ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

безробітні

Комунальні знижки можуть оформити студенти і безробітні

248 просмотров. Обговорити (0)

Кількість зареєстрованих безробітних на кінець серпня 2017р. становила 5,6 тис. осіб, або 9,9% усіх безробітних працездатного віку, визначених за методологією МОП. Допомогу по безробіттю отримували 83,6% осіб, які мали статус безробітного на кінець місяця.

80 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Президенту України Петру Порошенку запропонували відправляти в армію чоловіків, які ніде не працюють.

332 просмотра. Обговорити (0)

Дрібним підприємцям і фрілансерам, яких українське законодавство зараховує до категорії самозайнятих громадян, доведеться платити єдиний соцвнесок.
Цю вимогу містить новий законопроект №6165, зареєстрований у Верховній Раді.

1056 просмотров. Обговорити (0)

Обіцяне перед виборами Президентом України Петром Порошенко життя по- новому приносить свої «реальні» плоди.

301 просмотр. Обговорити (0)

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман виступає за те, щоб держава переорієнтувалася з виплати допомоги безробітним на створення нових робочих місць.

Про це він заявив на засіданні Кабінету міністрів після доповіді міністра соціальної політики Андрія Реви.

423 просмотра. Обговорити (0)

Під виглядом добрих і багатообіцяючих роботодавців на наших краян «полюють» підприємливі шахраї – мережеві маркетологи, діячі фінансових та торгівельних пірамід тощо.

360 просмотров. Обговорити (0)

За даними Дослідницького центру Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, безробітних протягом останнього року стало удвічі більше.

377 просмотров. Обговорити (0)

Кількість зареєстрованих безробітних на кінець грудня 2015 року становила на Закарпатті 9,0 тис. осіб, або 16,9% усіх безробітних працездатного віку, визначених за методологією МОП.

281 просмотр. Обговорити (0)
Стати офіціантом замість бухгалтера, чи швачкою – замість юриста пропонують безробітним закарпатцям. Ринок праці диктує свої правила, під які підпадають далеко не всі професії. Тому все більше людей з вищою освітою але без роботи погоджуються на перепрофілізацію.
412 просмотров. Обговорити (0)

15 вересня в Ужгородському районному центрі зайнятості відбулася робоча зустріч з представниками Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. На зустрічі обговорювалося питання інформування безробітних щодо безоплатної правової допомоги.

378 просмотров. Обговорити (0)

Фахівці Мукачівського районного центру зайнятості приділяють значну увагу роботі з жителями сільської місцевості, адже ні для кого не секрет, що вони мають більше труднощів при вирішенні проблеми зайнятості та працевлаштування.

419 просмотров. Обговорити (0)

Ужгородський міськвиконком підтримав проект рішення про доповнення до рішення виконкому і тим самим розширив перелік об’єктів для громадських робіт.

371 просмотр. Обговорити (0)
Які ж зарплати пропонують закарпатцям і які професії найбільш затребувані в регіоні?
362 просмотра. Обговорити (0)

Або 17,6% усіх безробітних працездатного віку, визначених за методологією МОП. Допомогу по безробіттю отримували 80,2% осіб, які мали статус безробітного.

591 просмотр. Обговорити (0)
Трасу Київ-Чоп знову перекривали. Водії кілька годин були змушені просто стояти, бо ані уперед не можна було їхати – бо там протестувальники, ані назад – бо там вже підперли.
682 просмотра. Обговорити (0)

Ресурсний центр «ГУРТ» запрошує на безкоштовний навчальний тренінг для жінок «Клуб праці».

Центр “Розрада” в рамках виконання проекту “Соціальні стандарти надання психологічної допомоги жінкам-жертвам домашнього насильства” проводить набір на безкоштовний навчальний тренінг для жінок “Клуб праці”.

615 просмотров. Обговорити (0)

За 10 місяців п.р. у пошуках роботи на Закарпатті до державної служби зайнятості звернулося 26,2 тис. незайнятих громадян, що на 1,9% більше, ніж за відповідний період минулого року.

981 просмотр. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com в Ужгородському міському управлінні ГУМВС України в Закарпатській області, 30 травня близько 21 години до них звернулася ужгородка 1954 р. н., яка є приватним підприємцем.

959 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомила кореспонденту UA-Reporter.com в.о. заступника начальника відділу взаємодії з роботодавцями Виноградівського районного центру зайнятості (Закарпатська область) Наталя Моісейко, 10 березня у центрі зайнятості було проведено семінар на тему: «Орієнтація на тимчасові та громадські роботи».

1226 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомила кореспонденту UA-Reporter.com директор Перечинського районного центру зайнятості Леся Чиняк, 2 березня на базі Перечинського районного центру зайнятості відбулася презентація професії «працівник міліції охорони» для безробітної молоді.

1110 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у Рахівському районному центрі зайнятості, 1 березня у центрі був проведений інформаційний семінар з орієнтації на тимчасову зайнятість, оплачувані громадські роботи.

1417 просмотров. Обговорити (0)

Мешканці Закарпаття, які переважно живуть або за рахунок соціальних виплат, або ж завдяки тим грошам, що надходять від родичів з-за кордону, уже скаржаться, що незабаром доведеться «покласти зуби на полицю», розповідає кореспондентка Радіо Свобода у цьому регіоні Надія Петрів.

1198 просмотров. Обговорити (0)

За сприянням Ужгородського районного центру зайнятості на підприємстві ТОВ "Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед", який є нині одним із сучасних провідних виробництв на Закарпатті, працевлаштовано 780 безробітних.

7517 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили UA-Reporter.com у МВС України, 8 вересня на вулиці в обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді було знайдено мертвим невідомого чоловіка віком до 55 років.

1462 просмотра. Обговорити (0)

Як повідомили корреспонденту UA-Reporter.com у Департаменті зі зв’язків із громадськістю МВС України, у Закарпатській області у двох безробітних чоловіків вилучили 6 кг вибухової речовини.

1180 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомив кореспонденту UA-Reporter.com начальник відділу організаційної роботи, зв"язків з громадськістю та ЗМІ обласного центру зайнятості, у нинішньому році в банку даних обласної служби зайнятості було 7,9 тисяч вакансій менше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

1253 просмотра. Обговорити (0)

Хустський район – один із наймальовничіших куточків Закарпаття. Його визначні місця відомі далеко за межами нашого краю. Хто не чув про чарівну долину диких гірських нарцисів, які ніде більше у Європі не збереглися, про славнозвісних майстрів лозоплетіння із села Іза?

3625 просмотров. Обговорити (0)