ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

власність

Річ, яка не має власника, або власник якої невідомий, вважається безхазяйною (ст. 335 ЦК). Право власності на таку річ набувається залежно від того, є вона рухомою чи нерухомою. На рухомі речі воно може виникнути за набувальною давністю, а безхазяйні нерухомі речі можуть передаватися у комунальну власність.

110 просмотров. Обговорити (0)

У Земельному кодексі України зафіксовано різноманітні способи набуття прав на землю, зокрема набуття права власності, права користування, сервітутних та інших земельних прав.

130 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Про це депутати облради дізнаються, розглядаючи проект рішення «Про виконання Регіональної програми розвитку земельних відносин у Закарпатській області на 2016 рік», який вносить Головним управлінням Держгеокадастру в Закарпатській області.

217 просмотров. Обговорити (0)

Тячівською місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом зловживання владою або службовим становищем службовими особами Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області (ч.2 ст. 364 КК України).

262 просмотра. Обговорити (0)

Підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки.

243 просмотра. Обговорити (0)

Новоназначенний секретар РНБО України Петро Порошенко передасть свою власність і активи до спеціального фонду, що не дозволить йому діяти в їх інтересах. Про це він заявив в п’ятницю на прес-конференції у Києві.

1127 просмотров. Обсудить (0)

Заступник глави комітету Верховної Ради з питань держбудівництва і місцевого самоврядування, народний депутат, член фракції «Наша Україна» Юрій Ключковський побоюється, що ревізія приватизованих підприємств може перетворитися на переділ власності і затягнутися при розгляді в судах.

634 просмотра. Обсудить (0)