ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Микола Томенко

Влада України втрачає свій контроль над деякими районами Закарпаття, оскільки в області є передумови для того щоб створити там угорську автономію. Таку заяву зробив екс-віце-спікер Верховної Ради України Микола Томенко
205 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція Миколи Томенка, народного депутата України, голови Комітету з питань свободи слова та інформації ВР України.

Йшлося про ситуацію із свободою слова в Україні, про роботу ВР VII скликання, про те, чи має Україна перспективи у сучасному цивілізованому світі тощо.

373 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

У п’ятницю, 1 лютого, об 11.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція Миколи Томенка, народного депутата України, голови Комітету з питань свободи слова та інформації ВР України.

768 просмотров. Обговорити (0)

У вівторок, 24 липня, об 11.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція Миколи Томенка, заступника голови ВР України, народного депутата.

697 просмотров. Обговорити (0)

19 січня в Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція заступника Голови Верховної Ради України Миколи Томенка, який проаналізував соціальну та політичну ситуацію в Україні, а також презентував журналістам «Український щорічник» на 2012 рік.

679 просмотров. Обговорити (0)

У четвер, 19 січня, о 13.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція заступника Голови Верховної Ради України Миколи Томенка.

973 просмотра. Обговорити (0)

Шановний Миколо Володимировичу!
Ми знаємо Вас як завзятого прихильника здорового способу життя, людину, котра чимало зробила для розвитку спорту в Україні. Усі досі пам’ятають Вашу програму «Почни нове життя» на ICTV та Ваш проект «Здоровим і спортивним бути модно».

2075 просмотров. Обговорити (1)