ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Михайло Качур

Сьогодні під час зборів керівників найбільших підприємств міста Ужгород було обрано нового голову міської організації роботодавців. Ним став директор ПАТ «Ужгородський Турбогаз» Михайло Качур.

568 просмотров. Обговорити (0)

Кандидат у мери Ужгороді від Солідарності запевнив, що йому нічого не відомо про внески та суми на його виборчу кампанію від банку "Фінанси та кредит" Костянтина Жеваго, про що розповів голова Закарпатської ОДА.

738 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Про це сьогодні, 21 жовтня на прес-конференції заявив кандидат на посаду Ужгородського міського голови Михайло Качур.

562 просмотра. Обговорити (1)

За час управлінням ПАТ “Ужгородський Турбогаз” Михайло Качур обзавівся базою відпочинку “Лумшори”, яка раніше належала заводу, а тепер значиться у особистій власності цього кандидата.

893 просмотра. Обговорити (0)

Будь-яке знайомство у нинішньому комп’ютеризованому світі починається чи продовжується, завдяки всюдисущому «павутинню». Зрештою, якщо тебе не знає «гугл», то ти просто не існуєш...

1039 просмотров. Обговорити (1)

В Ужгороді щойно відбулися збори міської організації партії "Солідарність – БПП". Збори були присвячені виборам до органів місцевого самоврядування, які відбудуться 25 жовтня.

794 просмотра. Обговорити (0)

Михайло Качур гендиректор ВАТ «Ужгородський Турбогаз», депутат Закарпатської обласної ради, під час сесії облради озвучив заяву про те, що в його помешкання серед ночі увірвалися озброєна група працівників податкової міліції.

1179 просмотров. Обговорити (0)