ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Іван Різак

Повторюсь: це дуже важливо для мене як батька і архіважливо для суспільства, про що я можу тільки догадуватися.

317 просмотров. Обговорити (0)

Івана Різака з його зверненнями до Глави держави та керівника уряду щодо фальсифікації досудового розслідування вбивства сина Олексія просто «послали».

492 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Розкриття злочину щодо вбивства мого сина Олексія покаже, що це було вбивство на замовлення впливовими замовниками , які роблять все можливе для дестабілізації ситуації в країні та залякати її громадян. Не даймо разом їм це зробити!(ОНОВЛЕНО)

Шановний Вікторе Павловичу!

1083 просмотра. Обговорити (0)

Звернення екс-губернатора Івана Різака – Генеральному прокурору Віктору Пшонці та начальнику УМВС в Закарпатській області Василю Варцабі

929 просмотров. Обговорити (0)

Екс-губернатор Закарпаття Іван Різак звернувся до органів прокуратури з проханням провести ексгумацію тіла його сина для встановлення остаточних причин та обставин смерті.

Про це заявив генеральний прокурор України Віктор Пшонка сьогодні журналістам, - передає УНІАН.

618 просмотров. Обговорити (0)

Прокуратурою Закарпатської області для проведення всебічного, повного і неупередженого дослідження всіх обставин загибелі Олексія Різака дано письмові вказівки органу досудового слідства.

862 просмотра. Обговорити (0)

Екс-губернатор Іван Різак Міністру МВС України Віталію Захарченко: "Як батько , в якого по звірячому вбили єдину дитину, прошу Вас допомогти ..."

910 просмотров. Обговорити (0)

Іван Різак: для встановлення справжніх причин вбивства сина Олексія ми з дружиною готові до ексгумації його тіла під контролем Генеральної прокуратури України.

722 просмотра. Обговорити (0)

У 2005 році помаранчева влада на Закарпатті, сконцентрована в руках кримінально-бізнесового клану, влаштувала тотальний погром представникам і симпатикам попередньої влади. Головний тягар звинувачень ліг на екс-губернатора Закарпаття Івана Різака, на якого, за свідченням правозахисників, збирали все, що могли.

2273 просмотра. Обговорити (6)

Соціологічні опитування, проведені виданням «Світогляд», показали, що більшість закарпатців найкращими і найуспішнішими (в комплексі) роками першого десятиліття третього тисячоліття вважають 2003 та 2004 роки.

1228 просмотров. Обговорити (2)

Адвокат Піх: Слідчого, злочинно, зовсім не цікавить, як могло статися, що людина, яка спричинила собі стільки ножових поранень, що їх не можна порахувати; за висновками експертів, не виключно – користувалась всіма трьом ножами, спричиняючи собі тілесні ушкодження, примудрилася не лишити жодного сліду від жодного пальця на жодному з ножів.

6892 просмотра. Обговорити (16)

Якось так звиклося, що термін «політичні репресії» у нас здебільшого асоціюється із правовим свавіллям пануючого політичного режиму часів СССР. Щоправда, останнім часом про новітні політичні репресії уже і в незалежній українській державі заговорили і правозахисники, і сама політична еліта України.

1237 просмотров. Обговорити (1)