ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

пісні

За прогнозами Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, у наступному році буде в середньому звучати в ефірі радіостанцій 35-40% українських пісень попри квоту 30%.

40 просмотров. Обговорити (0)

У неділю, 2 липня, на території Ужгородської дільниці полігону відбулися планові «святково-вихідні» заходи.

168 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Сьогодні, 11 травня, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс у теплій, невимушеній обстановці поспілкувався з митцями, подякував творчим колективам за велику, титанічну працю на культурній ниві, за любов до краю, збереження та примноження його спадщини, побажав процвітання, наснаги та щирих шанувальників.

297 просмотров. Обговорити (0)

Не так давно Національна рада з питань телебачення та радіомовлення запровадила обов'язкову квоту трансляції українських пісень. І вже полетіли перші голови.

Популярне радіо KISS FM "влетіло" на 215 600 гривень за те, що 9 листопада 2016 року в його ефірі прозвучало замало вітчизняних композицій, повідомляє прес-служба Нацради.

257 просмотров. Обговорити (0)

1 червня на площі Театральній відбувся фестиваль талантів навчальних закладів міста Ужгорода, присвячений Дню захисту дітей, - «Європейський вернісаж».

433 просмотра. Обговорити (0)

Українські Карпати вкрилися першим снігом, що надає особливу ніжність вічно-суворим гірських вершин. А місцеві жителі, незважаючи на фініш сезону відпусток, завжди готові приймати у себе гостей.

341 просмотр. Обговорити (0)
Концерт підтримки відбувся у Мукачеві. Рок-гурти Без обмежень, Рокаш і Земля Королеви Мод об’єдналися заради допомоги військовим128-ї бригади. Всі виручені кошти з благодійного концерту музиканти передадуть на потреби закарпатських бійців.
557 просмотров. Обговорити (0)

Точніше, скандал тільки розгорається - співака Потапа відкрито звинуватили в плагіаті і привласненні чужого доходу.

1729 просмотров. Обговорити (0)

Українські пісні з польським акцентом. Хіти галицького гурту "Перкалаба" переспівали польські музики.

527 просмотров. Обговорити (0)

Цього року на нас чекає 12-та за ліком "Червона Рута", яка традиційно планує відкривати нові імена. 20 березня розпочинаються відбіркові конкурси фестивалю. До речі, їх буде більше ніж завжди – не 25, а 27, адже кількість охочих взяти участь з кожним роком зростає.

977 просмотров. Обговорити (0)

Самодіяльні артисти з багатьох сіл Ужгородського району Закарпатської області взяли участь у районному фестивалі "Яроцькі ярилки", що відбувся в урочищі Граджи села Ярок.

1178 просмотров. Обговорити (1)

Ужгородського 26-річного співака Романа Киніва знаю давно. Колись я викладав українську мову та літературу у ЗОШ № 19, а хлопець там гриз ази науки. Далі я обрав стезю новинкарства – він же пішов у художній коледж ім. Адальберта Ерделі.

1722 просмотра. Обговорити (1)

Готуючись до пісенного конкурсу, "антикризова дівчина" Світлана Лобода схудла на вісім кілограмів. Тепер дизайнери "підганяють" на її фігуру шкіряно-залізний костюм.

1210 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгородському прес-клубі реформ відбулася прес-конференція організаторів IV відкритого фестивалю сучасної та народної пісні «Веселка над Тисою», що відбудеться у м. Хуст на майдані Незалежності 7-10 травня.

1021 просмотр. Обговорити (0)

В ужгородському видавництві „Патент” побачила світ книга доктора мистецтвознавства, кандидата філологічних наук Івана Хланти під назвою „Співайте Богові нашому, співайте”: Духовні пісні Закарпаття”.

1536 просмотров. Обговорити (0)