всеукраїнської премії імені Івана Сварника за збірку байок «Байкостріл».

Цю відзнаку заснували Міжнародний конкурс «Духовні джерела», Київський музично-драматичний театр і Українська літературно-мистецька фундація.

298 просмотров. Обговорити (0)

Чому в Донбасі ллється кров? Над цим запально дискутують, до хрипу сперечаються апологети любові та ненависті, патріоти й окупанти, справжні сини України й христопродавці, чесні люди та майстри облуди в той час, коли в окопах віддають життя за Вітчизну справжні відважні герої.

990 просмотров. Обговорити (0)

Щойно мені стало відомо, що на інтернет-сайті "Закарпаття онлайн" якийсь жалюгідний інспіратор у коментарі до одного з різдвяних матеріалів заявив: "У Великих Лазах церква - православна!". Але підписався моїм ім’ям та прізвищем — "Юрій Шип".

534 просмотра. Обговорити (0)

Учора, 28 травня в Закарпатському обласному театрі ляльок «Бавка» громадськість нашого краю відзначила 70-річчя письменника, байкаря, гумориста, поета-пісняра і лауреата премій імені Л. Глібова та імені Ф. Потушняка, Відмінника охорони природи України Юрія Шипа.

1006 просмотров. Обговорити (0)

Троє письменників Закарпаття у різні роки були лауреатами цієї престижної нагороди: Володимир Ладижець, Степан Жупанин та Галина Малик.

Щорічна премія Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки вручається за кращі літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва у чотирьох номінаціях – література, художнє оформлення книжки, театральна вистава та кінотвір.

588 просмотров. Обговорити (0)

"Хто і що це" — таку назву має нова книжка для дітей Юрія ШИПА, що вийшла в світ на Закарпатті. У мене в руках нова ілюстрована кольоровими малюнками (в дизайні художниці Мар’яни Орос) збірка із 220 загадок «Хто і що це».

1020 просмотров. Обговорити (1)

Сьогодні, 3 травня 2010 року, свій День народження відзначає видатний закарпатський письменник, поет, байкар, пісняр, гуморист, сатирик, белетрист і громадський діяч, член Національних спілок письменників та журналістів України, лауреат крайових літературних премій ім. Федора Потушняка, Героя України о. Августина Волошина та Всеукраїнської – ім. Леоніда Глібова— Юрій Васильович ШИП

2169 просмотров. Обговорити (0)

Павло Федака з Ужгорода відзначає ювілей — 65 років від дня народження. Щирі вітання шле ювіляру у віршованій формі відомий закарпатський поет Юрій Шип.

1780 просмотров. Обговорити (3)

В Ужгороді відомий закарпатський письменник Юрій Шип провів прес-конференцію для крайових ЗМІ з нагоди виходу в світ його тридцятої книжки «Школа мудрого діда».

2929 просмотров. Обговорити (0)