ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

податковий кодекс

З 14 жовтня 2017 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 04.10.2017 р. № 775, якою затверджено Порядок надання розстрочення сплати ПДВ під час ввезення на митну територію України устаткування та обладнання за переліком, визначеним пунктами 58 і 59 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України.

156 просмотров. Обговорити (0)

До кінця серпня потрібно було сплатити податок на "зайву" житлову площу

639 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Катастрофічна ситуація із оподаткуванням підприємств і населення призвела до того, що українці об'єднуються і намагаються вирішувати свої проблеми, на які влада не звертає уваги. Одне із таких об'єднань - Асоціація платників податків - провела свої збори, на яких обговорила проблеми оподаткування фізичних та юридичних осіб.
174 просмотра. Обговорити (0)

У Головному управлінні ДФС у Закарпатській області зазначають, що суб’єкт господарювання, який перебуває на загальній системі оподаткування може здійснити перехід на спрощену систему, подавши заяву до контролюючого органу.

281 просмотр. Обговорити (0)

Фахівці органів ДФС Закарпаття інформують чи отримає пільгу зі сплати земельного податку пенсіонер (за віком), якщо державний акт на землю оформлено за цільовим призначенням земельної ділянки «комерційне».

265 просмотров. Обговорити (0)

Закарпатці, котрі сплатили внески за страхування життя, мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.

191 просмотр. Обговорити (0)

Податковий кодекс України визначає плату за землю у складі податку на майно, що належить до місцевих податків.

811 просмотров. Обговорити (0)

Відповідно до п. 110.1 ст. 110 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), платники податків, податкові агенти та/або їх посадові особи несуть відповідальність при вчиненні порушень, визначених законами з питань оподаткування та іншим законодавством, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи.

355 просмотров. Обговорити (0)

Якщо фізична особа протягом звітного податкового року отримувала лише доходи у вигляді процентів на вкладний (депозитний) рахунок, які нараховувалися податковими агентами, незалежно від їх кількості, то у такої особи не виникає обов’язку щодо подання податкової декларації оскільки вказані доходи оподатковуються податковими агентами під час їх нарахування, повідомив відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.

238 просмотров. Обговорити (0)

Уже практично традицією стало те, що з нового року українці отримують нові податки. І податки на житло та авто тут не виняток. У такому темпі розібратись у тонкощах буває ой як не просто. Тож коли нам чекати повідомлень з податкової та які суми готувати?

530 просмотров. Обговорити (0)

Україна вже практично місяць живе по правкам до Податкового кодексу, який набрав чинності з 1 січня. Так, з початку 2016 року для більшості підприємств була знижена до 22% ставка єдиного соціального внеску. Змінилися податкові умови і для фізичних осіб.

411 просмотров. Обговорити (0)

Зміни до Податкового кодексу стосуються практично всіх категорій працюючого населення і пенсіонерів.

4574 просмотра. Обговорити (0)

Довгі тижні точилися дискусії навколо двох варіантів майбутнього Податкового кодексу – так званих мінфінівського та комітетського.

444 просмотра. Обговорити (0)

Податок на житло: хто і скільки буде платити
Міністерство фінансів України в рамках реформування податкової системи пропонує стягувати фіксований податок у розмірі 25 тис. грн на рік із власників великогабаритного житла

690 просмотров. Обговорити (0)

У прес-центрі газети «НЕДІЛЯ» відбулася пряма телефонна лінія начальника ДПІ Ужгорода Марії Петрівни Бадиди з мешканцями обласного центру Закарпаття. Підприємці та мешканці міста мали змогу зателефонувати й отримати вичерпну відповідь від Марії Петрівни на свої запитання.

1428 просмотров. Обговорити (0)

Із 1 січня 2012 року підлягатимуть обов’язковій реєстрації податкові накладні із сумою понад 10 тис. грн. ПДВ у накладній, а податкові накладні, виписані на операції з постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, підлягатимуть обов’язковій реєстрації незалежно від суми ПДВ в одній податковій накладній.

800 просмотров. Обговорити (0)

7 грудня в Ужгородському прес-клубі відбулося засідання на тему: «Нові правила спрощеної системи оподаткування в умовах Податкового кодексу України».

979 просмотров. Обговорити (0)

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України" (щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва).

944 просмотра. Обговорити (0)

В Ужгороді відбулося засідання, учасники якого - професійні бухгалтери, аудитори та податківці розповіли про особливості роботи сучасного українського бухгалтера у нових умовах, проаналізували наслідки прийняття нового Податкового кодексу для підприємців та прокоментували поправки, які врахувала ВР при прийнятті змін до Податкового кодексу.

1399 просмотров. Обговорити (0)

Податкові органи продовжують серію семінарів для платників податків з метою роз’яснення норм розділу ІІІ Податкового кодексу, який набрав чинність з 1 квітня 2011 року і регулює справляння податку на прибуток підприємств.

1121 просмотр. Обговорити (0)

З дня офіційного оприлюднення Податкового кодексу України ДПА у Закарпатській області проводить значну роз’яснювальну та просвітницьку роботу серед платників податків регіону. Це - і семінари, «гарячі лінії», зустрічі і бесіди з платниками, телефонні консультації, тематичні публікації у ЗМІ, теле- та радіопередачі.

852 просмотра. Обговорити (0)

Щотижневі виїзні зустрічі у сільські ради Берегівського району, завданням яких є роз’яснення та застосування норм Податкового кодексу, дають змогу за участю СПД-юридичних та фізичних осіб глибше проаналізувати джерела наповнення місцевих бюджетів кожної адміністративної одиниці Берегівщини.

878 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні велика увага наших співгромадян прикута до Податкового кодексу України, який набрав чинність з 1 січня 2011 року.

866 просмотров. Обговорити (0)

Як уже повідомлялося, з 10 грудня 2010 року у ДПА у Закарпатській області та при всіх податкових інспекціях краю розпочали свою роботу 15 постійно діючих консультаційних центрів.

1144 просмотра. Обговорити (0)

Новий Податковий Кодекс України викликав немало клопоту: протести українських підприємців, непорозуміння між урядовцями. Адже багато його положень, на думку громадян, потребують доопрацювань.

1020 просмотров. Обговорити (0)

Державна податкова адміністрація у Закарпатській області повідомляє, що з метою роз’яснення основних положень Податкового кодексу України, зменшення незручностей для платників, які можуть виникнути у зв’язку із запровадженням нових податкових норм, створено постійно діючі консультаційні центри.

1227 просмотров. Обговорити (0)

Податківці проведуть для платників податків Закарпаття семінари з роз’яснення основних положень Податкового кодексу.

807 просмотров. Обговорити (0)