ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

власність

Кожна людина має право на державну реєстрацію права власності у разі витребування нерухомого майна з чужого незаконного володіння на підставі рішення суду. Так, Ч. 1 ст. 31-1 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» ( далі - Закон) реєстраційні дії на підставі рішень судів проводяться виключно на підставі рішень, отриманих в результаті інформаційної взаємодії Державного реєстру прав та Єдиного державного реєстру судових рішень, без подання відповідної заяви заявником.

114 просмотров. Обговорити (0)

У зв’язку з створенням Державного земельного кадастру, запровадженням нових правил реєстрації земельних ділянок та прав на них дублікати державних актів на право власності на земельну ділянку у зв’язку з їх втратою, пошкодженням чи зіпсуванням не видаються.

224 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Річ, яка не має власника, або власник якої невідомий, вважається безхазяйною (ст. 335 ЦК). Право власності на таку річ набувається залежно від того, є вона рухомою чи нерухомою. На рухомі речі воно може виникнути за набувальною давністю, а безхазяйні нерухомі речі можуть передаватися у комунальну власність.

137 просмотров. Обговорити (0)

У Земельному кодексі України зафіксовано різноманітні способи набуття прав на землю, зокрема набуття права власності, права користування, сервітутних та інших земельних прав.

180 просмотров. Обговорити (0)

Про це депутати облради дізнаються, розглядаючи проект рішення «Про виконання Регіональної програми розвитку земельних відносин у Закарпатській області на 2016 рік», який вносить Головним управлінням Держгеокадастру в Закарпатській області.

247 просмотров. Обговорити (0)

Тячівською місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом зловживання владою або службовим становищем службовими особами Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області (ч.2 ст. 364 КК України).

281 просмотр. Обговорити (0)

Підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки.

261 просмотр. Обговорити (0)

Новоназначенний секретар РНБО України Петро Порошенко передасть свою власність і активи до спеціального фонду, що не дозволить йому діяти в їх інтересах. Про це він заявив в п’ятницю на прес-конференції у Києві.

1158 просмотров. Обсудить (0)

Заступник глави комітету Верховної Ради з питань держбудівництва і місцевого самоврядування, народний депутат, член фракції «Наша Україна» Юрій Ключковський побоюється, що ревізія приватизованих підприємств може перетворитися на переділ власності і затягнутися при розгляді в судах.

647 просмотров. Обсудить (0)