ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

суд

Прокурори очікують 27 червня потерпілих у справі

198 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Генеральна прокуратура України вважає рішення суду про перестрілку в Мукачевому, згідно з яким четверо бійців «Правого сектору» вийшли на волю, занадто м'яким.

103 просмотра. Обговорити (0)
Так напередодні у Мукачівському суді проходило резонансне судове засідання у справі бійців Правого сектора.
132 просмотра. Обговорити (0)

Судьи Мукачевского горрайонного суда зачитали приговор в отношении 4 бойцов Правого сектора, подозреваемых в резонансной стрельбе 11 июля 2015.

815 просмотров. Обсудить (2)

Украинский бизнесмен Игорь Коломойский оспаривает в суде решение о признании неплатежеспособным "Приватбанк", а также решение о его национализации.

475 просмотров. Обсудить (0)

Головною зміною в усіх кодексах є впровадження ефективного захисту прав особи, яка звертається до суду

130 просмотров. Обговорити (0)

Для 39-річного мешканця села Ратнів Луцького району за гратами опинятися не вперше

321 просмотр. Обговорити (0)
Попри наявний у злочинця психіатричний розлад, експерти визнали його здатним усвідомлювати свої дії
170 просмотров. Обговорити (0)

У прокуратурі вказується, що вирок поки не вступив в силу

207 просмотров. Обговорити (0)
Чому активісти, які зазвичай борються із корупцією, цього разу стали на захист мера Чопа, якого затримали саме за хабарництво
166 просмотров. Обговорити (0)

Справа Самардака є політичною розправою замовленою попереднім керівництвом міста Чоп, про це голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль заявив під час допиту в суді.

192 просмотра. Обговорити (0)

Мер м.Чоп Закарпатської області Валерій Самардак звільнений під заставу в розмірі 128 тис грн.

162 просмотра. Обговорити (0)
Геннадий Москаль вместе с председателем облсовета Михаилом Ривисом, нардепом Робертом Горватом и депутатом облсовета Мирославом Билецким присутствовали сегодня на заседании апелляционного суда Закарпатской области, где рассматривалась апелляция мэра Чопа Самардака, которого подозревают в вымогательстве и получении взятки.
719 просмотров. Обсудить (0)

Апелляционный суд Закарпатской области сегодня провел заседание по делу мэра Чопа Валерия Самардака.

367 просмотров. Обсудить (0)
Голові Закарпатської ОДА Геннадію Москалю Апеляційний суд Закарпатської області суд відмовив у дачі пояснень як свідка в справі щодо перегляду рішення триманняпід вартою підзрюваного в корупції мера Чопа Валерія Самардака.
276 просмотров. Обговорити (0)

У середу, 14 червня, о 9.00, в Апеляційному суді Закарпатської області відбудеться судове засідання, на якому планується розглянути апеляцію прокуратури Закарпатської області в кримінальній справі колишнього керівника "Правого сектора" Закарпаття Олександра Сачка.

141 просмотр. Обговорити (0)

В Мукачевском горрайсуде проходит заключительное заседание по делу о стрельбе 11 июля 2015 года, на котором прокурор просит для четырех обвиняемых 15 лет заключения с конфискацией имущества.

672 просмотра. Обсудить (0)

Слідчий суддя Берегівського райсуду відмовив у задоволенні клопотання прокуратури та поліції щодо накладення арешту на труп оленя, 2-х гвинтівок з набоями та УАЗик екс-регіонала Рудольфа Бакова, якого підозрюють у браконьєрстві.

128 просмотров. Обговорити (0)

Суд не взяв до уваги аргументи адвокатів Наталії Шаріної й виніс свій вердикт

179 просмотров. Обговорити (0)

Сегодня во время заседания Ужгородского горрайонного суда относительно избрания меры пресечения для городского головы Чопа Валерия Самардака, обвиняемого в коррупции, удовлетворено ходатайство прокуратуры.

1107 просмотров. Обсудить (1)
Завтра, 1 червня, о 15.00, в Апеляційному суді Закарпатської області суддя Федір Вотьканич має нарешті по суті розглянути резонансну справу про перегляд рішення щодо позбавлення ужгородського судді Михайла Ротмістренка водійських прав на півроку за порушення Правил дорожнього руху України (не зупинився на вимогу поліції).
118 просмотров. Обговорити (0)

Об этом из зала судебных заседаний Мукачевского горрайонного суда сообщил адвокат обвиняемых Роман Бухтояров и общественные активисты, собравшиеся на процессе.

961 просмотр. Обсудить (1)

Про таке із зали судових засідань Мукачівського міськрайонного суду повідомляє адвокат звинувачених Роман Бухтояров та громадські активісти, присутні на процесі.

139 просмотров. Обговорити (0)