ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

пенсійна реформа

Тіньова економіка, яка пишним цвітом квітне в Україні, нівелює будь-які спроби успішно провести пенсійну реформу.
Про це в інтерв’ю розповіла науковий консультант з соціальних і гуманітарних питань Центру Разумкова Людмила Шангіна.
За її словами, оскільки пенсія є похідною від заробітної плати, то слід у першу чергу говорити не про пенсійну реформу, а про зміни в оплаті праці.

84 просмотра. Обговорити (0)

Український уряд знову обіцяє провести в країні реформи, цього разу земельну та пенсійну. Відповідні вимоги поставив перед Україною Міжнародний валютний фонд в обмін на видачу кредитів.

97 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Головною новиною останніх днів стало те, що Міжнародний валютний фонд (МВФ) дійшов обопільної згоди з урядом України щодо питання про виділення наступного траншу фінансової допомоги державі

165 просмотров. Обговорити (0)

Якщо уряд не запропонує якісну систему обліку і аудиту пенсійного фонду, то пенсійна реформа не відбудеться. Про це заявив голова депутатської фракції "Об'єднання "Самопоміч" Олег Березюк.
Він розповів, що потрібно зробити для реалізації такої реформи в Україні.

141 просмотр. Обговорити (0)
Уже в березні-квітні поточного року у Верховній Раді України зареєструють проект закону про пенсійну реформу. Про це розповів міністр соціальної політики Андрій Рева в ефірі "112 Україна". За його словами, Мінсоцполітики збирається протягом місяця-півтора внести остаточний законопроект на розгляд парламенту. Як зазначив він, одним з пунктів реформи стане осучаснення пенсій, насамперед це
445 просмотров. Обговорити (0)

Перше січня 2017 року настало, а накопичувальної пенсії як не було, так і немає. Про те, що її не варто очікувати найближчим часом, віце-прем'єр Павло Розенко обмовився ще напередодні святкового періоду. І пообіцяв, що тепер її запровадять у найкращому випадку в липні. У чому, власне, заковика, вирішили дізнатися журналісти.

Штани перетворюються...

187 просмотров. Обговорити (0)

Події і процеси, що сталися в Україні за останнє десятиліття, характеризуються багатьма змінами в економічному, соціальному, політичному та суспільному житті. Поряд з багатьма іншими соціальними питаннями, які доводиться вирішувати Україні, важливою складовою є пенсійна реформа.

1490 просмотров. Обговорити (0)

Необхідний страховий стаж суттєво зросте, пенсійний вік для жінок – також. Але непопулярні заходи вимушені, оскільки населення України стрімко старіє.

4386 просмотров. Обговорити (0)

Підвищення пенсійного віку та страхового стажу постараються «згладити» рядом компенсаторних заходів...

1030 просмотров. Обговорити (0)

У четвер, 15 вересня, о 10.00 в прес-клубі «Закарпатської Правди» відбудеться прес-конференція на тему: «Пенсійна реформа стартує. Як виглядає її остаточний варіант».

1056 просмотров. Обговорити (0)

Закарпатські підприємці не вважають, що пенсійна реформа вирішить проблеми, через які вона
нібито затівається...

837 просмотров. Обговорити (2)