ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

творчість

Невеличка майстерня в Новому районі Ужгорода. Трохи холодно. Але Олександр зігрівається працею і турботою про родину...

69 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Про це мовив у своєму пристрасному монолозі відомий художник і впливовий функціонер Закарпатської обласної організації Національної Спілки художників Закарпаття Василь ВОВЧОК. Пропонуємо його вашій увазі, дорогі читачі:

464 просмотра. Обговорити (0)

З 28 по 31 жовтня 2016 р. в Ужгороді за підтримки Закарпатської обласної державної адміністрації, Управління культури ОДА, а також Управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради відбудеться справжнє свято дитячої творчості – «Фестивальний марафон».

347 просмотров. Обговорити (0)

Талановитий педагог, заслужений учитель України Золтан Баконій дав путівку у високе мистецтво кільком поколінням своїх вихованців. Серед них і Володимир Павлишин, добре відомий у широких колах шанувальників мистецтва нашого краю.

572 просмотра. Обговорити (0)

Він уже три з гаком роки живе в іншому — загадковому — вимірі. Тобто його душа продовжує малювати на небесах. Це я про лауреата Шевченківської премії, художника Юрія Герца (1931—2012).

290 просмотров. Обговорити (0)

Люди онлайн-покоління не мислять жодного дня свого життя без комп’ютера, інтернету, соціальних мереж та електронної пошти. І от сьогодні у прес-центрі «Закарпаття» вони презентували збірку своєї творчості – справжню книгу. Паперову. Офлайнову.

458 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у відділі масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Закарпатській області, Ужгородський палац дітей та юнацтва – центр інтелектуального, культурного та духовного розвитку школярів обласного центру Закарпаття.

1738 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у відділі масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Закарпатській області, вже кілька років поспіль сотні юних закарпатців докладають свої таланти й уміння, щоб через художні та літературні роботи показати значимість сплати податків.

1176 просмотров. Обговорити (0)

Більшість людей чомусь хоче втекти від себе самих у різні вторинні справи, всіляку біблійну «марноту марнот» — колекціонує марки, гроші, жінок, важливі посади тощо. А себе, щоб не робити зайвих рухів, треба розпізнати, йдучи до себе не лише щодня — щомиті. Це змалку зрозумів самобутній ужгородський художник родом із Миколаївщини Олександр Громовий.

1410 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгороді з метою покращення творчої діяльності аматорських театральних колективів області в конференц-залі Закарпатського обласного органїзаційно-методичного центру культури відбулося заняття обласної творчої лабораторії з їхніми керівниками. У заході взяли участь понад 30 учасників з усієї області.

1352 просмотра. Обговорити (0)

В Ужгороді до керівника громадської приймальні парламентської фракції КПУ, народного депутата України ІІІ-ІV cкликань Івана Миговича звернулися представники групи по захисту народної творчості і мистецтва під керівництвом Софії Тищенко. Вони добиваються збереження Закарпатського обласного центру народної творчості (ОЦНТ). Його ліквідація мала би значні негативні наслідки для культурного середовища краю.

1451 просмотр. Обсудить (0)

Цих вихідних дійшов до урочистого закриття табір для обдарованих дітей у селищі Чинадієво Мукачівського району Закарпатської області.

1067 просмотров. Обсудить (0)

Ніхто не може заперечити, що найяскравіші етапи в розвитку культури, зокрема, художньої самодіяльності, пов’язані з іменем Івана Васильовича Керецмана. За 50 років творчої діяльності він зробив багато як композитор, диригент, педагог. Іван Васильович — досвідчений педагог серед викладачів Воловецької дитячої школи мистецтв. За 30 років викладацької роботи з класу музично-теоретичних предметів випущено більше 300 юних музикантів, частина з яких у різні часи продовжила навчання в середніх і вищих навчальних мистецьких закладах, а для деяких із них музика стала професією.

1706 просмотров. Обсудить (0)

Сьогодні в Ужгороді відбудеться IV регіональний дитячий фестиваль «Міні-міс Закарпаття-2005» та конкурс «Міс Тінейджер-2005. Засновниками та дирекцією фестивалю є «Інітіа Менеджмент проектів» та Закарпатська філія Національного комітету «Міс Україна-Захід» — «Міс Закарпаття».

1081 просмотр. Обсудить (0)

2003-й був Роком культури. В 2004-му обирали Президента. Проходили значні кадрові переміщення.

1024 просмотра. Обсудить (0)