ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

абонплата

В Украине уже в следующем месяце ожидается плавный рост доллара. Лето – традиционно благоприятный для гривни сезон, но уже в сентябре ситуация меняется. Кроме того, в начале сентября ожидается рост цен на недвижимость, голосование парламента за пенсионную реформу и старт нового учебного года.

1195 просмотров. Обсудить (32)
Загрузка...

Национальная комиссия, осуществляющая государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг рассмотрит вопрос перехода украинцев на абонентскую плату за распределение газа.

518 просмотров. Обсудить (0)

Кількість законопроектів, що стосуються авто на іноземній реєстрації, поповнила нова законодавча ініціатива.

242 просмотра. Обговорити (0)

Після введення абонплати за опалення, українцям доведеться платити за тепло ще й влітку

102 просмотра. Обговорити (0)
Українців зобов’яжуть платити абонплату за опалення у літні місяці. Це передбачає меморандум України із Міжнародним валютним фондом.
662 просмотра. Обговорити (0)

Міністерство фінансів України опублікувало меморандум з Міжнародним валютним фондом, в якому йдеться про обов'язок ввести абонентську плату за газ та опалення для населення.
Нові платіжки українці отримають вже влітку. Сьогодні абонплату сплачують мешканці Львова, Вінниці та ще кількох міст. При цьому у Львові населення платить додаткові кошти за обслуговування вже дев'ять років.

820 просмотров. Обговорити (1)

У цьому році Міністерство фінансів планує витратити на субсидії меншу суму, ніж торік, попри введення абонплати за опалення та зростання комунальних тарифів.

291 просмотр. Обговорити (0)

Українцям найближчим часом введуть абонплату за користування газом та опаленням. Передбачається, що частково перерахування тарифів перенесуть на літній період.

Згідно даних Мінфіну, нові ціни за розподіл блакитного палива запровадять вже на початку травня поточного року, але вартість буде обчислюватися по-різному.

308 просмотров. Обговорити (0)

Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг скасувала своє рішення про введення абонплати за газ.

411 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, 10 квітня, Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), розгляне скасування абонплати для населення за користування газовою інфраструктурою.
Про це повідомили у прес-службі комісії. Засідання розпочнеться о 10:00.

188 просмотров. Обговорити (0)

Саме це питання розглядала Берегівська міська рада на черговому засіданні на початку квітня.

344 просмотра. Обговорити (0)

Абонплата за газ, яка з'явилася в Україні з 1 квітня, нараховується за незрозумілим для простих українців алгоритмом.
Унаслідок цього склалася парадоксальна ситуація на Тернопільщині коли в обласному центрі розмір платежу буде найменшим по країні, а в селах одним із найвищих.

230 просмотров. Обговорити (0)

Цей необґрунтований крок Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, викликав справедливе обурення всього населення України та зіткнувся з тотальним несприйняттям на місцевому рівні.

295 просмотров. Обговорити (0)

Соответствующее обращение было принято большинством голосов депутатов на сегодняшней внеочередной сессии Закарпатского областного совета.

472 просмотра. Обсудить (0)

З 1 квітня споживачі газу Закарпатської області сплачуватимуть окремо за газ як за товар та за послугу з обслуговування мереж і доставки газу. Відповідне рішення прийнято державним регулятором НКРЕКП, щоб забезпечити споживачам безаварійну доставку газу, прозорість рахунків та показати, на що саме спрямовуються їхні кошти.

278 просмотров. Обговорити (0)

"Станом на 4 квітня 2017 року борги мешканців Закарпаття за спожитий газ досягли астрономічної суми в 1 мільярд 380 мільйонів гривень"– повідомляє Геннадій Москаль.

335 просмотров. Обговорити (0)

По состоянию на 4 апреля 2017 года долги жителей Закарпатья за потребленный газ достигли астрономической суммы в 1 миллиард 380 миллионов гривен, – сообщает Геннадий Москаль.

561 просмотр. Обсудить (1)

Критика оппозиции и украинцев насчет введения абонплаты за газ для большинства украинцев является работой на Москву.

1640 просмотров. Обсудить (9)

Національна комісія, що здійснює регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг, обіцяє призупинити дію свого рішення про введення абонплати за газ.
Про це повідомляє прес-служба НКРЕКП.

"Рішення Регулятора по запровадженню тарифів на транспортування та розподіл природного газу буде призупинено з метою забезпечення непідвищення загального рахунку для населення", - кажуть там.

230 просмотров. Обговорити (0)

Термін введення абонентської плати за користування газовою інфраструктурою можуть відкласти для споживачів, які використовують газ лише для приготування їжі.
Про це в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV повідомив глава Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, Дмитро Вовк.

233 просмотра. Обговорити (0)

Национальная комиссия, осуществляющая государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг, рассмотрит на своем очередном заседании 10 апреля вопрос о приостановлении ранее принятого решения об абонплате за газ.

532 просмотра. Обсудить (0)

Петро Порошенко вимагає скасувати абонплату за газ. "Без діалогу з людьми такі рішення не ухвалюються", - заявив президент.

240 просмотров. Обговорити (0)

Кабінет міністрів подав заяву до Національної комісії про скасування дії абонентської плати за газ.
"Національна комісія з регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг розгляне питання про скасування абонплати за газ", - написав у соціальній мережі Facebook прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

3318 просмотров. Обговорити (1)

Абонентська плата за газ буде щомісячним готівковим платежем і від неї постраждають майже 4 мільйони домогосподарств, в яких є лише плити. Цього платежу немає в жодному законі України. Неможливо, щоб регулятор запроваджував додатковий платіж. Він має бути підкріплений законом України.

1762 просмотра. Обговорити (0)

З 1 квітня українці будуть платити не лише за газ, а й абонплату за його поставку. Це передбачає постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Що зміниться

246 просмотров. Обговорити (0)
Українцям почали поступово деталізувати платежі за послуги газопостачання. Тепер сам газ і його розподіл – різні речі, за які і платитимемо окремо.
325 просмотров. Обговорити (0)