ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

права людини

У заході взяли участь представники Уповноваженого Верховної Ради України і Голови Національної поліції з прав людини, керівники структурних підрозділів обласної поліції.

150 просмотров. Обговорити (0)

З 23 липня по 3 серпня в Освітньому домі прав людини в Чернігові відбудеться перший в Україні освітній фестиваль з тематики прав людини!

177 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Адміністрація Мукачівського психоневрологічного інтернату (Закарпатська область) грубо порушує права людини, вдаючись до знущань та експлуатації підопічних.

234 просмотра. Обговорити (0)

14-15 грудня в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся тренінг «Права людини та гендерна рівність».

303 просмотра. Обговорити (0)

Завтра, 8 грудні, о 15.00 в приміщенні мукачівської міської центральної бібліотеки імені Олександра Духновича проведуть освітній тренінг з прав людини "Право знати, право діяти".

232 просмотра. Обговорити (0)

У приміщенні Ужгородської центральної міської бібліотеки відбулося обговорення значущої організації в історії України — Української Гельсінської спілки.

340 просмотров. Обговорити (0)

12 липня моніторингова група у складі регіонального координатора Уповноваженого взаємодії з громадськістю у Закарпатській області Олега Григор’єва та незалежних громадських моніторів національного превентивного механізму перевірили, як дотримуються права людини в Мукачівському психоневрологічному інтернаті.

333 просмотра. Обговорити (0)

Українська делегація у Парламентській асамблеї ради Європи висловила обурення щодо пояснення генерального секретаря Ради Європи щодо причин відсутності у щорічній доповіді про права людини інформації про порушення фундаментальних прав людини в анексованому Криму і окупованому Донбасі.

179 просмотров. Обговорити (0)

Регіональний координатор Уповноваженого з прав людини по взаємодії з громадськістю в Закарпатській області Олег Григор’єв разом зі спеціалістом Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого з прав людини Анастасією Клюгою здійснили третій моніторинговий візит до Виноградівського геріатричного пансіонату.

299 просмотров. Обговорити (0)
В Ужгороді провели громадські обговорення щодо змін до Конституції України у сфері прав людини.
269 просмотров. Обговорити (0)

Завершується один із найцікавіших і унікальних проектів Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини» - «Школа для молодих активістів ромських громад», що здійснювала ГО «МАRТ» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

316 просмотров. Обговорити (0)

З нагоди річниці Загальної декларації прав людини, яку було прийнято 10 грудня 1948 року, Регіональний громадський фонд «Право і демократія» проводить у Львові тиждень прав людини, в рамках якого відбудеться фестиваль документального кіно про права людини.

1059 просмотров. Обговорити (0)

Уперше в Закарпатському державному університеті (Ужгород) з допомогою інтернет-каналів проведено спільну відкриту міжнародну лекцію з професорським та студентським колективами університету Суперіор штату Вісконсин, США.

1223 просмотра. Обговорити (0)