ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

страхування

Загрузка...

З 12 лютого Транспортне страхове бюро України вводить нові тарифи для тих, хто виїжджає за кордон на автотранспорті.

712 просмотров. Обговорити (0)

З початку року в Закарпатській області з органами доходів і зборів укладено 135 договорів на добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, по яких сплачено понад 710 тис. грн. внесків.

360 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгороді відбувся круглий стіл на тему «Стандартні страхові послуги — запорука якісного агрострахування». Фермери, страховики, представники влади та журналісти дізналися про новації, які допоможуть виробникам сільгосппродукції ефективно убезпечитися від збитків.

615 просмотров. Обговорити (0)

У четвер, 15 вересня, о 10.00 у конференці-залі готелю «УнгварЪскій», ( м.Ужгород, вул. Електрозаводська, 2) відбудеться круглий стіл на тему «Стандартні страхові послуги—запорука якісного агрострахування.

612 просмотров. Обговорити (0)

Охорона здоров’я України залишається найменш реформованою галуззю в країні. Економічний і правовий статус медичних закладів, їх система фінансування, організаційна структура управління та порядок надання медичних послуг значно відстають у часі.

1274 просмотра. Обговорити (1)

Про порядок сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України фізичними особами - суб’єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування.

1421 просмотр. Обговорити (0)

8 лютого в Ужгороді відбулася колегія управління охорони здоров’я Закарпатської облдержадміністрації, присвячена підсумкам роботи галузі у 2007 році та пріоритетним завданням поліпшення медичного обслуговування населення регіону на цей рік. У підсумковій колегії управління взяли участь голова облдержадміністрації Олег Гаваші та заступник міністра охорони здоров’я України Василь Лазоришинець.

1551 просмотр. Обсудить (0)

Представництво Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в Закарпатській області доводить до відома суб’єктів підприємницької діяльності інформацію щодо розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.03.2005 р. № 58-р "Про деякі питання спрощеної системи оподаткування", яким тимчасово припинено перевірки юридичних та фізичних осіб — платників єдиного та фіксованого податку щодо сплати страхових внесків на різні види загальнообов'язового соціального страхування, стягнення з них заборгованості за цими платежами, яка утворилася у 2004 році — 1 квартал 20.05 року, застосування пов’язаних із цим санкцій, а також щодо зняття арешту з банківських рахунків зазначених осіб, який було накладено у зв'язку зі стягненням згаданої заборгованості, до остаточного законодавчого врегулювання функціонування спрощеної системи оподаткування.

1104 просмотра. Обсудить (0)

У закарпатському Берегові порушено кримінальну справу проти посадових осіб підприємства житлово-комунального господарства.

995 просмотров. Обсудить (0)

В Ужгороді відбулася традиційна щорічна прес-конференція віце-президента стархової компанії “Гарант-АВТО” Сергія Бурбеля та керівника Закарпатської дирекції СК “Гарант-АВТО” Віктора Матяшовського, на якій останні ознайомили з досягненнями своєї компанії та проблемами страхової справи на Україні, а також роз’яснили окремі положення Закону України про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, який запроваджено з 1 січня 2005 року.

1212 просмотров. Обсудить (0)

В Ужгородському прес-клубі реформ відбулося засідання, на якому обговорювалася тема „Страхування цивільно-правової відповідальності власників транспорту в Україні: що очікує автолюбителів з уведенням нового закону цього року”.

1357 просмотров. Обсудить (0)