ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

програма

Експерти розповіли, чим загрожує використання мессенджера WhatsApp

213 просмотров. Обговорити (0)

Застарілі смартфони більше не зможуть підтримувати всі нові функції WhatsApp

349 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Депутати Закарпатської облради затверджуватимуть план заходів, спрямованих на розвиток регіону.

282 просмотра. Обговорити (0)

...відсутністю в ОСББ та ЖБК можливості долучитися до Урядової програми з енергоефективності

173 просмотра. Обговорити (0)

В Ужгороді розпочали капітальний ремонт тротуарів площі Поштової, який роблять у рамках реалізації Програми благоустрою міста на 2015-2017 роки.

137 просмотров. Обговорити (0)

На розгляд депутатів облради вноситься проект рішення «Про хід виконання Програми охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області на 2016 - 2018 роки».

186 просмотров. Обговорити (0)

Про це йдеться в проекті рішення «Про результати виконання Обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року», який вноситься на розгляд депутатів облради.

141 просмотр. Обговорити (0)

На сьому сесію облради вноситься проект рішення «Про хід виконання Регіональної програми із забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики і вивчення суспільної думки на 2015 - 2018 роки».

239 просмотров. Обговорити (0)

В.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун розповіла про результати державної програми "Доступні ліки", яка почала діяти з 1 квітня 2017 року.

За словами Супрун, сьогодні до програми приєднались 2 тисячі аптек, але у МОЗ мають намір розширити цю кількість. Вже наступного тижня мають відбутися переговори з аптечними мережами щодо цього питання.

215 просмотров. Обговорити (0)

Можливо, ви читаєте це на своєму Mac, але ноутбук або віртуальна машина з Windows у вас, швидше за все, є. Наприклад, для того, щоб вирішувати за допомогою ОС від Microsoft ті завдання, які в macOS вирішити досить проблематично. На цей випадок є сенс скористатися керівництвом з видалення непотрібних додатків на Windows.

442 просмотра. Обговорити (0)

В Одесі учні середньоосвітніх шкіл незабаром відмовляться від стандартних підручників і перейдуть до інтерактивної форми навчання.

Програма, яку запустять вже в цьому році, називається "Електронний підручник". На неї з бюджету виділили 45 мільйонів гривень. За новою методикою вже розпочали навчання учні сьомих класів. Про це повідомляє міська прес-служба.

220 просмотров. Обговорити (0)

Міністерство освіти України представило оновлену навчальну програму для 5-9 класів: перший етап обговорення вже пройшов. Педагоги просять поміняти деякі теми місцями, а батьки - не витрачати час на копіювання нескінченних тек.

273 просмотра. Обговорити (0)

Про це депутати облради дізнаються, розглядаючи проект рішення «Про виконання Регіональної програми розвитку земельних відносин у Закарпатській області на 2016 рік», який вносить Головним управлінням Держгеокадастру в Закарпатській області.

217 просмотров. Обговорити (0)

Корпорація Google поділилася чудовою новиною з меломанами. Компанія планує спільний проект з YouTube по створенню нового музичного додатку.

За словами розробників, старі окремі версії від Google і YouTube збережуться в колишньому режимі для користувачів.

171 просмотр. Обговорити (0)

Для ефективності боротьби з митними правопорушеннями та протидії випадкам контрабанди, організації належного контролю за експортом лісоматеріалів, недопущення вивезення за межі митної території України лісоматеріалів

176 просмотров. Обговорити (0)

У суботу, 28 січня, в Києві померла учасниця третього сезону відомого шоу "Зважені та щасливі" Євгенія Мостовенко.

Про це повідомили її родичі на сторінці у соціальних мережах. Жінка покинула цей світ через чотири для після дня народження.

1668 просмотров. Обговорити (0)

Міністерство освіти і науки пропонує прибрати "многостаночную" і зробити старшу школу профільної - з більшою свободою вибору для учнів

290 просмотров. Обговорити (0)

Закарпатські депутати розглянуть зміни до обласної Програми формування позитивного міжнародного інвестиційного іміджу та залучення іноземних інвестицій.

242 просмотра. Обговорити (0)

У 2016 році угорці вшановують 60-ти річчя революції та боротьби за свободу 1956 року. Із цієї нагоди в Ужгороді відкриють меморіальну дошку «Гордість» та проведуть наукову конференцію за темою «Розвиток угорської революції та боротьби за свободу у 1956 році, угорські та закарпатські події, суспільний контекст».

221 просмотр. Обговорити (0)

Офіційні та святкові розважальні заходи 23-25 вересня у столиці Закарпаття.

297 просмотров. Обговорити (0)
Про фестивалі, свята та змагання, які заплановані на Закарпатті цими вихідними
598 просмотров. Обговорити (0)

Святкування 25-ої річниці незалежної України в Ужгороді відбуватиметься гучно.

1237 просмотров. Обговорити (0)
До Дня Державного Прапора та 25-ї річниці Незалежності України відбудуться числені святкові заходи.
409 просмотров. Обговорити (0)

Програма приватизації об'єктів комунальної власності м. Ужгорода на 2016-2018 роки та перелік об'єктів комунальної власності, які підлягають приватизації у 2016 році з’явилися минулого тижня у проектах рішень сесії ужгородської міськради.

347 просмотров. Обговорити (0)

Уряд прийняв рішення про підписання угоди з Європейським Союзом про участь України у програмі ЄС "Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014 - 2020)".
Про це йдеться в повідомленні на Урядовому порталі.

Відповідне рішення було прийняте на засіданні 13 січня.

271 просмотр. Обговорити (0)

На Закарпатті вже розробили програму під назвою «Ромське населення Закарпаття» на 2016 - 2020 роки.

Вона передбачає облаштування системи водопостачання та водовідведення у циганських таборах, а також покращення матеріально-технічної бази циганських шкіл. На втілення цієї програми пропонують виділити з бюджету краю 2,6 мільйона гривень.

317 просмотров. Обговорити (0)