ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

палац

Аеліта зробила із своєї квартири палац. Для втілення свого задуму її не зупинили навіть скромні розміри житла – 36 кв. м Вона облаштувала його в стилі бароко.

160 просмотров. Обговорити (0)

У невеликому віддаленні від центру міста на височині, серед густого тінистого парку, як і належить для древніх замків, розкинулися руїни колись граціозного палацу...

196 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Зокрема, і в селі Підвиноградів, де серед звичайних сільських вулиць до неба підносяться справжні ромські замки. Антураж вражає: мармурові сходи та меблі в стилі бароко.
370 просмотров. Обговорити (0)
Подорожуючи на Закарпаття зі сторони Львівської області, і якщо їхати потягом, автомобілем, чи автобусом, то наступна станція після міста Свалява, буде ст. Санаторій “Карпати”, а колись Палац Графа Шенборна.
390 просмотров. Обговорити (0)

Будівлі палацу надано статус пам’ятки архітектури національного значення і присвоєно охоронний номер №169. Наразі в приміщенні палацу функціонує дитяча художня школа ім. Міхая Мункачі.

315 просмотров. Обговорити (0)
Подивіться на цей маєток з висоти пташиного польоту
283 просмотра. Обговорити (0)

Недобудований «палац» втікача президента України Віктора Януковича на південному узбережжі анексованого Криму місцева «влада» хоче передати управлінню справами президента РФ.

290 просмотров. Обговорити (0)
Палац Шенборнів з висоти пташиного польоту знято дроном на відео в рамках проекту унікальна Україна.
Шенборни – дуже давня австрійська династія, багато представників з якої належали до римо-католицького духовенства. Перший із Шенборнів, хто ступив на закарпатську землю теж був священником, повідомило видання "В світі". (Саме тому на родовому гербі замку поруч із левом красується хрест).
502 просмотра. Обговорити (0)

Замок Берегвар — романтична резиденція графів Шенборнів. Сьогодні вона використовується в якості санаторія. У парку перед палацом можна напитись мінеральної води.
Невеличке село Карпати неподалік Мукачева приваблює чи не легіони туристів. У цьому мальовничому куточку влаштовані санаторії, тут є романтичне місце під назвою Скеля Кохання, з якого відкривається захопливий краєвид гірських просторів. Але головна атракція — це санаторій “Карпати”. Не варто дивуватись: цей заклад для лікування і відпочинку розташований у стінах замку Берегвар, пишуть карпати.

559 просмотров. Обговорити (0)
Йдеться щонайменше про два села — Білу Церкву та Нижню Апшу.
2045 просмотров. Обговорити (0)

Екс-губернатор Одеської області, кандидат в нардепи по 133-му виборчому округу Едуард Матвійчук зводить особняк в Ужгороді, на вулиці Загорській. За будівельними роботами стежить дружина екс-губернатора, поки її чоловік зайнятий передвиборчою гонкою в Одесі.

385 просмотров. Обговорити (0)

«Місто палаців» – непоганий додатковий бренд для Берегова, яке наразі відоме насамперед термальним басейном та винними підвалами. На жаль, із справжнім, класичним замком Берегсасу не пощастило, проте інших будівель стільки, що інші міста Закарпаття можуть по-доброму заздрити.

2592 просмотра. Обговорити (2)

Підозрюю, що навіть корінний мешканець Берегова-Берегсасу не назве одразу усіх палаців, що збагатили собою архітектуру давнього міста. Скільки їх? Один, два чи сім? Я б зупинився на п’яти головних, обравши споруди, які мають неабияке історичне значення.

1729 просмотров. Обговорити (0)

Конфлікт Ужгородського міськвиконкому з Палацом для дітей та юнацтва (“ПаДіЮн”) зайшов настільки далеко, що сьогодні до “ПаДіЮна” особисто завітав голова Закарпатської облдержадміністрації Віктор Балога. Керівник регіону мав зустріч з трудовим колективом, на якій дав обіцянку обладнати в палаці автономну котельню.

904 просмотра. Обсудить (0)

Дітей позбавляють дитинства, а крайнього не знаходиться.
Депутату Ужгородської міської ради, голові громадського об’єднання “Місто” Сергію Слободянюку надійшов лист, котрий був навіть більшим — воланням про допомогу.

1103 просмотра. Обсудить (0)

У неділю в ужгородському Палаці для дітей та юнацтва відбувся концерт, присвячений Дню Святого Валентина.

1102 просмотра. Обсудить (0)