ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

моніторинг

Через відсутність окремого інструменту контролю країна щороку втрачає мільярди гривень
446 просмотров. Обговорити (0)
На Закарпатті здійснюються польоти зовнішніх екіпажів безпілотних авіаційних комплексів задля моніторингу кордону та контрольованих прикордонних районів.
162 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...
Управління економіки та підприємництва Ужгородської міської ради запроваджує постійний моніторинг цін на основні соціально значущі товари в супермаркетах та на ринках обласного центру.
241 просмотр. Обговорити (0)

Українська Гельсінська спілки з прав людини за співпраці Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області запрошує взяти участь у презентації підсумків моніторингового дослідження захисту прав військових та їхніх сімей в місті Ужгород.

293 просмотра. Обговорити (0)

12 липня моніторингова група у складі регіонального координатора Уповноваженого взаємодії з громадськістю у Закарпатській області Олега Григор’єва та незалежних громадських моніторів національного превентивного механізму перевірили, як дотримуються права людини в Мукачівському психоневрологічному інтернаті.

329 просмотров. Обговорити (0)

Відтепер пацієнти Закарпаття, що отримують ліки, закуплені за державні кошти, зможуть контролювати їх наявність у медичних закладах області та по всій Україні в режимі реального часу.

467 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, 3 лютого, заступник голови Закарпатської ОДА Віктор Мікулін зустрівся з представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Деймс Хант та Лєшек Кочік цікавилися в першу чергу питаннями безпеки в краї, з огляду на резонансні інциденти, які трапилися на Закарпатті останнім часом.

313 просмотров. Обговорити (0)

Прокурор Закарпатської області Володимир Янко зустрівся з представниками Івано-Франківського відділення спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Драгославом Цвєтичем та Драганом Гаговичем.

415 просмотров. Обговорити (0)

З дводенним робочим візитом 26-27 листопада 2014 року Закарпатську установу виконань покарань відділу ДПтС України в Закарпатській області (№9) відвідала моніторингова комісія з питань дотримання прав людини під час виконання і відбування кримінальних покарань та тримання під вартою, яку очолив перший заступник Голови Державної пенітенціарної служби України Віталій Ошовський.

641 просмотр. Обговорити (0)

Проект партнерства Канада-Україна "Регіональне врядування та розвиток", який впроваджується Канадським інститутом урбаністики у співпраці з Фундацією міжнародного навчання (Канада) та Асоціацією агенцій регіонального розвитку України за фінансової підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку, розпочав свою діяльність на Закарпатті у квітні 2006 року.

1304 просмотра. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту у прес-службі Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області, у вівторок, 22 грудня, відбулося засідання Колегії обласного Держуправління охорони навколишнього природного середовища.

1074 просмотра. Обговорити (0)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, в Ужгороді на черговому засіданні Тимчасового комітету з питань моніторингу Регіональної стратегії члени комітету погодили проект розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації «Про затвердження схеми моніторингу Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області до 2015 року».

834 просмотра. Обговорити (0)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, в Ужгороді відбувся семінар «Формування системи моніторингу та оцінки регіональних стратегій розвитку». Учасники – державні службовці, науковці, представники команд малих проектів з районів Закарпаття, громадських організацій – обговорювали особливості здійснення моніторингу та оцінки Регіональної стратегії області.

1009 просмотров. Обговорити (0)

Проект партнерства Канада-Україна "Регіональне врядування та розвиток" (РВР) у співпраці з Закарпатською облдержадміністрацією розпочали навчальні семінари з вдосконалення системи моніторингу Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області до 2015 року, яка була затверджена обласною радою 28 грудня 2006 року.

1062 просмотра. Обговорити (0)

Експерти та представники Еврокомісії 12 січня розпочали роботу на газовимірювальних станціях, що розташовані у західному та південному регіоні (ГВС Дроздовичі, Ужгород, Берегово, Теково, Орлівка).

1091 просмотр. Обговорити (0)

Полеміка щодо причин, які призвели до катастрофічних повеней 1998 та 2001 років на Закарпатті, точиться ще й сьогодні, то ледь жевріючи, то спалахуючи та переростаючи у справжні баталії на сторінках місцевих видань. Наразі вона перекочувала у площину „обміну думок” на рахунок причетності до повеней нещадної вирубки лісів посеред 90-х років, причому місцеві політики брали у ній участь не менш, а якщо поглянути неупереджено, й більш активну участь, ніж самі науковці.
Втім обидві сторони вже давно зійшлися в тому, що окрім цієї причини був і ряд інших, які в свою чергу сприяли і сприяють виникненню паводків і повеней. Одна з них – пропускна здатність русел річок. Зазвичай повені на Закарпатті супроводжуються тривалими та інтенсивними опадами, а відтак від такого фактору як безаварійний пропуск підвищених рівнів води залежить чимало.

2804 просмотра. Обсудить (0)

З 18 по 29 квітня здійснюється моніторинг відокремлених структурних підрозділів вищих навчальних закладів Закарпатської області. Моніторинг проводить спеціально створена комісія Закарпатської облдержадміністрації.

1181 просмотр. Обсудить (0)