ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

земельна реформа

Український уряд знову обіцяє провести в країні реформи, цього разу земельну та пенсійну. Відповідні вимоги поставив перед Україною Міжнародний валютний фонд в обмін на видачу кредитів.

119 просмотров. Обговорити (0)

Україна погодилася відкрити ринок землі в обмін на отримання траншу від МВФ. Мораторій скасують по закінченню 2017 року

175 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Задоволення вимоги МВФ щодо негайної лібералізації ринку землі і зняття мораторію на продаж сільгоспземель може стати непереборною перешкодою для роботи нинішнього парламенту. Про це заявив народний депутат (позафракційний) Сергій Тарута в ефірі телеканалу NewsOne.

101 просмотр. Обговорити (0)

В Ужгороді обговорили законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення»

759 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, 4 березня, у прес-центрі «Закарпатської Правди» Мафтей Васильович Попович – перший заступник начальника Головного управління Держземагентства у Закарпатській області та Ганна Андріївна Рогульська – начальник відділу Державного земельного кадастру Головного управління Держземагентства у Закарпатській області зустрілися із мас-медійниками краю.

1044 просмотра. Обговорити (0)

У понеділок, 4 березня, об 11.00 у прес-центрі «Закарпатської Правди» відбудеться прес-конференція на тему: "Земельна реформа на Закарпатті: як це відбувається на практиці».

Запрошені:
Попович Мафтей Васильович – перший заступник начальника Головного управління Держземагентства у Закарпатській області;

549 просмотров. Обговорити (0)

У вівторок, 6 березня, відбудеться виїзний ( на один день) прес-тур Ужгородського прес-клубу у Львів, де відбудеться прес-конференція та короткий тренінг для журналістів Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської області.

902 просмотра. Обговорити (0)

Із понад 1275 тис. га земельного фонду Закарпаття 470 тис. га займають землі сільськогосподарського призначення. Майже 170 тисяч га з них, або 37,5%, уже розпаювали й передали в приватну власність. Станом на 1 січня 2012-го 91,8% власникам паїв оформили державні акти на землю.

1039 просмотров. Обговорити (0)

За 9 місяців 2011 року державними інспекторами з контролю за використанням та охороною земель здійснено 1249 перевірок стану дотримання вимог земельного законодавства в області, за результатами яких виявлено 621 порушення на загальній площі 87,8 тис. гектара.

1299 просмотров. Обговорити (0)

Тема землі завжди була болючою для українців. Це і не дивно, адже Україна – аграрна держава із прадавніми землеобробними традиціями. Сьогодні влада взяла на себе відповідальність за формування ринку землі та впровадження його в дію. Однак у громадян виникають цілком закономірні страхи з приводу того, що влада обдурить.

1094 просмотра. Обговорити (0)

В земельній сфері України наразі назрівають значні реформи. Оскільки зараз розглядається кілька законопроектів, які покликані суттєво змінити ринок землі у державі. Чого очікувати закарпатцям від земельної реформи – у розмові із заступником начальника Головного управління Держкомзему в Закарпатській області Володимиром Токарем.

1819 просмотров. Обговорити (2)