ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

дороги

Перше враження про населений пункт складається не із вказівника… а із дороги. А дороги в нашому краї бажають кращого.
164 просмотра. Обговорити (0)

У віддаленому від траси Усть-Чорнянському кущі розпочинається масштабний ремонт автодоріг, які не відновлювалися з часів Радянського Союзу.

169 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Первое впечатление о населенном пункте складывается не из указателя... а с дороги. А дороги в нашем крае желают лучшего.

719 просмотров. Обсудить (0)

Вже зовсім скоро у Києві пройде фінал пісенного конкурсу «Євробачення». Портал вирішив дізнатися у керівника ДП «Укрдорінвест» Олени Криворучко, чи не зганьбимося ми своїми дорогами перед іноземними гостями, чи не повториться раптово ситуація, подібна до тієї, що сталася з Шулявським мостом.

195 просмотров. Обговорити (0)

Перші дорожні роботи в Усть-Чорнянському кущі на Тячівщині почалися в 2015-му після призначення Г.Москаля на Закарпаття. Протягом минулого року вдалося зробити суцільне асфальтне покриття від с.Красне до смт Дубове, відрізок дороги в Німецькій Мокрій, а також з’єднати лісовою дорогою Н.Мокру та Колочаву.

236 просмотров. Обговорити (0)

Первые дорожные работы в Усть-Чернянском кусте на Тячевщине начались в 2015-м после назначения Г.Москаля на Закарпатье. В течение прошлого года удалось сделать сплошное асфальтовое покрытие от с.Красное в пгт Дубовое, отрезок дороги в Немецкой Мокрой, а также соединить лесной дорогой Н.Мокрую и Колочаву.

2834 просмотра. Обсудить (0)

У Закарпатті вирішили проблему з ремонтом дороги просто знявши шар асфальту і розкопавши стару австрійську дорогу з бруківки.

224 просмотра. Обговорити (0)

На капремонт та реконструкцію буде витрачено майже 15 млн гривень з міського бюджету.

До кінця 2017 року у Мукачеві проведуть капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Пряшівській, вул.Стара та ремонт дороги по вул. Р.Корсакова.

221 просмотр. Обговорити (0)

Верховная Рада Украины 243 голосами поддержала за основу и в целом законопроект № 0136 «О ратификации Рамочного договора между Правительством Украины и Правительством Венгрии о предоставлении кредита на условиях связанной помощи».

569 просмотров. Обсудить (0)
Децентрализация Укравтодора. На заседании Совета регионального развития министр инфраструктуры Владимир Омелян рассказал, что уже осенью начнется передача автомобильных дорог общего пользования под управление областных администраций.
344 просмотра. Обсудить (0)
Цього тижня Прем’єр-міністр Гройсман заявив, що надійшов час нарешті будувати дороги. Строго вимагає робити це якісно і звітувати про здійснене. Що він мав на увазі? «Гроші виділені» — це скільки? Як зміниться ситуація в 2017 році? Що будуватимуть на місці доріг? Хто і як це контролює?
182 просмотра. Обговорити (0)
Для порівняння - розташований поруч із новим старий завод виробляє стільки ж ...за добу!
244 просмотра. Обговорити (0)

Через нестачу коштів, що виділяються на ремонт доріг, ситуація з ямами на дорогах може погіршитися наступного року.

164 просмотра. Обговорити (0)

С начала года Киев так и не начал финансирование ремонта разбитых закарпатских дорог.

1464 просмотра. Обсудить (0)

Так виглядає місце рубки неподалік райцентру Великий Березний на Закарпатті, фотографії звідки розмістив на своїй сторінці у ФБ Юрій Васильович.

218 просмотров. Обговорити (0)
Журналисты телеканала Абзац решили узнать, почему украинские дороги не ремонтируют по западным технологиям, ведь теперь Укравтодор возглавляет бывший министр инфраструктуры Польши Славомир Новак.
1043 просмотра. Обсудить (1)
У цьому році на українські дороги було виділено 35 мільярдів гривень. Але дорожники продовжують і далі класти асфальт у калюжі. Буквально вчора такий випадок зафіксували на Закарпатті...
215 просмотров. Обговорити (0)
Закарпатские дорожники не изменяют традиции латать ямы в дождливую погоду. Очередной факт неэффективного ремонта дороги зафиксировал журналист Виталий Глагола.
441 просмотр. Обсудить (0)

Председатель Закарпатской ОГА Геннадий Москаль призывает жителей Мукачево активнее стимулировать нардепа В.Балогу на активную деятельность, чтобы и Береговская окружная выглядела так, как отремонтированная в прошлом году трасса «Дьяково–Вилок».

2035 просмотров. Обсудить (0)
На утримання і ремонт доріг в Україні буде виділено тільки 15-20 мільярдів гривень. Про це сказав міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає ZIK. Він зазначив, що цю суму, швидше за все, отримають галузеві підприємства. Хоча в бюджеті на дороги передбачені 35 мільярдів. "Я був би дуже щасливий, щоб ті 35 мільярдів були.
158 просмотров. Обговорити (0)

Закарпатский журналист Виталий Глагола решил предупредить о плохих дорогах всех, кто будет заезжать в Ужгород.

1057 просмотров. Обсудить (1)
Причина разбитых дорог, как традиционно уверяют коммунальщики это суровая зима и резкие перепады температуры. Говорят что это подтверждают и специалисты, так что мороз и снег вместе с асфальтом уничтожили и четыре миллиона гривен.
679 просмотров. Обсудить (1)

Автодороги в Закарпатській області після суворої зими, яка не спостерігалася щонайменше два десятиліття, - опинилися де у вибоїнах, де у ямах, а на окремих ділянках асфальтне покриття практично зруйноване.

193 просмотра. Обговорити (0)

Про це сьогодні, 2 березня, під час брифінгу у Закарпатській ОДА повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Михайло Попович.

153 просмотра. Обговорити (0)

Про це сьогодні, 2 березня, під час брифінгу у Закарпатській ОДА повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Михайло Попович.

173 просмотра. Обговорити (0)

В конце марта будет объявлен международный тендер на реализацию пяти проектных направлений ремонта дорог в Закарпатской области, кредитные средства для которых в сумме 50 миллионов евро выделит Венгрия.

15833 просмотра. Обсудить (1)