ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

лісові дороги

2017 рік для лісівників Закарпатської області багато в чому став особливим. Він був насичений на знакові події, яскраві моменти й досягнення. Одним з найбільш значущих досягнень, безперечно, є будівництво лісогосподарських доріг.

111 просмотров. Обговорити (0)

Службові особи ДП «Закарпатське обласне управління лісових агропромислових господарств» перерахували понад 140 тис грн за ремонт лісових доріг, які взагалі не перебували у них на обліку, а їх ремонт не проводився.

324 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Для ефективнішої боротьби з контрабандою підакцизних товарів (у першу чергу сигарет) на Закарпатті вживаються посилені заходи з контролю за вантажопотоками не тільки безпосередньо на державному кордоні, але й при в’їзді в область із сусідніх регіонів.

241 просмотр. Обговорити (0)

Ще цього літа Закарпаття та Львівщину, а також гірські села Міжгірського й Тячівського району, з’єднають лісові дороги. Автомобільне сполучення значно пожвавить економіку сусідніх курортних регіонів.

574 просмотра. Обговорити (0)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, у місті Хусті (Закарпатська область) відбулася презентація концепції оптимального транспортного освоєння лісових ресурсів Нижньобистрянського лісництва ДП «Хустське лісове дослідне підприємство» на основі ГІС технологій.

3496 просмотров. Обговорити (0)