ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

пісні

За прогнозами Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, у наступному році буде в середньому звучати в ефірі радіостанцій 35-40% українських пісень попри квоту 30%.

111 просмотров. Обговорити (0)

У неділю, 2 липня, на території Ужгородської дільниці полігону відбулися планові «святково-вихідні» заходи.

197 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Сьогодні, 11 травня, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс у теплій, невимушеній обстановці поспілкувався з митцями, подякував творчим колективам за велику, титанічну працю на культурній ниві, за любов до краю, збереження та примноження його спадщини, побажав процвітання, наснаги та щирих шанувальників.

322 просмотра. Обговорити (0)

Не так давно Національна рада з питань телебачення та радіомовлення запровадила обов'язкову квоту трансляції українських пісень. І вже полетіли перші голови.

Популярне радіо KISS FM "влетіло" на 215 600 гривень за те, що 9 листопада 2016 року в його ефірі прозвучало замало вітчизняних композицій, повідомляє прес-служба Нацради.

273 просмотра. Обговорити (0)

1 червня на площі Театральній відбувся фестиваль талантів навчальних закладів міста Ужгорода, присвячений Дню захисту дітей, - «Європейський вернісаж».

442 просмотра. Обговорити (0)

Українські Карпати вкрилися першим снігом, що надає особливу ніжність вічно-суворим гірських вершин. А місцеві жителі, незважаючи на фініш сезону відпусток, завжди готові приймати у себе гостей.

352 просмотра. Обговорити (0)
Концерт підтримки відбувся у Мукачеві. Рок-гурти Без обмежень, Рокаш і Земля Королеви Мод об’єдналися заради допомоги військовим128-ї бригади. Всі виручені кошти з благодійного концерту музиканти передадуть на потреби закарпатських бійців.
564 просмотра. Обговорити (0)

Точніше, скандал тільки розгорається - співака Потапа відкрито звинуватили в плагіаті і привласненні чужого доходу.

1749 просмотров. Обговорити (0)

Українські пісні з польським акцентом. Хіти галицького гурту "Перкалаба" переспівали польські музики.

540 просмотров. Обговорити (0)

Цього року на нас чекає 12-та за ліком "Червона Рута", яка традиційно планує відкривати нові імена. 20 березня розпочинаються відбіркові конкурси фестивалю. До речі, їх буде більше ніж завжди – не 25, а 27, адже кількість охочих взяти участь з кожним роком зростає.

984 просмотра. Обговорити (0)

Самодіяльні артисти з багатьох сіл Ужгородського району Закарпатської області взяли участь у районному фестивалі "Яроцькі ярилки", що відбувся в урочищі Граджи села Ярок.

1191 просмотр. Обговорити (1)

Ужгородського 26-річного співака Романа Киніва знаю давно. Колись я викладав українську мову та літературу у ЗОШ № 19, а хлопець там гриз ази науки. Далі я обрав стезю новинкарства – він же пішов у художній коледж ім. Адальберта Ерделі.

1736 просмотров. Обговорити (1)

Готуючись до пісенного конкурсу, "антикризова дівчина" Світлана Лобода схудла на вісім кілограмів. Тепер дизайнери "підганяють" на її фігуру шкіряно-залізний костюм.

1218 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгородському прес-клубі реформ відбулася прес-конференція організаторів IV відкритого фестивалю сучасної та народної пісні «Веселка над Тисою», що відбудеться у м. Хуст на майдані Незалежності 7-10 травня.

1040 просмотров. Обговорити (0)

В ужгородському видавництві „Патент” побачила світ книга доктора мистецтвознавства, кандидата філологічних наук Івана Хланти під назвою „Співайте Богові нашому, співайте”: Духовні пісні Закарпаття”.

1559 просмотров. Обговорити (0)