ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

шлюб

Загрузка...

Перші роки спільного життя є найнебезпечнішим часом для фігури

296 просмотров. Обговорити (0)

Співак пояснив, чому втратив мрію про дружину та дітей

337 просмотров. Обговорити (0)

Даний сайт забезпечує отримання послуг без контакту з представниками влади.

257 просмотров. Обговорити (0)

Вчені з'ясували, який вік є найоптимальнішим для шлюбу. За словами психологів, люди, які закінчили навчання та вступили до шлюбу частіше стають щасливими, ніж ті, хто одружилися раніше.

Дослідження психологів показали, що найбільше розлучень припадає на ті пари, які пов'язали себе узами шлюбу до 22-річного віку.

492 просмотра. Обговорити (0)

Громадянку України та її африканського нареченого заарештували в Абу-Дабі за інтимні стосунки до весілля.

Емілін Калвервелл працював лікарем в Арабських Еміратах протягом останніх п'яти років. Цього року він запропонував шлюб своїй коханій - Ірині Ногай.

1513 просмотров. Обговорити (0)

Така тенденція зберігається роками. Чому так стається і як зробити свій шлюб міцним та єдиним у житті Прозахід вирішив запитати у експертів.

184 просмотра. Обговорити (0)

У Закарпатській області протягом 2016 року зареєстровано 6 487 актів про укладення шлюбу.

225 просмотров. Обговорити (0)

Сезон весіль – урозпалі! Але, перш ніж пролунає «А тепер – обміняйтеся обручками», закохані можуть, за бажанням, поставити підписи під одним невеликим, але важливим для обох документом. Це – шлюбний договір.

323 просмотра. Обговорити (0)

Недавнє дослідження показало, що багаті жінки тягнуться до багатих чоловіків, а заможних чоловіків приваблюють стрункі жінки.

373 просмотра. Обговорити (0)

Нині, завдяки голлівудським мелодрамам чи безпосередньо подорожам за кордон фактично кожен знає, як виглядає «заморське» весілля. І оскільки чуже вабить таки більше, ніж своє, звикле, то і шлюбні церемонії західного зразка на Закарпатті стають дедалі популярнішими.

589 просмотров. Обговорити (0)

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по місту Ужгороду Ужгородського міськрайонного управління юстиції у Закарпатській області повідомляє:

425 просмотров. Обговорити (0)

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по місту Ужгороду Ужгородського міськрайонного управління юстиції у Закарпатській області повідомляє:

310 просмотров. Обговорити (0)

З них 4 шлюби укладено громадянами України з іноземними громадянами інших держав, 2 — з іноземними громадянами держав-членів СНД.

229 просмотров. Обговорити (0)

Відділом державної реєстрації актів цивільного стану по місту Ужгороду Ужгородського міськрайонного управління юстиції у Закарпатській області протягом вересня 2015 року було складено 322 актових записів цивільного стану, а саме:

282 просмотра. Обговорити (0)

Сім'я є первинним та основним осередком суспільства. Особа, яка досягла шлюбного віку, має право на створення сім'ї.

441 просмотр. Обговорити (0)

Життя кожної людини починається в сім’ї, а законодавство регулює порядок її створення. Право на шлюб закріпила Декларація прав людини, прийнята Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 р.

357 просмотров. Обговорити (0)

Державна реєстрація шлюбу встановлена для забезпечення стабільності відносин між жінкою та чоловіком, охорони прав та інтересів подружжя, їхніх дітей, а також в інтересах держави та суспільства.

441 просмотр. Обговорити (0)

Відділ Державної реєстрації актів цивільного стану по місту Ужгород Ужгородського міськрайонного управління юстиції роз’яснює :

486 просмотров. Обговорити (0)

Спільна власність двох або більше осіб без визначення часток кожного з них у праві власності є спільною сумісною власністю (частина перша статті 368 Цивільного кодексу України, далі-Кодексу).

386 просмотров. Обговорити (0)

Законом України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» змінено порядок розірвання шлюбу

440 просмотров. Обговорити (0)

Кількість зареєстрованих актів цивільного стану громадян органами державної реєстрації актів цивільного стану Закарпатської області у 2012 році: про народження – 19 116 (в тому числі 148 мертвонароджених); про смерть – 14 813 ( в тому числі 168 дітей до 1 року); про шлюб – 7 983; про розірвання шлюбу – 604.

574 просмотра. Обговорити (0)
У шлюбних агенціях бум! Тисячі іноземців прагнуть знайти свою другу половинку саме в Україні. За даними "Associated Press" все частіше “амерікан бойз” звертаються у шлюбні агенції, які шукають їм пару серед молодих та красивих українок. За останні 10 років лише в США кількість таких шлюбів зросла вдвічі.
928 просмотров. Обговорити (1)

Відповідно до статті 55 Закону України "Про міжнародне приватне право" право на шлюб визначається особистим законом кожної з осіб, які подали заяву на укладення шлюбу. Особистим законом фізичної особи вважається право держави громадянином якої вона є.

1403 просмотра. Обговорити (0)

За даними Всеукраїнського перепису 2001 року, населення Закарпатської області у віці 15 років і старше становить 987,5 тис. осіб, із них 467,4 тис. чоловіків, 520,1 тис. жінок. На 1000 чоловіків припадає 1113 жінок у шлюбоздатному віці.

4050 просмотров. Обговорити (1)

У Закарпатті одна сьома частина зареєстрованих шлюбів закінчується розлученням. Така тенденція зберігається у нашому краї вже протягом декількох років.

1497 просмотров. Обговорити (0)