ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

підакцизні товари

Такими є підсумки роботи оперативного управління ГУ ДФС у Закарпатській області протягом січня-липня 2017 року.

111 просмотров. Обговорити (0)

Протягом першого півріччя 2017 року за матеріалами оперативного управління податкової міліції Закарпатської області внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості щодо 26 кримінальних проваджень, 7 з яких належать до тяжких та особливо тяжких.

117 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

У Закарпатській області оперативним управлінням ГУ ДФС припинено 6 фактів незаконного виробництва та обігу підакцизних товарів.

140 просмотров. Обговорити (0)

За підсумками роботи оперативного управління ГУ ДФС у Закарпатській області протягом 10 місяців 2016 року припинено 20 фактів незаконного виробництва та обігу підакцизних товарів.

227 просмотров. Обговорити (0)

Протягом січня-серпня 2016 року співробітники оперативного управління ГУ ДФС у Закарпатській області викрили 40 злочинів у сфері оподаткування, з них 11 – тяжкі та особливо тяжкі. За порушеними кримінальними справами відшкодовано 2 млн 776 тис. грн збитків.

199 просмотров. Обговорити (0)

Фахівці органів фіскальної служби Закарпаття інформують про те, чи має право фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування включати до витрат суму сплаченого акцизного збору з роздрібного продажу підакцизних товарів.

269 просмотров. Обговорити (0)

За перше півріччя 2015 року співробітниками оперативних підрозділів Головного управління ДФС у Закарпатській області з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей підакцизної групи на загальну суму 8,1 млн грн.

534 просмотра. Обговорити (0)

З початку 2015 року платниками, котрі здійснюють роздрібний продаж підакцизних товарів сплачено до бюджету Ужгородського району 18,04 млн. гривень акцизного податку.

376 просмотров. Обговорити (0)

Незважаючи на постійний контроль у сфері виробництва і обігу підакцизних товарів та детінізації ринку такої продукції, загалом в країні криміногенна ситуація у цій сфері залишається досить напруженою.

520 просмотров. Обговорити (0)