ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Солотвино

Это поселок городского типа, расположенный в Тячевском районе в Мармароской котловине на правом берегу реки Тиса. Всего в нескольких километрах от города находится граница с Румынией.

362 просмотра. Обсудить (0)
Корисна інформація для тих, хто планує свій відпочинок в Закарпатті, планує відвідати Солотвино, от, що треба знати.
104 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Львівська філія ПАТ "Укргазвидобування" почала прокладку газопроводу від смт Солотвино (Тячівський район) до с. Біла Церква (Рахівський район), повідомляє голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль.

109 просмотров. Обговорити (0)

Львовский филиал ПАО "Укргаздобыча" начала прокладку газопровода от пгт. Солотвино (Тячевский район) до с.Белая Церковь (Раховский район).

667 просмотров. Обсудить (1)

Сегодня ночью в Солотвино на Тячевщине произошла ужасное автопроисшествие автомобиль «Меrсеdеs» взлетел на скорости в кювет. Водитель и пассажир иномарки погибли, еще двое в больнице. Полиция начала по данному факту расследование.

1070 просмотров. Обсудить (0)

На Закарпатті живе приблизно п'ята частина від усіх румунів України – близько 35 тисяч осіб. Знаменно, що від останнього в часі перепису населення, який відбувся 2001 року, румуни значно зросли кількісно: їхня чисельність збільшилася аж на 9 відсотків, вищим є показник лише у ромів (15,4%).

330 просмотров. Обговорити (0)

У Закарпатській області прикордонники завадили незаконному переміщенню сигарет через державний кордон.

143 просмотра. Обговорити (0)

О 06:44 07 липня в оперативно-рятувальну службу поступило повідомлення про пожежу в трьох дерев’яних будівлях баз відпочинку, що розташовані в смт Солотвино Тячівського району.

199 просмотров. Обговорити (0)

В 6:44, 7 июля в оперативно-спасательную службу поступило сообщение о пожаре в трех деревянных зданиях баз отдыха, расположенных в пгт Солотвино Тячевского района.

1837 просмотров. Обсудить (0)

На Закарпатье в рамках операции «Граница-2017» пограничники продолжают мероприятия по задержанию правонарушителей, пытающихся незаконно переместить контрабанду через государственную границу.

394 просмотра. Обсудить (0)

Закарпатье издавна славится не только удивительными пейзажами, которые очаровывают художников и поэтов, но и лечебными базами, которые подарила сама природа, а люди сделали максимально удобными и комфортными.

2941 просмотр. Обсудить (0)

Сьогодні вранці на Закарпатті в рамках операції «Кордон-2017» у ході оперативного обміну інформацією між прикордонниками України та Румунії було затримано партію контрабандних сигарет та двох осіб, які можуть бути причетними до їх переміщення.

158 просмотров. Обговорити (0)

Шість років тому після техногенної катастрофи для жителів Солотвина звели мікрорайон у закарпатському селищі Теребля. Чому люди не поспішають обживатися на новому місці?

274 просмотра. Обговорити (0)

Прокуратурой начато уголовное производство в отношении должностных лиц МП "Солотвино" Закарпастькой таможни ГФС, которые позволили вывезти с территории Украины в Румынию незадекларированными 400 тыс.долл США

1188 просмотров. Обсудить (3)
Чрезвычайная ситуация, возникшая вокруг солерудника в Солотвино на Закарпатье, грозит не только населенному пункту и его жителям, но и экологической катастрофой местного, а, возможно, и национального уровня.
2816 просмотров. Обсудить (0)

Наш співрозмовник Юрій Опріш є головою соціально-культурного Товариства румун Закарпаття ім. Джорджа Кошбука.

239 просмотров. Обговорити (0)

Державна прикордонна служба України реалізовує системні заходи щодо надійної охорони державного кордону.

240 просмотров. Обговорити (0)

Учора в пункті пропуску «Солотвино», що на кордоні з Румунією прикордонники Мукачівського загону завадили спробі незаконного переміщення тютюнових виробів через кордон.

266 просмотров. Обговорити (0)
"Містечко" у Тереблі, куди мали б переселити мешканців закарпатського Солотвина й досі пустує, а всі об’єкти знаходяться у підвішеному стані, адже не взяті на баланс.
189 просмотров. Обговорити (0)

Солевые шахты в Солотвино были открыты еще в XVIII веке, в 1970-х на их базе открыли Аллергологическую больницу.

2830 просмотров. Обсудить (5)
Цікаве відео з'явилося у мережі, на якому можна побачити як дівчина намагається викрасти ялинку з горщика біля одного з магазину у Солотвині, що на Тячівщині.
345 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні вночі на кордоні з Румунією прикордонники Мукачівського загону спільно з працівниками митниці виявили зброю та 14 набоїв до неї.

181 просмотр. Обговорити (0)
4 марта в Солотвинском ДШИ состоялись торжественные мероприятия по случаю празднования традиционного румынского праздника встречи весны Мерцишор.
587 просмотров. Обсудить (0)
Співробітники Головного управління Національної поліції Закарпаття спільно з Тячівським відділом поліції розшукали та затримали 18-річного мешканця Виноградова, який у смт. Солотвино вбив двох людей.
571 просмотр. Обговорити (0)

По словам правоохранителей 19 февраля, к ним обратился житель поселка Солотвино и сообщил, что обнаружил тело охранника местного рынка с признаками насильственной смерти.

1398 просмотров. Обсудить (0)

У закарпатському селищі Солотвино, що в Тячівському районі, місцеві мешканці впіймали на крадіжці чоловіка і виставили його в центрі населеного пункту з табличкою "Я вор!".

298 просмотров. Обговорити (0)

Об этом информируют местные жители, добавляя шокирующие фотографии мужчины, на лице которого заметны раны.

5032 просмотра. Обсудить (2)