ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

ветеринар

На господарстві "Latgales Bekons" було близько 6 тис. тварин

226 просмотров. Обговорити (0)

Чергові випадки африканської чуми свиней (АЧС) фахівці зафіксували в Запорізькій, Вінницькій, Івано-Франківській та Київській областях.
Як повідомила прес-служба Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, діагнози чуми підтверджені фахівцями ветеринарної медицини.

323 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Цими днями на набережній, неподалік моста Масарика серед бруківки перехожі із подивом та переляком роздивлялися останки голуба.

402 просмотра. Обговорити (1)

Прокуратура Закарпатской области возбудила уголовное дело в отношении начальника управления ветеринарной медицины в городе Хуст и Хустском районе.

1898 просмотров. Обсудить (2)

На днях сотрудники милицейского отдела по борьбе с экономическими преступлениями задержали прямо в рабочем кабинете при получении взятки врача одной из районных ветеринарных больниц Закарпатской области.

927 просмотров. Обсудить (0)

Городская чрезвычайная противоэпидемиологоческая комиссия Тернополя обратилась к горожанам и гостям города, которые приобрели домашних животных с 26 сентября в зоомагазине ТРЦ «Подоляни», обратиться в городскую государственную больницу ветеринарной медицины в Тернополе, чтобы проверить животных на бешенство.

1250 просмотров. Обсудить (0)

В Ужгороді відбулося засідання міської надзвичайної протиепізоотичної та протиепідеміологічної комісії щодо епізоотичного стану та проведеної роботи по профілактиці сказу в обласному центрі Закарпаття. Начальник Ужгородського КАТП п.Грамотник пообіцяв, що протягом 2-х місяців бродячих собак на вулицях міста не буде. На сьогодні створено дві бригади, які будуть забезпечені необхідним знаряддям. Працівників бригад на цей час звільнять від інших обов'язків.

1246 просмотров. Обсудить (0)

У січні-листопаді ц.р. основним в роботі ветеринарної медицини Закарпатської області було забезпечення епізоотичного благополуччя тваринництва та контроль за реалізацією безпечної тваринницької продукції.

1152 просмотра. Обсудить (0)