ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

порядок

Відповідно до п. 119.2 ст. 119 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку, якщо такі недостовірні відомості або помилки призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов’язань платника податку та/або до зміни платника податку – тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.

117 просмотров. Обговорити (0)

Співробітники поліції Закарпаття забезпечили порядок під час 39 масових заходів, які відбулися в неділю. Серед них – Дні Ужгорода, Тячева та Міжгір’я, а також «Свято меду» в Мукачеві та фестиваль «Смажений баранчик» на Рахівщині.

149 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Згідно з рішенням Євросоюзу, з 7 квітня змінюється порядок перевірки документів на всіх зовнішніх кордонах Шенгену

511 просмотров. Обговорити (0)

Порядок проведення камеральної перевірки визначено ст. 76 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

258 просмотров. Обговорити (0)

Найближчим часом робоча група Мін'юсту повинна доопрацювати порядок моніторингу способу життя чиновників.

180 просмотров. Обговорити (1)

Механізм відшкодування ПДВ буде спрощений. Потрібно буде лише подати заявку, мати публікацію цієї заявки в реєстрі, після чого пройде перевірка, й у разі позитивного рішення – відшкодування податку в автоматичному режимі.

176 просмотров. Обговорити (0)

Про зміни у порядку та умовах проходження військової служби розповів під час брифінгу в Закарпатській ОДА заступник обласного військового комісара Олег Мороз.

195 просмотров. Обговорити (0)

Сегодня на улицах Ужгорода коммунальные службы сажают цветы, обрезают деревья, косят траву, идет ремонт освещения на улицах и даже вывозят мусор со стихийных свалок.

559 просмотров. Обсудить (0)

У зв’язку з набранням чинності окремих положень закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» змінюється система реєстрації місця проживання.

371 просмотр. Обговорити (0)

З 1 січня 2016 року змінено порядок призначення тимчасової допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, і допомог на дітей одиноким матерям.

2753 просмотра. Обговорити (0)

Будь-яка особа, яка хоче мати автомобіль та можливість керувати ним, повинна мати водійські права.

Згідно з чинним законодавством України управління транспортними засобами можливе лише за наявності національного посвідчення водія (водійські права), відповідної категорії.

511 просмотров. Обговорити (0)

Заочне провадження у цивільних справах широко застосовується у різних правових системах світу у зв’язку з необхідністю забезпечувати ефективність та своєчасність цивільного судочинства.

430 просмотров. Обговорити (0)

Свободный оборот оружия среди населения ведет к хаосу. Порядок должно обеспечивать государство. Об этом в интервью "5-му каналу" заявил Президент Украины Петр Порошенко.

358 просмотров. Обсудить (0)

Порядок державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця за судовим рішенням щодо визнання її банкрутом.

Однією з підстав для постановлення судового рішення про припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця є визнання фізичної особи - підприємця банкрутом .

712 просмотров. Обговорити (0)

Згідно статті 1 Закону України «Про громадські об’єднання» громадське об'єднання - це добровільне об'єднання фізичних осіб та/або юридичних осіб приватного права для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів.

1365 просмотров. Обговорити (0)

Порядок державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця за судовим рішенням щодо визнання її банкрутом.

732 просмотра. Обговорити (0)

Державну реєстрацію благодійних організацій проводять державні реєстратори за місцем знаходження такої організації, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».

837 просмотров. Обговорити (0)

Порядок проведення перевірок у зв'язку із встановленими Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» обмеженнями...

1208 просмотров. Обговорити (0)

Информация, которая в последнее время распространяется в СМИ о проверке пограничниками у граждан Украины мужского пола призывного возраста во время пересечения государственной границы справок из военкоматов, не соответствует действительности.

2201 просмотр. Обсудить (0)

На підставі документів, що зберігаються в архіві видаються архівні копії та витяги з документів. Архівна копія - повне (автентичне) відтворення машинописним, фото- та електрографічним або іншим способом усього тексту документа, офіційно засвідчене керівником архіву.

Архівний витяг - повне (автентичне) відтворення частини

562 просмотра. Обговорити (0)

Відділ статистики фінансів підприємств Головного управління статистики повідомляє, що змінено порядок приймання та обробка фінансової звітності, яка на сьогодні вже здійснюється за допомогою автоматизованої системи "Єдине вікно подання електронної звітності" за новою адресою: zvit@sta.gov.ua.

1498 просмотров. Обговорити (0)

Ліквідація – це регламентована законом процедура, у результаті якої відбувається припинення діяльності юридичних осіб без переходу прав і обов’язків у порядку правонаступництва до інших юридичних осіб. Вона може здійснюватися в добровільному чи примусовому порядку.

1211 просмотров. Обговорити (0)

Порядок проведення державної реєстрації права власності на будинки, побудовані до 05.08.1992 у сільській місцевості.

Особливістю виникнення права власності на нерухоме майно є обов'язкова державна реєстрація такого права. Однак, на сьогодні, непоодиноким випадком є відсутність оформленого права власності на об'єкти нерухомого майна збудовані ще у попередній період.

657 просмотров. Обговорити (0)

Начальник Берегівської міліції Микола Куриця провів «круглий стіл» з головами громадських формувань, під час якого основним питанням для обговорення була взаємодія правоохоронців та громадських формувань під час охорони громадського порядку у період підготовки і проведення виборів народних депутатів України.

643 просмотра. Обговорити (0)

З прийняттям Закону України 27 липня 2010 року "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" зроблено впевнений крок щодо вдосконалення діючого законодавства України з питань сімейних відносин та наближення його до європейських стандартів. Зміни, внесені до нормативного порядку розірвання шлюбу, безумовно відповідають інтересам громадян, оскільки істотно спрощують цей процес, а також вирішують питання реалізації всіма без виключення особами своїх особистих немайнових та майнових прав, пов'язаних зі шлюбом та сім'єю.

442 просмотра. Обговорити (0)

Процес складання особами кваліфікаційного іспиту у Вищій кваліфікаційній комісії нотаріату та проведення кваліфікаційного іспиту Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату визначений

2087 просмотров. Обговорити (0)