ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

вакцинація

Загрузка...

Поки що жодна вакцина не може уповільнити поширення хвороби

351 просмотр. Обговорити (0)

Епідемія кору охоплює все більше жителів європейських країн, де рівень імунізації населення опустився до мінімуму

235 просмотров. Обговорити (0)

За інформацією ЮНІСЕФ, дякуючи вакцинації, можна щорічно попередити більше 2.5 млн. дитячих смертей в усьому світі та запобігти 750 тис. випадків дитячої інвалідизації.

268 просмотров. Обговорити (0)

До уваги закарпатців! На території області буде проводитись вакцинація диких тварин проти сказу. Заходи розпочинаються з 3 жовтня 2016 року.

284 просмотра. Обговорити (0)

Зокрема у Виноградівській райлікарні востаннє отримали вакцину для малюків ще у березні. А тому тут немовлята балансують на лезі ножа.

451 просмотр. Обговорити (0)

Поширення вакцини здійснюється при допомозі літаків у період із 15 вересня по 1 жовтня 2014 року шляхом розкидання вакцини з літаків на мисливські угіддя.

313 просмотров. Обговорити (0)

Tінь на вакцинацію бу­ло кинуто у зв’язку з ускладненнями та смер­тями, що виник­ли після щеплень проти грипу й краснухи. Хоча ситуація навколо вакцинації визрівала давно, і смерть щепленого 11-класника стала своєрідним пусковим механізмом.

1238 просмотров. Обговорити (1)

28180.jpgЩоб дізнатися про сситуацію із захворюваністю на грип та ГРЗ у прикордонному місті Чоп (Закарпаття), журналісти звернулись до лікаря Ужгородської санітарно-епідеміологічної станції Галини Марківны Байді.

1329 просмотров. Обговорити (0)