ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

земельна реформа

Від тотального розпродажу землі Кабмін зупиняє опір суспільства

177 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Які 14 кроків треба зробити, щоб одна з найважливіших реформ пройшла успішно?

234 просмотра. Обговорити (0)

Після реформування купувати ділянки не більше 200 га зможуть тільки фізичні особи-резиденти

195 просмотров. Обговорити (0)

Український уряд знову обіцяє провести в країні реформи, цього разу земельну та пенсійну. Відповідні вимоги поставив перед Україною Міжнародний валютний фонд в обмін на видачу кредитів.

133 просмотра. Обговорити (0)

Україна погодилася відкрити ринок землі в обмін на отримання траншу від МВФ. Мораторій скасують по закінченню 2017 року

187 просмотров. Обговорити (0)

Задоволення вимоги МВФ щодо негайної лібералізації ринку землі і зняття мораторію на продаж сільгоспземель може стати непереборною перешкодою для роботи нинішнього парламенту. Про це заявив народний депутат (позафракційний) Сергій Тарута в ефірі телеканалу NewsOne.

105 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгороді обговорили законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення»

763 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодні, 4 березня, у прес-центрі «Закарпатської Правди» Мафтей Васильович Попович – перший заступник начальника Головного управління Держземагентства у Закарпатській області та Ганна Андріївна Рогульська – начальник відділу Державного земельного кадастру Головного управління Держземагентства у Закарпатській області зустрілися із мас-медійниками краю.

1050 просмотров. Обговорити (0)

У понеділок, 4 березня, об 11.00 у прес-центрі «Закарпатської Правди» відбудеться прес-конференція на тему: "Земельна реформа на Закарпатті: як це відбувається на практиці».

Запрошені:
Попович Мафтей Васильович – перший заступник начальника Головного управління Держземагентства у Закарпатській області;

552 просмотра. Обговорити (0)

У вівторок, 6 березня, відбудеться виїзний ( на один день) прес-тур Ужгородського прес-клубу у Львів, де відбудеться прес-конференція та короткий тренінг для журналістів Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської області.

910 просмотров. Обговорити (0)

Із понад 1275 тис. га земельного фонду Закарпаття 470 тис. га займають землі сільськогосподарського призначення. Майже 170 тисяч га з них, або 37,5%, уже розпаювали й передали в приватну власність. Станом на 1 січня 2012-го 91,8% власникам паїв оформили державні акти на землю.

1046 просмотров. Обговорити (0)

За 9 місяців 2011 року державними інспекторами з контролю за використанням та охороною земель здійснено 1249 перевірок стану дотримання вимог земельного законодавства в області, за результатами яких виявлено 621 порушення на загальній площі 87,8 тис. гектара.

1304 просмотра. Обговорити (0)

Тема землі завжди була болючою для українців. Це і не дивно, адже Україна – аграрна держава із прадавніми землеобробними традиціями. Сьогодні влада взяла на себе відповідальність за формування ринку землі та впровадження його в дію. Однак у громадян виникають цілком закономірні страхи з приводу того, що влада обдурить.

1103 просмотра. Обговорити (0)

В земельній сфері України наразі назрівають значні реформи. Оскільки зараз розглядається кілька законопроектів, які покликані суттєво змінити ринок землі у державі. Чого очікувати закарпатцям від земельної реформи – у розмові із заступником начальника Головного управління Держкомзему в Закарпатській області Володимиром Токарем.

1824 просмотра. Обговорити (2)