ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

пляжі

Найкращі місця, щоб поніжитися на сонці

489 просмотров. Обговорити (0)

Літній відпочинок в Україні цього року став дорожче на 10-15%. Про це попереджають туроператори і уточнюють, що ті, хто хотів відпочивати бюджетно, повинні були бронювати тури заздалегідь – в березні-квітні.

202 просмотра. Обговорити (0)

Всім стандартам відповідають близько 85% європейських пляжів

565 просмотров. Обговорити (0)
Кілька днів тому ужгородці неофіційно відкривали для себе купальний сезон попри заборону місцевої влади купатись в річці Уж. А активістами нещодавно було зафіксовано факт скиду каналізаційних вод у річку всього в 40-ка метрах від зони відпочинку, які облаштували для себе самі ж таки мешканці обласного центру.
1329 просмотров. Обговорити (0)

Пляжний сезон у розпалі. Сонце пече так, що стовпчики термометрів зашкалюють. Гнані спекою ужгородці шукають порятунку біля води. Куди ж податися містянам, яким не по кишені басейни та приватні зони відпочинку? «Карпатський об’єктив» вирішив відвідати усі офіційні та стихійні пляжі міста і з’ясувати, де ж можна безпечно й комфортно відпочити біля води.

2136 просмотров. Обговорити (0)

Проблема визначених місць відпочинку, а саме пляжів — болюча не тільки для Ужгорода, а й усього Закарпаття. У спекотну пору року краяни та мешканці обласного центру, в основному, відпочивають на стихійних пляжах, адже визначених для купання місць катастрофічно не вистачає.

1111 просмотров. Обговорити (0)