ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

криза

У Львові півсотні людей перекрили одну із магістральних доріг з вимогою прибрати сміття.
171 просмотр. Обговорити (0)

З настанням віку 30 років багато жінок впадають в панічний стан. Для одних цей вік дає можливість змінити своє життя, коли інші вважають інакше. Щоб пережити тривожний стан з настанням кризи 30 років і отримати з цього користь, розповість портал "Знай".
Не варто плутати кризу середнього віку і кризу 30 років, необхідно виявити ці симптоми і побороти їх.

343 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Польський уряд переглядає свою міграційну політику щодо біженців. На такі заходи Варшава була змушена піти через «економічних мігрантів з України».

226 просмотров. Обговорити (0)

Через кризу українці частіше стали цікавитися уживаними товарами і купувати речі в секонд-хендах.

234 просмотра. Обговорити (0)

«Україна залишається єдиною найважливішою можливістю для встановлення демократії в регіоні» – дослідження «Nations in Transit»

426 просмотров. Обговорити (0)

Гривня знецінюється, а з нею і купівельна спроможність українців. Однак навіть у кризу залишається можливість започаткувати і розвивати власну справу.

516 просмотров. Обговорити (0)

У закарпатському Берегові продуктова істерика завершилась, але ціни все одно різко рванули вгору.

846 просмотров. Обговорити (0)

Хоча акціонери сьогодні активно працюють над відновленням платоспроможності банку.

1583 просмотра. Обговорити (0)

Минулого четверга зайшов на мукачівський кооперативний ринок у центрі міста і не повірив власним очам. Людей у залі було стільки, як напередодні новорічно-різдвяних свят. Біля багатьох яток спостерігалися навіть черги.

536 просмотров. Обговорити (0)

За січень 2013р. обсяг експорту зовнішньої торгівлі товарами становив 103,4 млн.дол. США, імпорту – 161,9 млн.дол., що більше порівняно з січнем 2012р. на 3,9% та 31,5% відповідно. За звітний період склалося від’ємне сальдо в сумі 58,5 млн.дол.

Зовнішньоторговельні операції товарами суб’єкти господарювання області здійснювали із партнерами 75 країн світу.

664 просмотра. Обговорити (0)

На черговому засіданні Ужгородського міськвиконкому заслухали інформацію про стан справ на підприємстві "Електродвигун". Потужне свого часу підприємство з чисельним колективом нині переживає не найкращі часи – там працює лише трохи більше ста людей, а все через брак замовлень.

1119 просмотров. Обговорити (0)

До кінця 2012 року 17 партнерів з 6-ти країн ЄС, території Центральної Європи та партнер із Західної України разом працюватимуть у напрямку регіональної стабільності та економічного зростання – розроблятимуть нові підходи адаптації населення на ринку праці в умовах кризи.

1041 просмотр. Обговорити (0)

Життєвий рівень матеріального добробуту різних соціальних груп населення досліджується органами статистики у всіх районах області шляхом проведення вибіркового обстеження умов життя домогосподарств. За його даними середній розмір домогосподарства є найвищим серед регіонів країни та становить 3,43 особи при 2,59 особи в середньому по країні.

1205 просмотров. Обговорити (0)

Як народжується громадянське суспільство, форми і способи самоорганізації людей, автор спостерігав на двох протилежних «полюсах» Україна. Спочатку на берегах Латориці в Мукачеві (а це навіть захід легендарного Сана), а потім навіть не на Дону, а в стоїть на лівій притоці Дону Воронежі - губернському центрі Росії з однойменною назвою.

992 просмотра. Обговорити (0)

Як повідомили кореспондентам UA-Reporter.com в управління оподаткування фізичних осіб ДПА у Закарпатській області, за результатами проведеної контрольно-перевірочної роботи щодо легалізації найманих працівників, наданої підрозділами оподаткування фізичних осіб ДПА у Закарпатській області, у січні-липні 2010 року виявлено 2580 найманих осіб, які здійснювали діяльність без оформлення трудових відносин.

930 просмотров. Обговорити (1)

У неділю о 7 годині ранку на вул. Заньковецької ужгородські міліціонери затримали бабцю, яка пропонувала та продавала перехожим «домашняк».

960 просмотров. Обговорити (1)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, у середу, 19 травня, у місті Ужгород з нагоді дня банківського працівника, що відзначається 20 травня, відбулася прес-конференція керівника Закарпатського відділення «А-Банку» Інни Конар.

1354 просмотра. Обговорити (0)

Міжнародний фонд «Відродження» та Карпатський фонд створили в Ужгороді Консорціум для підтримки соціально вразливих верств населення в Західній Україні, які найбільше постраждали у період кризи.

1027 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, 16 лютого в Ужгородському прес-клубі обговорювали спірні питання податкового законодавства. Ініціювали проведення заходу аудитори обласного центру Закарпаття міста Ужгорода.

1275 просмотров. Обговорити (0)

Протягом 2009 року по місту Мукачево (Закарпатська область) створено 2176 робочих місць, у т.ч. на ВАТ завод “Точприлад” - 351 робоче місце, ТОВ “Кабель Корп” - 24 робочих місця, на інших суб’єктах господарювання – 577 робочих місць, за рахунок підприємницької діяльності – 1171 робоче місце.

1379 просмотров. Обговорити (1)

Як повідомляє кореспонденту UA-Reporter.com, у п’ятницю, 12 лютого, на базі нещодавно відкритого санаторію «Боржава», що у селі Довге Іршавського району, відбулося розширене засідання колегії Закарпатської облдержадміністрації. Учасники засідання проаналізували підсумки економічного і соціального розвитку краю та виконання місцевих бюджетів у 2009-му році.

1333 просмотра. Обговорити (1)

В Ужгороді відбулася традиційна, уже дванадцята, щорічна підсумкова зустріч директора Закарпатської філії ВАТ УСК «Дженералі Гарант» Віктора Матяшовського з представниками провідних газет, радіо та телебачення регіону, у ході якої він поділитися своїм баченням стану та розвитку страхового ринку в державі та на Закарпатті.

1123 просмотра. Обговорити (0)

Як повідомила кореспонденту UA-Reporter.com Зоряна Добрянська, начальник відділу статистики промисловості ГУС, за підсумками 2009р. індекс промислової продукції, порівняно з 2008р., склав 50,8%. Випуск продукції зменшився за всіма видами промислової дія-льності. У грудні обсяги виробництва у порівнянні з листопадом зменшено на 8,2%.

1754 просмотра. Обговорити (0)

Закарпаття експерти вважають одним із найбідніших регіонів України. Тут найменше промислових підприємств, найменше сільськогосподарських земель (адже навколо гори), а відповідно – найменші можливості заробити «живу копійку».

1191 просмотр. Обговорити (0)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, закарпатський виробник автомобілів марок VW Group ЗАТ "Єврокар" у 2009 року скоротив виробництво автомобілів різних марок на 90,1%, або на 32 328 штук порівняно з 2008 роком – до 3 564 штук.

1416 просмотров. Обговорити (0)

До редакції інтернет-сайту UA-Reporter.com від голови асоціації будівельників Закарпаття О.О.Кіндрата надійшов Відкритий лист на ім’я Президенту України Ющенко В.А., Прем'єр-міністру України Тимошенко Ю.В., кандидату в президенти України Януковичу В.Ф., Голові Верховної Ради України Литвину В.М., голові національного банку України Стельмаху В.С., Голові правління Промінвестбанку Башкірову В.В. наступного змісту:

1678 просмотров. Обговорити (0)

Потенціал Закарпаття надзвичайно великий. Ми мали зростання по усім складовим індустрії туризму. До останнього часу, галузь туризму постраждала найменше.

1959 просмотров. Обговорити (0)

У закарпатському селі приваблюють туристів авторським фестивалем і промоціями власними силами...
Хоч як би муляло свідомість слово "криза", все-таки це явище має й позитивний бік.

1320 просмотров. Обговорити (0)

"Міський ломбард" і "Ломбард-Сакура", що знаходяться в Ужгороді, наразі єдині на Закарпатті, що беруть автомобілі в заставу.

3188 просмотров. Обговорити (0)