ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Денис Ман

У Закарпатській обласній державній адміністрації вчора презентували порядок часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів.

610 просмотров. Обговорити (0)
У Закарпатській ОДА за участі представників туристичного бізнесу відбулися установчі збори засновників Регіональної туристичної організації.
170 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Разработка нового туристического бренда Закарпатья продолжается уже несколько лет.
470 просмотров. Обсудить (0)

Департамент экономики Закарпатской ОГА долгое время работал без начальника

603 просмотра. Обсудить (5)

Народні обранці краю підтримали депутатські запити свого колеги - Дениса Мана та направили їх на розгляд ОДА.

268 просмотров. Обговорити (0)

В чеському місті Брно відкрилися одразу дві виставки, які мають відношення до розвитку міжнародного туризму — 26-та Міжнародна виставка туристичного руху GO та 25-та Міжнародна виставка туристичних можливостей в регіонах REGIONTOUR.

314 просмотров. Обговорити (0)

Про це сьогодні, 22 вересня, під час брифінгу повідомив начальник управління туризму та курортів Закарпатської ОДА Денис Ман.

277 просмотров. Обговорити (0)

Оригинальное акция «Купи встречу» доступна для пользователей нескольких социальных сетей. Мероприятие проводится уже в шестой раз, но в этот раз средства, вырученные в конце, пойдут не только на нужды детей из интернатов, как это было раньше, но и закарпатских военнослужащих, находящихся в зоне АТО.

810 просмотров. Обсудить (0)

Наша "ударная" молодежь провела круглые столы на тему "Децентрализация власти глазами молодежи" во всех районах Закарпатской области...

757 просмотров. Обсудить (3)

"Ударная" молодежь Ужгорода выступает против очередного подорожания проезда в маршрутных автобусах города Ужгород.

1277 просмотров. Обсудить (5)

В Ужгороде общественные активисты «Ударной молодежи» объявили о старте рейдов по маршруткам и приглашают всех волонтеров активно приобщаться к движению.

1210 просмотров. Обсудить (6)

Про це повідомив куратор закарпатської молодіжки УДАРу Денис Ман, який входить до складу Народної Ради Закарпаття.

Метою створення загонів Народної самооборони є захист життя і здоров'я людей від протиправних посягань, запобігання вчиненню злочинів, припинення їх вчинення та затримання осіб на місці вчення злочину і забезпечення в такий спосіб охорони громадського порядку.

670 просмотров. Обговорити (0)

Активисты молодежного объединения украинской оппозиционной партии УДАР приступили к формированию в Закарпатье отрядов, именуемых «отряды Народной самообороны». Об этом в пятницу, 7 февраля, сообщил Денис Ман - координатор молодёжного крыла Закарпатской ячейки УДАРа. По его словам, целью создания таких структур является охрана правопорядка и защита жителей региона от «преступных посягательств на их жизнь и здоровье».

2437 просмотров. Обсудить (13)

Отныне закарпатские студенты будут иметь собственный сайт, где смогут быстро и качественно получить консультацию, а также найти для себя немало полезной информации о своих правах и обязанностях...

1120 просмотров. Обсудить (3)

В суботу, 7травня, в Ужгороді молодіжна громадська організація "Єдине студентство" зібрала представників 9ти вищих навчальних закладів області та презентувала акцію "Серце до серця".

1426 просмотров. Обговорити (1)

Про це вчора, 23 січня, на обласні нараді Закарпатської організації УДАР повідомив керівник Молодіжного крила Денис Ман. Видання інформаційного бюлетеня «Молодь Закарпаття» ініціювала «молодіжка» партії.

165 просмотров. Обговорити (0)