ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

дороги

Ужгородский журналист Виталий Глагола обратил внимание на качество выполненного ремонта дороги на улице Берчени в областном центре Закарпатья.

2271 просмотр. Обсудить (1)

На Закарпаття надійшли кошти з першої постанови Кабінету Міністрів щодо фінансування об’єктів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

86 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Нагадаємо, що в кінці грудня минулого року Верховна Рада включила Закарпатську область в експеримент, який передбачає спрямовувати на ремонт автодоріг 50 відсотків коштів від перевиконання щомісячних планових надходжень митниць. Ініціював зміни в у відповідний законопроект Геннадій Москаль.

113 просмотров. Обговорити (0)

- Закончились тендерные процедуры по капитальному ремонту дороги «Перечин - Свалява», - сообщает Геннадий Москаль. - Уже определен победитель, который начнет работы через полторы недели. Дорога «Перечин - Свалява» не ремонтировалась более 30 лет, то есть еще со времен СССР.

692 просмотра. Обсудить (0)

Вчора ввечері зробили розмітку пішохідних переходів на проспекті Свободи, сьогодні планують – на вулицях Минайській, Станційній, Анкудінова.

109 просмотров. Обговорити (0)
Автомобільна дорога Іза – Липча вкрита ямами. Прямує вона через село Кошелево. Водіям доводиться їхати дуже повільно, адже об’їхати вибоїни буває неможливо.
124 просмотра. Обговорити (0)

Зараз не вщухають розмови про так званий «дорожній експеримент» на Закарпатті. Перші дороги вже почали ремонутвати.

161 просмотр. Обговорити (0)

Сьогодні в Ужгороді працівники «Закарпателектробуду» встановлюють нову лінію та світильники вуличного освітлення на вулиці Шишкіна.

125 просмотров. Обговорити (0)

- За июнь Закарпатская область получит рекордную сумму за перевыполнение таможней ежемесячных плановых поступлений (так называемый «дорожный эксперимент") - более 90 миллионов гривен, - заявляет Геннадий Москаль.

539 просмотров. Обсудить (0)

Відповідальність за підтримку стану доріг лежить на органах місцевого самоврядування

126 просмотров. Обговорити (0)

Левова частка коштів, які виділяються з Державного бюджету на ремонт доріг, призначена для Західного регіону України. Про це під час Форуму місцевого розвитку у Трускавці заявив народний депутат Ярослав Дубневич.

200 просмотров. Обговорити (0)

Із вівторка, 6 червня, працівники підрядної організації розпочнуть перший етап асфальтування вулиці Заньковецької в Ужгороді - від проспекту Свободи до вул. Сечені.

164 просмотра. Обговорити (0)

С 1 июня начинает действовать сезонное ограничение движения большегрузного транспорта. Об этом сообщают в Службе автомобильных дорог в Закарпатской области.

471 просмотр. Обсудить (0)

В ходе рабочей поездки в Киев Геннадий Москаль согласовал перечень автодорог Закарпатья, ремонт которых будет финансироваться этом году за средства от перевыполнения Закарпатской таможней ГФС плановых поступлений (так называемый «дорожный эксперимент»).

1826 просмотров. Обсудить (0)

Лісівники Закарпаття допомагають районам розвивати транспортну інфраструктуру. Одним з основних факторів економічного добробуту краю є добре розвинена мережа транспортних артерій, особливо це стосується лісової транспортної інфраструктури. Не є винятком і Закарпатська область.

135 просмотров. Обговорити (0)

Станом на 18 травня ліквідовано ямковість на площі 77438 квадратних метрів (при виявленій 79360 метрів квадратних) на міжнародних, національних і регіональних дорогах, що становить 97,6 процента.

153 просмотра. Обговорити (0)

За останні три роки у дорожньо-транспортних пригодах загинули понад 12,4 тисяч українців, а більше 100 тисяч отримали травми.
Таку невтішну статистику оприлюднив у Facebook прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.
При цьому він уточнив, що зобов'язав "Укравтодор" розробити програму безпеки дорожнього руху, в тому числі з урахуванням польського досвіду.

344 просмотра. Обговорити (0)
На Закарпатье жители села Великая Добронь самостоятельно отремонтировали свои улицы и собираются асфальтировать трассу. Кроме собственных пожертвований, великодобронцы получили помощь и от венгерских меценатов - выходцев из этого села.
1105 просмотров. Обсудить (0)

Ні пройти, на проїхати – це прислів’я знають усі з дитинства та зазвичай говорять про велику воду чи болото. Проте, проїхавши українськими дорогами, починаєш розуміти, про що цей вислів насправді. Ситуація з нашими дорогами така, що можна говорити про відсутність їх взагалі. Міністр інфраструктури Володимир Омелян озвучив, де в Україні найгірші автошляхи.

167 просмотров. Обговорити (0)
Перше враження про населений пункт складається не із вказівника… а із дороги. А дороги в нашому краї бажають кращого.
263 просмотра. Обговорити (0)

У віддаленому від траси Усть-Чорнянському кущі розпочинається масштабний ремонт автодоріг, які не відновлювалися з часів Радянського Союзу.

243 просмотра. Обговорити (0)

Первое впечатление о населенном пункте складывается не из указателя... а с дороги. А дороги в нашем крае желают лучшего.

835 просмотров. Обсудить (0)

Вже зовсім скоро у Києві пройде фінал пісенного конкурсу «Євробачення». Портал вирішив дізнатися у керівника ДП «Укрдорінвест» Олени Криворучко, чи не зганьбимося ми своїми дорогами перед іноземними гостями, чи не повториться раптово ситуація, подібна до тієї, що сталася з Шулявським мостом.

229 просмотров. Обговорити (0)

Перші дорожні роботи в Усть-Чорнянському кущі на Тячівщині почалися в 2015-му після призначення Г.Москаля на Закарпаття. Протягом минулого року вдалося зробити суцільне асфальтне покриття від с.Красне до смт Дубове, відрізок дороги в Німецькій Мокрій, а також з’єднати лісовою дорогою Н.Мокру та Колочаву.

294 просмотра. Обговорити (0)

Первые дорожные работы в Усть-Чернянском кусте на Тячевщине начались в 2015-м после назначения Г.Москаля на Закарпатье. В течение прошлого года удалось сделать сплошное асфальтовое покрытие от с.Красное в пгт Дубовое, отрезок дороги в Немецкой Мокрой, а также соединить лесной дорогой Н.Мокрую и Колочаву.

2971 просмотр. Обсудить (0)