ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

шафран

Шафранові галявини, поряд з Долиною нарцисів, - весняна гордість Закарпаття, що потопає в смітті.

229 просмотров. Обговорити (0)

В селе Красная Тячевского района выпал снег. Удивительные шафран просматривают из-под снежного шапки, как зимой.
Местные жители и радуются, и огорчаются по поводу весеннего снегопада, а фото чудеса природы выставляют в соцсетях.

1493 просмотра. Обсудить (0)
Загрузка...

Уникальная долина, расположенная вблизи Хуст в урочище Киреши начинает цвести сразу после схода снега.

573 просмотра. Обсудить (0)

На Закарпатье распустился один из самых первых весенних цветков – шафран, или крокус. Невысокое растение с ярко-фиолетовыми бутонами, которое нередко укрывает целые поляны, занесено в Красную книгу.

657 просмотров. Обсудить (0)

«Царь пряностей» – таково второе имя шафрана, которое он заслуженно получил не только за утонченный, изысканный и стойкий аромат, но и за свою дороговизну, ведь шафран одна из самых дорогих пряностей в мире.

544 просмотра. Обсудить (0)

Наибольшая плодовитость шафранов расположена в селе Колочава Межгорского района Закарпатья, недалеко от озера Синевир.

11332 просмотра. Обсудить (0)

На склонах Карпатских гор весной можно полюбоваться целым калейдоскопом первоцветов.

405 просмотров. Обсудить (0)

Сейчас массовое цветение первоцветов продолжается. Цветут подснежники, пролески, белоцветы, шафран ... Поэтому закарпатцы радуются весеннему чуду.

689 просмотров. Обсудить (0)

Масовий збір ранньоквітучих рослин (шафрану Гейфеля, рябчика шахматного, проліски дволистої, підсніжника білосніжного, білоцвіту весняного, первоцвіту весняного, нарцису) став головною причиною швидкого скорочення їх ареалу та занесення до Червоної книги України.

328 просмотров. Обговорити (0)

При цьому страждають не вони, а прості краяни — діти й люди похилого віку. Останнім жива копійка до невеличкої пенсії, ой, як потрібна...

855 просмотров. Обговорити (0)

Во время операции "Первоцвет - 2014", проводимой совместно сотрудники транспортной милиции и Госэкоинспекции на рынках и вокзалах Львова, изъяли более 2000 цветов.

831 просмотр. Обсудить (0)

На днях сотрудники линейного отдела милиции совместно с сотрудниками управления охраны окружающей среды задержали на вокзале в городе Мукачево двух мужчин 50 и 47 лет.

1014 просмотров. Обсудить (1)

Концерн «Крокус МГ» - відома фірма в ділових колах не тільки Закарпаття, але й далеко за його межами. Президент концерну Михайло Греньо на Європейській Бізнес-Асамблеї (Оксфорд, Великобританія) за особистий вклад в інтелектуальний розвиток сучасного суспільства нагороджений «Міжнародною нагородою імені Сократа».

2007 просмотров. Обговорити (0)

Щойно у Карпатах зійшов останній сніг, як гірські галявини вкрилися першими весняними квітами. Окрім замилування шафран додає великого клопоту закарпатським природолюбам. Вони мусять ставати на захист цінної рослини, яку щороку винищують браконьєри.

1818 просмотров. Обсудить (1)

Державне управління екології та природних ресурсів у Закарпатській області спільно з громадськістю проводить операцію "Первоцвіт", у рамках якої на території регіону посилено контроль у місцях зростання й можливого продажу рослин, організуються перевірки на транспортних магістралях, у пунктах пропуску через державний кордон України тощо.

1263 просмотра. Обсудить (0)