ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

подвійне громадянство

Загрузка...

Після того, як Верховній Раді було зареєстровано законопроект про подвійне громадянство, у нашій області почалося його бурхливе обговорення. Більше того, з Президентом України поквапився зустрітися угорський прем’єр Віктор Орбан.

546 просмотров. Обговорити (0)

Угорщина вважає цілком нормальним наявність подвійного громадянства у своїх громадян, які проживають в Україні, і проти покарання за подібні речі.

254 просмотра. Обговорити (0)

Минулої доби на Закарпатті співробітники Держприкордонслужби зупинили двох громадян України. Перетнути кордон вони хотіли за паспортами іншої країни.

267 просмотров. Обговорити (0)
Пропозиція президента України позбавляти українського громадянства осіб, які, окрім національного паспорта, мають паспорти інших держав, збурила жителів Закарпаття.
780 просмотров. Обговорити (0)

Питання позбавляння громадянства мають вирішуватися парламентом, а не особисто президентом, заявив Йосип Борто, перший заступник голови облради Закарпаття, депутат "КМКС" Партії угорців України", коментуючи внесення президентом України Петром Порошенком законопроекту про позбавлення чиновників українського громадянства, які добровільно набули громадянство іншої держави.

265 просмотров. Обговорити (0)

На угорсько-українському кордоні за навмисний вандалізм було затримано 42-річного громадянина з подвійним громадянством. Про це повідомляє поліція Угорщини.

312 просмотров. Обговорити (0)

Посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень про те, чому Угорщина продовжує видавати паспорти угорцям Закарпаття, незважаючи на заборону в Україні подвійного громадянства, і чому не вважає спроби цих громадян створити свій район сепаратизмом.

377 просмотров. Обговорити (0)

Часом, йдучи в розріз з громадською думкою або, навіть, у відкриту конфліктуючи з центральними апаратами Європейського Союзу. При цьому, зміни, при загальноєвропейському занепаді, є особливо значущими тим, що, в кінцевому підсумку, жителі Угорщини, навіть, якщо зміни були сприйняті спочатку в багнети, переконуються в благих намірах Держави.

2816 просмотров. Обговорити (1)

Скільки закарпатців незаконно отримали закордонні паспорти та посвідчення особи Угорщини?

595 просмотров. Обговорити (0)

На початку січня в Ужгороді міністр закордонних справ Павло Клімкін пообіцяв застосувати санкції до всіх тих, хто має два паспорти.

2039 просмотров. Обговорити (1)

Офіційний портал партії "Йоббік" повідомляє, що угорські націоналісти закликають звернути увагу на інтереси угорської меншини на Україні під час кризи в країні.

359 просмотров. Обговорити (0)
Хочу нагадати геополітичні балачки довкола Закарпаття саме зараз. Після відвідання краю міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним вже першого тижня нового року. До речі, одним із росіян у теперішньому українському уряді. Це я нагадую не дарма. З моїх висновків у кінці матеріалу стане зрозуміло…
2532 просмотра. Обговорити (1)

5 січня на прес-конференції в Ужгороді міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що «незабаром застосовуватимуться санкції до тих, хто має по два і більше паспортів».

907 просмотров. Обговорити (0)

З надією на краще, але все ж таки із запасним варіантом – закарпатці намагаються оформити документи, щоб у разі надзвичайної ситуації виїхати за кордон. Зазвичай це стосується можливості виготовити посвідки так званих «закордонних угорців, словаків, чехів». Експерти констатують – кількість відповідних звернень останнім часом зросла. Самі люди розказують, що не проти і коріння власне знайти, і водночас підготувати, так би мовити, «запасний аеродром».

1302 просмотра. Обговорити (0)

Такі заяви за останній тиждень звучали кілька разів -- на представленні в парламенті, на міжнародній зустрічі у Словаччині, в інтерв'ю журналістам. На Закарпатті проживають двісті тисяч угорців. Наскільки серйозне та актуальне питання автономії?

645 просмотров. Обговорити (0)

В Закарпаття невпинно і з впертою послідовністю запускаються усе глибше гострі та довгі, загребущі кігті хижого птаха. Над українськими місцевими державними установами уже давно майорять іноземні прапори, цілком конкретні по суті символи ...

1211 просмотров. Обговорити (0)

Угорська громада Закарпаття заявляє, що закарпатське управління Служби безпеки України цікавиться тими, хто звертається до консульства у спробах одержати громадянство Угорщини.

1457 просмотров. Обговорити (1)