ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

мандрівники

Минулої доби на Закарпатті прикордонники Чопського загону затримали 3 іноземців, які намагались поза пунктом пропуску дістатись країн Євросоюзу.

157 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
На Горі Гемба на Закарпатті взимку 2013-го року з’явилося місце, яке почало як магніт притягувати мандрівників.
270 просмотров. Обговорити (0)
Двоє мандрівників Юрко та Іван 14 жовтня босоніж дійшли до Харкова від самісінького Ужгорода. Їхня піша мандрівка тривала понад три місяці, шлях пролягав ґрунтовими стежками, полями і лісами, асфальтовими й бетонними дорогами через села і міста – це майже дві тисячі кілометрів.
275 просмотров. Обговорити (0)

Два папірці лежать на поличці і дражнять мою уяву. Це квитки на поїзд “Київ-Рахів”. 18 годин в дорозі та 839 кілометрів по рейках.

586 просмотров. Обговорити (0)

Хата відчиниться з середини липня і прийматиме гостей аж до кінця літа.

525 просмотров. Обговорити (0)

Лідери країн Євросоюзу планують в понеділок прийняти документ, який передбачає посилення контролю над особами, які переміщуються в шенгенській зоні, повідомили ЗМІ в четвер.

508 просмотров. Обговорити (0)

Кажуть, що всьому свій час – час працювати, час і відпочивати. Після напруженого графіку репетицій, розучування складних творів з духовної тематики та виступів церковний хор села Височанки вирушив у цікаву мандрівку. А вибрали маршрут до сусідньої Закарпатської області, адже цей край нам майже не відомий.

2213 просмотров. Обговорити (0)

Команда всесвітньовідомих українських мандрівників «Еквітес» на чолі з закарпатцем Володимиром Вукстою на літаку обігне всю земну кулю, зупиняючись на кожному континенті.

1073 просмотра. Обговорити (0)