ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

вакцинація

Поки що жодна вакцина не може уповільнити поширення хвороби

281 просмотр. Обговорити (0)
Загрузка...

Епідемія кору охоплює все більше жителів європейських країн, де рівень імунізації населення опустився до мінімуму

198 просмотров. Обговорити (0)

За інформацією ЮНІСЕФ, дякуючи вакцинації, можна щорічно попередити більше 2.5 млн. дитячих смертей в усьому світі та запобігти 750 тис. випадків дитячої інвалідизації.

254 просмотра. Обговорити (0)

До уваги закарпатців! На території області буде проводитись вакцинація диких тварин проти сказу. Заходи розпочинаються з 3 жовтня 2016 року.

268 просмотров. Обговорити (0)

Зокрема у Виноградівській райлікарні востаннє отримали вакцину для малюків ще у березні. А тому тут немовлята балансують на лезі ножа.

435 просмотров. Обговорити (0)

Поширення вакцини здійснюється при допомозі літаків у період із 15 вересня по 1 жовтня 2014 року шляхом розкидання вакцини з літаків на мисливські угіддя.

309 просмотров. Обговорити (0)

Tінь на вакцинацію бу­ло кинуто у зв’язку з ускладненнями та смер­тями, що виник­ли після щеплень проти грипу й краснухи. Хоча ситуація навколо вакцинації визрівала давно, і смерть щепленого 11-класника стала своєрідним пусковим механізмом.

1231 просмотр. Обговорити (1)

28180.jpgЩоб дізнатися про сситуацію із захворюваністю на грип та ГРЗ у прикордонному місті Чоп (Закарпаття), журналісти звернулись до лікаря Ужгородської санітарно-епідеміологічної станції Галини Марківны Байді.

1312 просмотров. Обговорити (0)