ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

відзнака

Новий фільм В'ячеслава Бігуна «Як тебе не любити» здобув відзнаку «За любов до рідної землі» на ХХІ Міжнародному кінофестивалі «Золоте курча», журі якого очолила Лариса Кадочнікова, повідомляють організатори. Відзнака стала 24-ою для режисера, здобутою за участь у 25-и українських кінофестивалях.

331 просмотр. Обговорити (0)
Загрузка...

2 вересня в Ужгороді на території скверу Марії Терезії (напроти Кафедрального собору на вул. Капітульній) відбудеться урочиста церемонія вручення другого Ордену Марії Терезії.

171 просмотр. Обговорити (0)

Вчора під час вечірнього шикування патрульні новоствореного ужгородського велопатруля отримали відзнаку начальника Управління патрульної поліції Ужгорода та Мукачева.

183 просмотра. Обговорити (0)

На балансі Закарпатської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення (голова Іван Зелінський) знаходиться один з кращих у області дитячий оздоровчий заклад «Барвінок», який розташований у мальовничій місцевості при в’їзді до Перечина.

307 просмотров. Обговорити (0)

З нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку за значний особистий внесок у розвиток телебачення, радіомовлення і зв'язку в Україні, багаторічну сумлінну працю та високу професійну майстерність Указом Президента України Петра Порошенка почесне звання «Заслужений журналіст України» присвоєно КІЛАРЬ Ельвірі Олександрівні — продюсерові редакції Закарпатської обласної державної телерадіокомпа

293 просмотра. Обговорити (0)

Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бачкаі отримав найвищу крайову нагороду – нагрудний знак «За розвиток Закарпаття».

499 просмотров. Обговорити (0)

Ветеранська відзнака – молодому берегівчанину.

896 просмотров. Обговорити (0)

Указом Президента України від 01.12.2014 №900/2014 за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю почесне звання «Заслужений працівник охорони здоров’я України» присвоєно Золтану Пентеку – фельдшерові Ужгородської станції екстреної медичної допомоги.

1333 просмотра. Обговорити (0)

Вчора, 24 грудня, Асоціація спортивних журналістів підвела підсумки спортивного 2014 року та нагородила найкращих спортивних журналістів пам'ятними відзнаками.

503 просмотра. Обговорити (0)

Указом Президента України група закарпатців за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток України, значні досягнення у професійній діяльності та багаторічну сумлінну працю удостоєна високих державних відзнак України.

980 просмотров. Обсудить (0)