ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

проект

"Укравтодор" анонсував появу нової автостради, що стане головним автомобільним коридором між нашою країною та Угорщиною.

Уже розпочаті проектні роботи, йдеться на сайті агентства. Вони будуть завершені до кінця року.

Повідомляється, що нова дорога поєднає українську трасу М-06/Е-50 Київ-Чоп з угорською М-3 Будапешт-Н'їредьхаза. Також спорудять новий КПП "Дийда".

619 просмотров. Обговорити (0)

З використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

153 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Перша в світі модель в інвалідному візку підкорила модний світ. Це 23-річна уродженка Дніпра Олександра Кутас.

Дівчина не поступається здоровим моделям і виступає на професійному подіумі. Світові видання пишуть про її вражаючу фотогенічність і цілеспрямованість. Олександра розповіла про недавню участь в столичному фешн-показі і як прийняла рішення стати моделлю.

202 просмотра. Обговорити (0)

Результат співпраці Закарпатської академії мистецтв і громадської асоціації "АNNOGALLERY" (Словаччина) в рамках норвезького грантового проекту "Партнерство, опечатане глиною" – однойменну художню виставку – днями представлять в Ужгороді.

192 просмотра. Обговорити (0)

Члени координаційного комітету Форуму місцевого розвитку міста Ужгород на засіданні 21 лютого 2017 року проаналізували виконання мікропроектів громад ОСББ за Проектом Є/ПРООН «МРГ-ІІІ» у 2016-му.

195 просмотров. Обговорити (0)

Навесні в столичних скверах з'являться кабінки, спеціально обладнані для матусь, які годують грудьми або хочуть переодягнути малюка.

Перші спецкабінкі облаштують в Оболонському районі, а пізніше з'являться і в центральних парках і скверах Києва. Міська адміністрація заклала бюджет проекту в програму соціально-економічного розвитку на 2017 рік.

137 просмотров. Обговорити (0)

Ми хочемо представити Вашій увазі проект дитячого майданчику, аналогів якому не має на Закарпатті!

161 просмотр. Обговорити (0)

В обласному центрі Закарпаття м.Ужгороді працює пілотний проект «Шлюб за добу».

189 просмотров. Обговорити (0)

Будівлі палацу надано статус пам’ятки архітектури національного значення і присвоєно охоронний номер №169. Наразі в приміщенні палацу функціонує дитяча художня школа ім. Міхая Мункачі.

259 просмотров. Обговорити (0)

На 5-ту сесію облради на розгляд крайових обранців підготовлено проект рішення про обласний бюджет на 2017 рік, який має бути прийнятий до 25 грудня п.р. відповідно до вимог Бюджетного кодексу України.

259 просмотров. Обговорити (0)

Відтак на програму «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020» передбачається грант ЄС близько 80 мільйонів євро направлені на розвиток інфраструктури, туризму, охорони навколишнього середовища, збереження культурної спадщини тощо передбачається грант ЄС близько 80 мільйонів євро.

262 просмотра. Обговорити (0)

Ужгородський національний університет з 20 по 23 жовтня приймає гостей проекту TEMPUS «Підтримка трикутника знань в Білорусі, Україні та Молдові» зі Словаччини, Білорусі, Молдови та Німеччини.

248 просмотров. Обговорити (0)

Триває збір ідей міських сервісів в рамках нового проекту ОПОРА Apps4Cities Challenge.

207 просмотров. Обговорити (0)

Закарпатці гублять свою воду, а вода відповідає їм навзаєм. Допоки ми живемо у своєму коконі за принципом «моя хата скраю», вся область потерпає від екологічного лиха. Тотально. Проблема у водопостачанні й очищенні стічних вод. Іншими словами, у нашому здоров’ї.

222 просмотра. Обговорити (0)
Компания «Окно в водный мир» предоставляет услуги по проектированию и строительству бассейнов и аквапарков любой сложности, а также поставкам оборудования для бассейнов и сервисному обслуживанию готовых водных сооружений.
548 просмотров. Обсудить (0)

Журналісти проекту Ukraїner взяли за ціль відкрити маловідомі місця України.

491 просмотр. Обговорити (0)

Закарпаття - одна з восьми областей країни, які виграли конкурс і беруть участь у проекті Світового банку з покращення первинної медичної допомоги та посилення боротьби з серцево-судинними захворюваннями.

271 просмотр. Обговорити (0)
Всемирно известный бренд Dolce & Gabbana запустил проект о семьях из разных стран, в рамках которого в официальном Instagram D&G появилось фото украинской семьи в вышиванках.
347 просмотров. Обсудить (3)

Міські бібліотеки Мукачева приєдналися до обласного соціокультурного проекту "Все Закарпаття читає дітям", мета якого - популяризація книги та поширення ідеї раннього читання дітям.

373 просмотра. Обговорити (0)

Йдеться про анонсований трохи більше місяця тому проект “Книга”.

257 просмотров. Обговорити (0)

Эксперимент о направлении сверхплановых доходов таможен на ремонт дорог стоит распространить на всю Украину.

361 просмотр. Обсудить (0)

Команда проекта "Найдено в Украине" продолжает путешествие по Западной Украине в поисках гастрономических "жемчужин". На этот раз Максим Храмов, Лала Тарапакина и Олег Кириенко открыли для себя идеальный Дом меда - место, где каждый любитель этого вкусного и полезного продукта почувствует себя счастливым.

486 просмотров. Обсудить (0)

Закарпатська, Івано-Франківська, Чернівецька та Львівська області домовилися спільно здійснювати туристичні проекти під назвою “Українські Карпати”.

218 просмотров. Обговорити (0)

1 березня о 18:30 в Ужгороді у супроводі симфонічного оркестру Закарпатської обласної філармонії (диригент - Вікторія Свалявчик-Цанько) «ТЕЛЬНЮК: Сестри» презентують проект «ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко».

223 просмотра. Обговорити (0)

В течение февраля-апреля т.г. на базе Закарпатского центра социально-психологической реабилитации детей будет проходить апробация пилотного проекта предоставления социальных услуг посредничества (медиации).

491 просмотр. Обсудить (0)
Обновленный социокультурный проект «Все Закарпатье читает детям» уже второй раз стартует в Ужгороде.
460 просмотров. Обсудить (0)

На Закарпатті закінчили проектування ще одного сміттєпереробного заводу.

372 просмотра. Обговорити (1)