ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Білорусь

Її виборола член збірної України, 17-річна вихованка Берегівської ДЮСШ Олександра Шнип (тренер Ольга Окипнюк-Яремчук) на 4–му етапі Кубка Європи, який проходив на Білоруському республіканському центрі олімпійської підготовки «Раубичі».

154 просмотра. Обговорити (0)

Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко заявив, що народу країни необхідно об'єднаються, щоб захистити свій суверенітет і території від ворожих зазіхачів, маючи на увазі РФ. Лідер сусідньої держави навів як приклад Україну, яку "назвав братською".

363 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Білорусь з 12 січня тимчасово обмежила ввезення свинини із Закарпатської області України через африканську чуму свиней (АЧС).

140 просмотров. Обговорити (0)

Учасник "Євробачення 2016" від Білорусі IVAN (Саша Іванов) сильно пошкодив руку на зйомках "Щоденників "Євробачення" в Москві.

224 просмотра. Обговорити (0)

На міжнародному турнірі в м. Жлобин (Білорусь) юний боксер збірної України з міста Мукачева Юрій Попелич посів перше місце.

306 просмотров. Обговорити (0)

“Маємо те, що маємо”, або для чого нам потрібна така транскордонна співпраця? На офіційному сайті Програми Транскордонного Співробітництва (ENPI-CBC) Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 з’явилося повідомлення про те, що Спільний Моніторинговий Комітет під час своєї третьої наради (яка відбулася 23-24 листопада 2010 року в Біловежі) прийняв рішення про затвердження переліку 21 проекту, що отримують фінансування в рамках першого набору пропозицій.

5697 просмотров. Обговорити (2)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, в Ужгороді у штабі Закарпатської обласної організації ВГО УРК днями відбулася зустріч козацької старшини з Генеральним Консулом України у Бресті (Республіка Білорусь) Іваном Баранчиком.

1055 просмотров. Обговорити (0)

Как сообщает корреспондент UA-Reporter.com, в Ужгороде в штабе Закарпатской областной организации ВОО Украинского реестрового казачества состоялась встреча казацкой старшины с Генеральным Консулом Украины в Бресте (Республика Беларусь) Иваном Баранчиком.

1601 просмотр. Обсудить (3)

З благословіння Блаженнійшого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви, проректор з наукової та методичної роботи Ужгородської Української Богословської Академії імені святих Кирила і Мефодія, професор ігумен Євфросин (Білаш) взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Молодь і релігія у сучасному світі: Православ’я на початку ХХІ століття».

1879 просмотров. Обговорити (0)

Правоохоронні органи Брестської області (Білорусь) затримали злочинне угруповання, члени якого скоїли розбійний напад на громадян України, які їхали з Москви.

1109 просмотров. Обговорити (0)

Львівська міська рада спільно з міською радою Любліна проводить І Міжнародну конференцію в рамках проекту Створення туристично-інформаційної інфраструктури у Львові INTERREG ІІІ А / TACIS CBC.

1584 просмотра. Обговорити (0)

39 ящиків та 3 пакунки з іконами, вугіллям для лампад, браслетами зі шкіри та дерева виявили співробітники Луцького загону Держприкордонслужби неподалік українсько-білоруського кордону.

1732 просмотра. Обговорити (0)

Близько 500 тисяч мешканців Західної України працюють в інших європейських країнах.

1945 просмотров. Обговорити (0)

З 00 годин 29 травня 2005 в Україні вводиться новий розклад руху поїздів та безпересадкових вагонів на 2005-2006 роки. У внутрішньодержавному сполученні з’явиться 13 додаткових пар потягів.

1520 просмотров. Обсудить (0)

Сьогодні в Києві розпочнеться активне масове пікетування членами Національного Альянсу Посольства Білорусі в Україні.

978 просмотров. Обсудить (0)

У Литві запропонували об’єднатися з Україною, Білоруссю і Польщею для боротьби з Кремлем. Концепція міжмор’я може стати дієвою відповіддю «Русскому міру».

705 просмотров. Обговорити (0)