Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Іван Різак

Розкриття злочину щодо вбивства мого сина Олексія покаже, що це було вбивство на замовлення впливовими замовниками , які роблять все можливе для дестабілізації ситуації в країні та залякати її громадян. Не даймо разом їм це зробити!(ОНОВЛЕНО)

Шановний Вікторе Павловичу!

996 просмотров. Обговорити (0)

Звернення екс-губернатора Івана Різака – Генеральному прокурору Віктору Пшонці та начальнику УМВС в Закарпатській області Василю Варцабі

866 просмотров. Обговорити (0)

Екс-губернатор Закарпаття Іван Різак звернувся до органів прокуратури з проханням провести ексгумацію тіла його сина для встановлення остаточних причин та обставин смерті.

Про це заявив генеральний прокурор України Віктор Пшонка сьогодні журналістам, - передає УНІАН.

539 просмотров. Обговорити (0)

Прокуратурою Закарпатської області для проведення всебічного, повного і неупередженого дослідження всіх обставин загибелі Олексія Різака дано письмові вказівки органу досудового слідства.

765 просмотров. Обговорити (0)

Екс-губернатор Іван Різак Міністру МВС України Віталію Захарченко: "Як батько , в якого по звірячому вбили єдину дитину, прошу Вас допомогти ..."

831 просмотр. Обговорити (0)

Іван Різак: для встановлення справжніх причин вбивства сина Олексія ми з дружиною готові до ексгумації його тіла під контролем Генеральної прокуратури України.

646 просмотров. Обговорити (0)

У 2005 році помаранчева влада на Закарпатті, сконцентрована в руках кримінально-бізнесового клану, влаштувала тотальний погром представникам і симпатикам попередньої влади. Головний тягар звинувачень ліг на екс-губернатора Закарпаття Івана Різака, на якого, за свідченням правозахисників, збирали все, що могли.

2160 просмотров. Обговорити (6)

Соціологічні опитування, проведені виданням «Світогляд», показали, що більшість закарпатців найкращими і найуспішнішими (в комплексі) роками першого десятиліття третього тисячоліття вважають 2003 та 2004 роки.

1146 просмотров. Обговорити (2)

Адвокат Піх: Слідчого, злочинно, зовсім не цікавить, як могло статися, що людина, яка спричинила собі стільки ножових поранень, що їх не можна порахувати; за висновками експертів, не виключно – користувалась всіма трьом ножами, спричиняючи собі тілесні ушкодження, примудрилася не лишити жодного сліду від жодного пальця на жодному з ножів.

6580 просмотров. Обговорити (16)

Якось так звиклося, що термін «політичні репресії» у нас здебільшого асоціюється із правовим свавіллям пануючого політичного режиму часів СССР. Щоправда, останнім часом про новітні політичні репресії уже і в незалежній українській державі заговорили і правозахисники, і сама політична еліта України.

1193 просмотра. Обговорити (1)