ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Масарик

Повідомлення Управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

223 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Готуючи фотоматеріали для книги про Великий Березний, зокрема про пам'ятки історії та культури 30-40-х років минулого століття, ми неодноразово звертали увагу на фото пам'ятника першому президенту Чехословацької Республіки Томашу Гарріґу Масарику.

546 просмотров. Обговорити (0)

Ужгород у Другу світову війну , як відомо, постраждав не надто сильно, однак втратив кілька дуже важливих складових своєї інфраструктури та історії – мости через Уж. Саме про один з них – так званий міст Масарика – розкажемо далі.

703 просмотра. Обговорити (0)

В этот день в 1939 году войска нацистской Германии по приказу Адольфа Гитлера оккупировали чешские земли. Так было уничтожено то, что еще оставалось от Чехословакии после Мюнхенских соглашений, заключенных в сентябре 1938 года, в результате которых Чехословацкая республика потеряла значительную часть своей территории и оказалась беззащитной перед лицом нацистской агрессии.

2208 просмотров. Обсудить (0)

Во многих чешских городах 3-го сентября будут вспоминать бывшего президента Чехословакии Эдварда Бенеша, который умер ровно 60 лет назад в Сезимовом Усти, спустя три месяца после того, как под давлением ему пришлось покинуть президентское кресло.

1280 просмотров. Обсудить (0)

Чимало цікавого і пізнавального містить "Чеський календар-2005", виданий ужгородською Спілкою чеської культури Яна Амоса Коменського та Клубом Томаша Масарика і який знайомить з життям і діяльністю письменника Івана Ольбрахта (Каміла Земана), творчість якого тісно пов'язана із Закарпаттям.

1188 просмотров. Обсудить (0)