ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

система

Розробка попередить автомобіліста про наближення байкера

264 просмотра. Обговорити (0)
З 3 квітня зaпровaджується новa системa реєстрaції в пунктaх прийому візових aнкет в Ужгороді. Вонa дозволить спростити і полегшити процедуру отримaння реєстрaції до ППВA.
840 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Ввечері 1 березня одна з вантажівок влетіла у паркан приватного будинку у закарпатському м.Берегово..

245 просмотров. Обговорити (0)

Система електронних декларацій, яку сьогодні, 1-го вересня, в 00:00 запустили в промислове використання, за оцінками спостерігачів, станом на 8:00 ранку завантажується не у кожного, хто на неї заходить.

254 просмотра. Обговорити (0)

"Вас часто називають псами режиму, але, як на мене, це занадто. Пси - то розумні і віддані створіння, які ніколи не зраджують, скорше загинуть. Куди там вам до псів. Але то таке".

195 просмотров. Обговорити (0)
Проте президент Американської торговельної палати в Україні каже, що зараз є великі надії на антикорупційне бюро, на антикорупційного прокурора.
303 просмотра. Обговорити (0)

Податковий тиск, корупція та відсутність динаміки у впровадженні реформ – усі ці фактори незмінно впродовж 2015 року займають перші сходинки у рейтингу основних бар’єрів для бізнес-спільноти.

451 просмотр. Обговорити (0)

Ученые Национальной академии наук Украины (НАНУ) предлагают внедрить принципиально новую систему водоснабжения населения, которая позволит с меньшими затратами добиться резкого повышения качества питьевой воды, сообщил на пресс-конференции в пятницу академик НАНУ, директор Института коллоидной химии и химии воды Владислав Гончарук.

1129 просмотров. Обсудить (0)

На сьогоднішній день кампанія ДАК «Хліб України» не в змозі виконувати покладені на нього задачі з розвитку України як могутнього учасника на ринку зерна як на внутрішньому, так і на зовнішньому рівні. Про це, як передає кореспондент ForUm’а, повідомив перший віце-прем’єр України Анатолій Кінах.

948 просмотров. Обсудить (0)

На 9-10 червня цього року в обласному центрі Закарпаття заплановане проведення "круглого столу" експертів на тему "Політичні партії України за рік до парламентських виборів: регіональний вимір". Організатори — Ужгородська філія Національною інституту стратегічних досліджень та Представництво Фонду ім.Конрада Аденауера в Україні, що піклується реалізацією програм сприяння процесові консолідаці демократичних засад, орієнтованих на реформи партій, підтримкою правової реформи в напрямі гармонізації національного законодавства до європейського.

1088 просмотров. Обсудить (4)

В Україні все ще багато охочих не платити податки, ховаючись за спрощену систему оподаткування. Про це сказав під час гарячої телефонної лінії з підприємцями міністр фінансів Віктор Пинзеник.

878 просмотров. Обсудить (0)