ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Червоний Хрест

Програму підтримки та розвитку діяльності Мукачівської міської організації Товариства Червоного Хреста України на 2017-2018 роки схвалили сьогодні на сесії міськради депутати міськради.

253 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) в Києві залучить понад 64 млн доларів у 2016 році на гуманітарну допомогу внутрішнім переселенцям і громадянам, які залишаються у зоні антитерористичної операції.

353 просмотра. Обговорити (0)

Як Мережа Родинних зв’язків Руху Червоного Хреста та Червоного Півмісяця може допомогти Вам розшукати, відновити контакт чи возз’єднатись з членом родини.

622 просмотра. Обговорити (0)

20 лютого, в соцмережі з’явилася інформація про те, що Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) відмовилося прийняти і розмитнити вантаж ліків, які прибули літаком, від Канадського Червоного Хреста і передати гуманітарну допомогу для потреб Майдану.

583 просмотра. Обговорити (0)

Реальною ознакою запровадження в Україні міжнародного гуманітарного права стало створення у червні 1992 року єдиної в країні червонохресної служби розшуку, яка у співпраці з Міжнародним Комітетом Червоного Хреста, Міжнародною службою розшуку і Товариством Червоного Хреста і Червоного Півмісяця більше ніж 50 країн світу безкоштовно здійснює практичні заходи щодо розшуку та з’ясування:

445 просмотров. Обговорити (0)

Рятувальник – це професія мужніх та сильних духом і тілом. Це навіть не професія, а швидше поклик серця. Майже кожен день, вони ризикують життям, але нагородою за це служать десятки, а то й тисячі врятованих життів.

669 просмотров. Обговорити (0)

Підбито підсумки проведення Всеукраїнського місячника Червоного Хреста, який проходив з 1 квітня по 1 травня 2013 року під гаслом “Сила гуманності”.

В області в усіх медико-соціальних підрозділах обласної організації Товариства працювали пункти прийому різного виду допомоги від населення.

481 просмотр. Обговорити (0)

У четвер, 25 квітня з 11.00. до 14.00 год. на площі Театральній обласна організація Товариства Червоного Хреста України в рамках Всеукраїнського Місячнику Червоного Хреста «Сила гуманності» проведе низку акцій

567 просмотров. Обговорити (0)

Акція стартувала на Закарпатті 2 квітня і триватиме до 2 травня. Всеукраїнський місячник Червоного Хреста, який стартував цього понеділка, проводиться під гаслом «Милосердя не мас віку й статі.

1035 просмотров. Обговорити (0)

Днями відбулось засідання президії правління обласної організації ТОВ Червоного Хреста, на якому було підведено підсумки роботи за 2011 рік, розглянуті питання роботи патронажної служби милосердя та медико-соціальних підрозділів товариств Червоного Хреста області.

956 просмотров. Обговорити (0)

На території Закарпаття Товариство Червоного Хреста створене на 45 років раніше, ніж в Україні, у 1881-му, коли край перебував у складі Австро-Угорщини.

1094 просмотра. Обговорити (0)

У зв’язку з руйнівним землетрусом та цунамі, які відбулися на узбережжі Японії 11 березня 2010 року, в результаті чого загинуло багато людей та понад 400 тисяч осіб були евакуйовані, звертаємося до Вас та всіх тих, кому не байдужі людський біль і горе, із закликом допомогти жертвам стихійного лиха.

1296 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, 24 березня, світова громадськість відзначає Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Щорічно Червоний Хрест по всьому світу проводить масштабні акції з метою привернення уваги спільноти до однієї з найважливіших проблем світової охорони здоров’я — епідемії туберкульозу.

1071 просмотр. Обговорити (0)

11 вересня в обласному центрі Закарпатської області місті Ужгороді представники Товариства Червоного Хреста та волонтери-студенти демонстрували жителям і гостям міста, як надавати першу медичну допомогу.

1571 просмотр. Обговорити (0)

Товариство Червоного Хреста України опікується протитуберкульозним лікуванням соціально дезаптованих громадян у 10 областях України.

1095 просмотров. Обговорити (0)

Товариство Червоного Хреста України оголошує Всеукраїнський місячник Червоного Хреста, який стартує під гаслом “РАЗОМ З ЧЕРВОНИМ ХРЕСТОМ ПРОТИ ТУБЕРКУЛЬОЗУ!”

1358 просмотров. Обговорити (0)

Закарпаття відвідали Надзвичайний і Повноважний посол України в Угорській Республіці Дмитро Ткач, генеральний директор Товариства Червоного Хреста Угорської Республіки Ерік Шеймеш і радник президента Товариства Червоного Хреста Угорської Республіки Отто Альмахт.

1121 просмотр. Обговорити (0)