ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

юстиція

Міністерством юстиції України запроваджено послугу, що надає можливість подати документи, що надаються заявниками для проведення державної реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи через веб-портал Он-лайн будинок юстиції для проведення правової експертизи.

107 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Даний сайт забезпечує отримання послуг без контакту з представниками влади.

255 просмотров. Обговорити (0)

Міністерство юстиції презентувало новий проект, завдяки якому можна отримати послугу в онлайн-режимі. Віднині послугами з повторного отримання документів у сфері реєстрації актів цивільного стану, а також реєстрації та ліквідації фізичної особи-підприємця зможуть скористатися всі українці маючи лише доступ до інтернету.

152 просмотра. Обговорити (0)

У Закарпатській області протягом 2016 року зареєстровано 6 487 актів про укладення шлюбу.

220 просмотров. Обговорити (0)

Документи для державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців можуть подаватися у паперовій або електронній формі та повинні відповідати таким вимогам:

266 просмотров. Обговорити (0)

Порядок проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, місцезнаходженням/місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції

226 просмотров. Обговорити (0)

«Добровільне припинення діяльності громадського об’єднання за Законом України «Про громадські об’єднання».

Громадське об'єднання має право у будь-який час прийняти рішення про припинення своєї діяльності (саморозпуск).

345 просмотров. Обговорити (0)

Виникнення й розвиток інституту адміністративної юстиції значною мірою пов'язане із втіленням у життя теорії поділу влади. Завдяки цьому постійно зростала роль судової влади при розгляді правових суперечок між адміністрацією й громадянами, а самі чиновники переставали бути суддями у своїх справах.

453 просмотра. Обговорити (0)

Відповідно до Указу Президента України від 03.10.1992 року № 493/92 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади»

704 просмотра. Обговорити (0)

Згідно статті 24 Конституції України жінки мають рівні з чоловіками права. Рівноправність жінок у сфері трудових відносин забезпечується наданням їм рівних з чоловіками можливостей у професійній підготовці, у праці та винагороді за неї.

2856 просмотров. Обговорити (0)

Міністр юстиції України Роман Зварич не має наміру йти у відставку.

1076 просмотров. Обсудить (0)