ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Трускавець

У місті Трускавець, що на Львівщині, відбувся Всеукраїнський мистецький фестиваль-конкурс «Витоки-Dance». На ньому високу майстерність продемонстрував зразковий дитячий ансамбль народного танцю «Веселка» Закарпатського обласного будинку культури профспілок (директор Ганна Табакович).

110 просмотров. Обговорити (0)

На Львівщині під час сварки чоловік здійснив кілька пострілів з травматичної зброї у двох товаришів, правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

248 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Українська залізнична швидкісна компанія, Львівська залізниця та міська рада курортного міста Трускавець пропонують скористатися новим маршрутом поїзда Інтерсіті + №741/742 сполученням Київ-Трускавець-Київ, який почав курсувати 1 червня 2014 року. На шляху до курортного міста Трускавець (відстань 705 км) поїзд робить зупинку у туристичному Львові.

897 просмотров. Обговорити (0)

У Трускавці Львівської області завершився всеукраїнський юнацький тенісний турнір «Зимовий Трускавець». За найвищі місця на п’єдесталі боролися понад 20 тенісистів віком до 16-ти років. Географія учасників у порівнянні з попередніми роками впала. Приїхали юні тенісисти лише з 8-ми областей України.

1030 просмотров. Обговорити (0)

Весна ось-ось по-справжньому увійде в свої права. Стане більше сонця і тепла, а отже, завирує життя в усіх місцях літнього відпочинку: на берегах річок і озер, на курортах і санаторіях та інших оздоровницях.

1399 просмотров. Обговорити (0)

12 травня у роботі прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України взяв Перший заступник Міністра з питань житлово-комунального господарства України Орест Лотоцький.

1022 просмотра. Обговорити (0)

27 січня до правоохоронців Трускавця (Львівська область) звернувся касир обмінного пункту.

692 просмотра. Обговорити (0)

У Львові затримано 44-річного безробітного, у якого вилучено 999 таблеток трамадолу.

1141 просмотр. Обговорити (0)

Весна ось-ось по-справжньому увійде в свої права. Стане більше сонця і тепла, а отже, завирує життя в усіх місцях літнього відпочинку: на берегах річок і озер, на курортах і санаторіях та інших оздоровницях.

1543 просмотра. Обсудить (0)

Міністр економіки каже, що ніяких СЕЗ в Україні не буде, зрештою, як про це говорив і сам Президент. Щоправда, перший віце-прем’єр, з’ясовується, зовсім не проти зон, які добре працюють, а державний секретар хоч і ставиться до них критично, вважає, що вони можуть бути корисними… Одразу й не збагнеш, чого очікувати.

1168 просмотров. Обсудить (0)

У неділю невідомий телефоном “02” повідомив, що в приміщенні залізничного вокзалу міста Трускавець, що в сусідній із Закарпаттям Львівській області, закладено вибуховий пристрій. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалося, повідомили львівському кореспонденту «proUA» у прес-центрі ГУ МНС у Львівській області.

936 просмотров. Обсудить (0)