ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

дефіцит

Незабаром вичерпаються запаси не тільки води і вугілля

180 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Причиною дефіциту став великий попит з боку населення на препарати, які видаються за програмою "Доступні ліки"

170 просмотров. Обговорити (0)

Такий сценарій подій прогнозується через перебої в роботі компанії Tedis Ukraine.
Перебої в роботі компанії Tedis Ukraine істотно вплинули на роботу компанії "JTI Україна" - одного з найбільших українських виробників сигарет і всієї тютюнової галузі, повідомив директор відділу корпоративних питань і комунікацій Олександр Когу , передає dpchas.com з посиланням на UBR.

386 просмотров. Обговорити (0)

В український аптеках найближчим часом прогнозують дефіцит найбільш необхідних препаратів – фармацевти стверджують, що основна причина криється у державному регулюванні вартості.

Згідно планів МОЗ, ціни повинні зрівняти до більш доступних, але насправді дієві засоби коштують значно дорожче.

200 просмотров. Обговорити (0)

Експерт Лідія Ткаченко переконана: більшість проблем пенсійної системи України пов'язані зі станом в економіці і спірними рішеннями уряду.

170 просмотров. Обговорити (0)

Угорщина вирішила заповнити гострий дефіцит трудових ресурсів українцями. Міністр економіки Угорщини Мігай Варга заявив, що уряд повинен спростити процедуру видачі дозволів на працевлаштування для громадян сусідніх країн, які не є країнами-членами ЄС.

585 просмотров. Обговорити (1)

Дефіцит державного бюджету України в лютому 2016 року становив 4,85 млрд грн, у тому числі по загальному фонду – 5,35 млрд грн. Для порівняння, в січні профіцит бюджету становив 2,45 млрд грн, у тому числі загального фонду – 1,7 млрд грн.

291 просмотр. Обговорити (0)

Молочний сезон ще не почався, і в Україні спостерігається дефіцит такого продукту, як вершкове масло.

205 просмотров. Обговорити (0)

Про це повідомив Василь Скрип – начальник управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА, який, щоправда, уже написав заяву на звільнення.

564 просмотра. Обговорити (0)

Десятки додаткових потягів, які "Укрзалізниця" додала до Нового року, трохи розрядили обстановку. Але і додали прибутку спекулянтам, оскільки триста гривень - максимум, за який пасажири, що зневірилися, згодні зі скрипом придбати квиток. Більше цієї суми - дешевше буде їхати своїм комфортабельним автомобілем.

1442 просмотра. Обговорити (0)

В Україні — "прихований голод". Так ендокринологи називають йододефіцит, на який страждають 38 мільйонів громадян.

5719 просмотров. Обговорити (1)

Кабінет Міністрів своєю постановою ввів передбачене зміненим законом про державний бюджет на 2005 рік підвищення мінімальної пенсії на 17% до 332 гривень на місяць з січня поточного року.

1531 просмотр. Обсудить (1)

Міністерство економіки прогнозує інфляцію в 2005 році на рівні 11,2-11,4% у разі прийняття необхідних поправок до держбюджету на поточний рік і при незмінній монетарній політиці. Про це заявив Міністр економіки Сергій Терьохін, повідомляють «Українські Новини».

980 просмотров. Обсудить (0)