ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Михайло Качур

Сьогодні під час зборів керівників найбільших підприємств міста Ужгород було обрано нового голову міської організації роботодавців. Ним став директор ПАТ «Ужгородський Турбогаз» Михайло Качур.

584 просмотра. Обговорити (0)

Кандидат у мери Ужгороді від Солідарності запевнив, що йому нічого не відомо про внески та суми на його виборчу кампанію від банку "Фінанси та кредит" Костянтина Жеваго, про що розповів голова Закарпатської ОДА.

756 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Про це сьогодні, 21 жовтня на прес-конференції заявив кандидат на посаду Ужгородського міського голови Михайло Качур.

592 просмотра. Обговорити (1)

За час управлінням ПАТ “Ужгородський Турбогаз” Михайло Качур обзавівся базою відпочинку “Лумшори”, яка раніше належала заводу, а тепер значиться у особистій власності цього кандидата.

914 просмотров. Обговорити (0)

Будь-яке знайомство у нинішньому комп’ютеризованому світі починається чи продовжується, завдяки всюдисущому «павутинню». Зрештою, якщо тебе не знає «гугл», то ти просто не існуєш...

1109 просмотров. Обговорити (1)

В Ужгороді щойно відбулися збори міської організації партії "Солідарність – БПП". Збори були присвячені виборам до органів місцевого самоврядування, які відбудуться 25 жовтня.

814 просмотров. Обговорити (0)

Михайло Качур гендиректор ВАТ «Ужгородський Турбогаз», депутат Закарпатської обласної ради, під час сесії облради озвучив заяву про те, що в його помешкання серед ночі увірвалися озброєна група працівників податкової міліції.

1200 просмотров. Обговорити (0)