ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Володимир Смоланка

Вчорашнє розширене засідання Вченої ради УжНУ розпочалося урочисто. Державним Гімном та молитвою за Україну захід відкрила чоловіча хорова капела викладачів і співробітників вишу «Боян».

194 просмотра. Обговорити (0)

Про це заявив ректор Ужгородського національного університету професор Володимир Смоланка - єдиний в Україні лікар, що є керівником класичного університету, Президент асоціації нейрохірургів України та єдиний з українських фахівців тренер-викладач в Європейських асоціаціях з медичних спеціальностей.

312 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

У вівторок, 12 січня, після завершення конференції трудового колективу Ужгородського національного університету відбулася прес-конференція ректора УжНУ професора Володимира Смоланки.

366 просмотров. Обговорити (0)

Перший номер Єдиного Центру до Ужгородської міської ради, ректор УжНУ, талановитий лікар, професор та голова Української асоціації нейрохірургів розповів про медицину, успіхи УжНУ і політичні плани.

558 просмотров. Обговорити (0)

Доктор медичних наук, професор та ректор Ужгородського національного університету у спеціальному коментарі для Mukachevo.Net наголосив, що запроваджувати страхову медицину в Україні треба починати з наступного року.

525 просмотров. Обговорити (0)

Викроїти 60 хвилин у щільному графіку ректора УжНУ, візитівка якого не вмістить усіх поважних регалій, заслужених і зароблених за роки активної діяльності, вдалося непросто. Цінність цих, сподіваюся, не останніх, 60-ти хвилин – у враженнях, спогадах, емоціях…

437 просмотров. Обговорити (0)

Володимир Смоланка очолив "Єдиний Центр" на Закарпатті. Таке рішення було ухвалено відкритим голосуванням на конференції Закарпатської обласної організації партії, яка пройшла у суботу, 7 березня в Ужгороді.

672 просмотра. Обговорити (0)

Понад 100 фахівців із 6 країн світу взяли участь у конференції Української асоціації нейрохірургів, що відбулася в УжНУ

728 просмотров. Обговорити (0)

Володимир Смоланка, ректор УжНУ, професор розповів журналістам про вступників, новий розвиток університету та про те, чому Ужгород має стати студентським містом...

670 просмотров. Обговорити (0)

Завтра, у вівторок, 14 серпня, о 13.00 на набережній Незалежності (біля центрального входу до лінгвістичної гімназії (колишня ЗОШ № 1)) відбудеться зустріч із журналістами кандидата у народні депутати України, відомого нейрохірурга професора Володимира Смоланки.

629 просмотров. Обговорити (1)

Як уже повідомлялось, вчора, 17 серпня, в актовій залі економічного факультету УжНУ відбулося розширене засідання Конференції трудового колективу ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

1019 просмотров. Обговорити (0)