ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

звернення

Глава держави зазначив, що рішення про розпуск парламенту приймає виключно Президент України
115 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні вранці відбулася зустріч голови Закарпатської ОДА Генадія Москаля з представниками угорської громади Закарпаття щодо нових мовних законопроектів.

142 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

У четвер, 16 березня, на позачерговому пленарному засіданні шостої сесії обласної ради VII скликання присутні 37 обласних обранців прийняли звернення до Президента України Петра Порошенка, голови Верховної Ради України Андрія Парубія та прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо необхідності захисту національних інтересів у ситуації, яка склалася на сході України.

135 просмотров. Обговорити (0)

Так як колектив патрульних поліцейських Ужгорода та Мукачева висловив недовіру своєму керівництву.

182 просмотра. Обговорити (0)

Згідно чинного законодавства релігійні громади вимушені відмовлятись від заявленої гуманітарної допомоги, позаяк ввіз до України цієї категорії автотранспорту заборонений.

234 просмотра. Обговорити (0)

Депутати Рахівської міськради на Закарпатті звернулись до керівництва держави.

239 просмотров. Обговорити (0)

Фахівці-юристи органів ДФС у Закарпатській області зауважують, що рівень обізнаності громадян у правовому та юридичному законодавстві постійно вдосконалюється і зростає.

149 просмотров. Обговорити (0)

Президія Закарпатської облпрофради (голова Володимир Фленько) прийняла звернення до Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

210 просмотров. Обговорити (0)

Голова Закарпатської облпрофради Володимир Фленько надіслав Голові Верховної Ради України Андрію Парубію листа, в якому просить підтримки поданого Кабінетом Міністрів України для розгляду Верховною Радою проекту Закону України «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» (щодо реалізації державних житлових програм) (реєстраційний №4550 від 04.05.2016).

181 просмотр. Обговорити (0)

На завтрашньому пленарному засіданні четвертої сесії Закарпатської облради крайові парламентарі звертатимуться до Кабміну з проханням виділити кошти для завершення будівництва моста в смт Буштино на автомобільній дорозі Н-09 Мукачево – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів.

179 просмотров. Обговорити (0)

Депутати Закарпатської обласної ради VІІ скликання підготували звернення до уряду щодо завершення Міністерством аграрної політики та продовольства України необхідних процедур з роздержавлення державних підприємств та передачі з державної у комунальну власність земель підприємств.

290 просмотров. Обговорити (0)

Депутати міськради Хуста на Закарпатті виступили з закликом активізувати конституційну реформу і посилити повноваження регіонів.

210 просмотров. Обговорити (0)

За інформацією, що надійшла до Закарпатської облради з адміністративно-територіальних одиниць області, станом на 22 червня руйнівні наслідки стихії зафіксовані у Виноградівському, Іршавському, Свалявському, Тячівському та Хустському районах, а також у місті Мукачеві.

471 просмотр. Обговорити (0)

24 травня з 10.00 до 17.00 працівники ПАТ «Закарпаттяобленерго» здійснюватимуть ремонт кабельної лінії напругою 10 кВ по вул. Підгірній від будинку № 1 до будинку № 23.

271 просмотр. Обговорити (0)

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль направив звернення до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, в якому просить направити президенту України Петро Порошенко уявлення про його, Г.Москаля, звільнення з займаної посади.

457 просмотров. Обговорити (0)

Не вщухають пристрасті навколо скандальної сесії Закарпатської облради, на якій депутати майже одностайно проголосували за звернення до уряду та президента щодо внесення змін до Конституції України з метою надання широких адміністративних і фінансових повноважень органам місцевого самоврядування.

420 просмотров. Обговорити (0)

Не вщухають пристрасті навколо скандальної сесії Закарпатської облради, на якій депутати майже одностайно проголосували за звернення до уряду та президента щодо внесення змін до Конституції України з метою надання широких адміністративних і фінансових повноважень органам місцевого самоврядування.

169 просмотров. Обговорити (0)
"Не смійте фоткати наші сакури!", - закарпатські журналісти записали жартівливе звернення
346 просмотров. Обговорити (0)
Глава уряду Арсеній Яценюк оголосив про свою відставку.
426 просмотров. Обговорити (0)
Патрульні нової поліції у м. Ужгороді та Мукачеві відзняли відеоролик, у якому закликають всіх громадян підтримати їх та реформу.
238 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, 11 березня, у ході третього пленарного засідання другої сесії обласної ради VІІ скликання закарпатські депутати прийняли звернення до Президента України Петра Порошенка.

342 просмотра. Обговорити (0)

Про звернення до Прокурора Закарпатської області та начальника Головного управління національної поліції в Закарпатській області.

239 просмотров. Обговорити (0)
Олександр Крічфалуші, який надав текст звернення блокувальників до Начальника Закарпатської митниці Колеснікова В.І., Голови Закарпатської ОДА Москаля Г.Г., Президента України Порошенка П.О., Прем’єр-міністра Яценюка А.П.
1986 просмотров. Обговорити (0)

Івана Різака з його зверненнями до Глави держави та керівника уряду щодо фальсифікації досудового розслідування вбивства сина Олексія просто «послали».

478 просмотров. Обговорити (0)

Минулого четверга Верховна Рада України прийняла законодавчі зміни, за якими надійдуть кошти з державного бюджету для фінансування професійно-технічних закладів (ПТУ), котрі за Законом про держбюджет на цей рік опинилися в залежності від виділення грошей місцевими бюджетами.

437 просмотров. Обговорити (0)