ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Білорусь

Українське посольство в Мінську отримало ноту протесту від білоруських дипломатів

198 просмотров. Обговорити (0)

На митному посту «Ужгород» Закарпатської митниці ДФС підрахували точну кількість тютюнових виробів, яку незаконно переміщував через митний кордон громадянин Словаччини у вантажівці. Всі цигарки торгової марки «NZ», виробництва Республіки Білорусь з марками акцизного податку цієї країни.

148 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Президент України Петро Порошенко підтвердив готовність України постачати електроенергію до Білорусі.

128 просмотров. Обговорити (0)

Лукашенко запропонував приєднатись до вирішення гуманітарної кризи, щодо Донбасу

216 просмотров. Обговорити (0)
Обидві сторони обговорили всі деталі і погодили подальшу співпрацю
172 просмотра. Обговорити (0)

Юних артистів з України 6 годин протримали на холоді, не пускаючи навіть в туалет

236 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні вранці, 31 березня, у Львівській області перекинувся автобус з туристами з Білорусі.
Аварія сталася на трасі Львів - Бібрка - Івано-Франківськ, яка знаходиться неподалік від села П'ятничани: автобус зіткнувся з легковим авто і перекинувся. Про це громадська організація "Варта 1" повідомляє на офіційній сторінці в Facebook.

372 просмотра. Обговорити (0)

Її виборола член збірної України, 17-річна вихованка Берегівської ДЮСШ Олександра Шнип (тренер Ольга Окипнюк-Яремчук) на 4–му етапі Кубка Європи, який проходив на Білоруському республіканському центрі олімпійської підготовки «Раубичі».

241 просмотр. Обговорити (0)

Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко заявив, що народу країни необхідно об'єднаються, щоб захистити свій суверенітет і території від ворожих зазіхачів, маючи на увазі РФ. Лідер сусідньої держави навів як приклад Україну, яку "назвав братською".

442 просмотра. Обговорити (0)

Білорусь з 12 січня тимчасово обмежила ввезення свинини із Закарпатської області України через африканську чуму свиней (АЧС).

199 просмотров. Обговорити (0)

Учасник "Євробачення 2016" від Білорусі IVAN (Саша Іванов) сильно пошкодив руку на зйомках "Щоденників "Євробачення" в Москві.

271 просмотр. Обговорити (0)

На міжнародному турнірі в м. Жлобин (Білорусь) юний боксер збірної України з міста Мукачева Юрій Попелич посів перше місце.

366 просмотров. Обговорити (0)

“Маємо те, що маємо”, або для чого нам потрібна така транскордонна співпраця? На офіційному сайті Програми Транскордонного Співробітництва (ENPI-CBC) Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 з’явилося повідомлення про те, що Спільний Моніторинговий Комітет під час своєї третьої наради (яка відбулася 23-24 листопада 2010 року в Біловежі) прийняв рішення про затвердження переліку 21 проекту, що отримують фінансування в рамках першого набору пропозицій.

5754 просмотра. Обговорити (2)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, в Ужгороді у штабі Закарпатської обласної організації ВГО УРК днями відбулася зустріч козацької старшини з Генеральним Консулом України у Бресті (Республіка Білорусь) Іваном Баранчиком.

1116 просмотров. Обговорити (0)

Как сообщает корреспондент UA-Reporter.com, в Ужгороде в штабе Закарпатской областной организации ВОО Украинского реестрового казачества состоялась встреча казацкой старшины с Генеральным Консулом Украины в Бресте (Республика Беларусь) Иваном Баранчиком.

1671 просмотр. Обсудить (3)

З благословіння Блаженнійшого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви, проректор з наукової та методичної роботи Ужгородської Української Богословської Академії імені святих Кирила і Мефодія, професор ігумен Євфросин (Білаш) взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Молодь і релігія у сучасному світі: Православ’я на початку ХХІ століття».

1923 просмотра. Обговорити (0)

Правоохоронні органи Брестської області (Білорусь) затримали злочинне угруповання, члени якого скоїли розбійний напад на громадян України, які їхали з Москви.

1144 просмотра. Обговорити (0)

Львівська міська рада спільно з міською радою Любліна проводить І Міжнародну конференцію в рамках проекту Створення туристично-інформаційної інфраструктури у Львові INTERREG ІІІ А / TACIS CBC.

1643 просмотра. Обговорити (0)

39 ящиків та 3 пакунки з іконами, вугіллям для лампад, браслетами зі шкіри та дерева виявили співробітники Луцького загону Держприкордонслужби неподалік українсько-білоруського кордону.

1769 просмотров. Обговорити (0)

Близько 500 тисяч мешканців Західної України працюють в інших європейських країнах.

1979 просмотров. Обговорити (0)

З 00 годин 29 травня 2005 в Україні вводиться новий розклад руху поїздів та безпересадкових вагонів на 2005-2006 роки. У внутрішньодержавному сполученні з’явиться 13 додаткових пар потягів.

1566 просмотров. Обсудить (0)

Сьогодні в Києві розпочнеться активне масове пікетування членами Національного Альянсу Посольства Білорусі в Україні.

1018 просмотров. Обсудить (0)

У Литві запропонували об’єднатися з Україною, Білоруссю і Польщею для боротьби з Кремлем. Концепція міжмор’я може стати дієвою відповіддю «Русскому міру».

770 просмотров. Обговорити (0)