ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

МВФ

Пенсійна реформа відіграється на поколінні 90-х. Саме йому піднімуть пенсійний вік.
Таку думку висловила старша наукова співробітниця Інституту демографії та соціальних досліджень Лідія Ткаченко.
На її думку, виконати умови Міжнародного валютного фонду щодо підвищення пенсійного віку можна буде, коли складуться сприятливі демографічні умови.

200 просмотров. Обговорити (0)

Критично важливою умовою для продовження співпраці України та МВФ є підвищення пенсійного віку. Це допоможе скоротити величезний дефіцит Пенсійного фонду країни.

300 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Хоча економісти часто розходяться в думках щодо низки проблем в Україні, всі вони одностайно доходять згоди з одного питання: пенсійна система України не відповідає викликам сучасності і фінансово нестійка.

Протягом останніх 10-15 років усі звіти про стан пенсійної системи повторюють одні і ті ж висновки.

231 просмотр. Обговорити (0)

Крім виділення із загальної кінцевої ціни природного газу для населення і підприємств теплокомуненерго плату за його доставку на основі приєднаної потужності (так звана абонентська плата за користування газовою інфраструктурою), ще й абонплату за підключення до послуг централізованого опалення.
Про це йдеться в меморандумі про економічну і фінансову політику України, оприлюдненому на сайті МВФ

221 просмотр. Обговорити (0)

Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг скасувала своє рішення про введення абонплати за газ.

307 просмотров. Обговорити (0)

Головною новиною останніх днів стало те, що Міжнародний валютний фонд (МВФ) дійшов обопільної згоди з урядом України щодо питання про виділення наступного траншу фінансової допомоги державі

162 просмотра. Обговорити (0)

Незважаючи на обіцянки влади скасувати скандальне рішення НКРЕКУ, меморандум з МВФ передбачає введення абонплати за газ з 1 травня 2017 року. І прем'єр Гройсман не міг про це не знати, вважає Віктор Медведчук.

203 просмотра. Обговорити (0)

Україна погодилася відкрити ринок землі в обмін на отримання траншу від МВФ. Мораторій скасують по закінченню 2017 року

156 просмотров. Обговорити (0)
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розповів, яким чином країна розпорядиться новим траншем від Міжнародного валютного фонду.
130 просмотров. Обговорити (0)

Задоволення вимоги МВФ щодо негайної лібералізації ринку землі і зняття мораторію на продаж сільгоспземель може стати непереборною перешкодою для роботи нинішнього парламенту. Про це заявив народний депутат (позафракційний) Сергій Тарута в ефірі телеканалу NewsOne.

87 просмотров. Обговорити (0)

Для продолжения сотрудничества с Международным валютным фондом Украине нужно выполнить ряд важных условий. Об этом говорится в опубликованном тексте меморандума с МВФ.

694 просмотра. Обсудить (0)

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман прокоментував на сторінці у Facebook виділення Міжнародним валютним фондом 1 млрд доларів Україні.
За словами Гройсмана, отриманий транш свідчить про довіру до України.

236 просмотров. Обговорити (0)

В Украине официальный курс доллара за прошедшую неделю снизился с 27,12 до 27,02 гривен. В то же время средневзвешенный курс, по данным регулятора, просел на 12 копеек. К концу этой недели, прогнозирует старший аналитик "Альпари" Вадим Иосуб, курс на межбанке и официальный курс НБУ могут достичь 26,9 гривни.

360 просмотров. Обсудить (0)

Завчасний вихід на пенсію можуть скасувати. Це передбачає оновлений меморандум між Україною і Міжнародним валютним фондом. Про це розповів народний депутат Сергій Євтушок. За його словами, на таке рішення збирається йти влада, щоб отримати наступний транш МВФ.

508 просмотров. Обговорити (0)

До переліку тих, кому точно виплачуватимуть все своєчасно внесли 5,6 мільйонів громадян

149 просмотров. Обговорити (0)

Перенесення засідання Міжнародного валютного фонду (МВФ) про розгляд питання щодо чергового мільярдного траншу для України стало викликом для прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.
Так охарактеризував цю подію сам Гройсман, в ефірі телеканалу "Україна".
Як уточнив він, таке рішення МВФ прийняв для того, щоб оцінити макроекономічні показники України у 2017 році.

167 просмотров. Обговорити (0)

Рада директорів Міжнародного валютного фонду повідомила, що запланована на 20 березня зустріч з приводу українського питання не відбудеться. ЇЇ перенесли на невизначений час.

"Повідомлення про відстрочку обговорення було розіслано в суботу вранці", - зазначили в МВФ.

163 просмотра. Обговорити (0)

Також фонд прагне знизити норми споживання для індивідуального опалення в Україні.

109 просмотров. Обговорити (0)

Украина и МВФ достигли соглашения по поводу пенсионной реформы, которая позволит сократить размер Пенсионного фонда за счет увеличения возраста выхода на пенсию или минимального стажа для получения пенсии.

932 просмотра. Обсудить (0)

Украине не нуждается в очередном транше кредита Международного валютного фонда, тем более, что это не субсидии, а заем, который нужно будет возвращать уже с процентами.

433 просмотра. Обсудить (0)

Ранее в своих статьях, я декларировал два тезиса: мы спасем себя сами, на основе модели финансовой независимости; дайте нам гарантии этого спасения сохранив нашу надежду.

690 просмотров. Обсудить (7)

Мобилизационные механизмы для страны в значительной степени определяет наша Конституция, однако условия финансовой мобилизации в части обсуждаемой нами ранее кредитно – инвестиционной цепи, украинский ресурсгарантии МВФ украинский заемщик – реально не обозначены. Объяснение этому факту реально существует.

335 просмотров. Обсудить (0)

По двум реально известным векторам воздействия на экономику Украины, не уточняя их сущности, и не вступая в политическую составляющую, предлагается рассмотреть один из возможно оптимальных вариантов государственной, лучше экономической политики страны. Здесь однозначно следует понимать, что спрос и потребление есть основной источник успешного развития экономики.

350 просмотров. Обсудить (0)

Эрик Райнерт: «Тогда я думал, что это одноразовая ошибка системы МВФ. Сегодня я вижу, что за 40 лет ничего не изменилось. Им все еще сходят с рук «убийства...»

413 просмотров. Обсудить (0)

Украина может получить от Международного валютного фонда (МВФ) 1,3 миллиарда долларов в 2016 году и около 5,4 миллиардов долларов в 2017 году. Транши будут предоставлены при условии успешного выполнения экономической программы Украины.

305 просмотров. Обсудить (0)

Роман Шпек объясняет, почему резкая девальвация гривни - это теоретическая страшилка от МВФ

462 просмотра. Обсудить (1)

С началом сентября возобновилось обесценивание украинской валюты на межбанковском валютном рынке.

735 просмотров. Обсудить (1)

Украина получила долгожданный транш от МВФ. Как это скажется на курсе национально валюты и к каким решениям нужно прийти власти в расчете на новый кредит?

314 просмотров. Обсудить (0)

Украина рассчитывает до конца 2016 года получить в долг еще $1,3 млрд от Международного фонда по программе EFF. Оппозиция оперативно проанализировала последнее требование от МВФ.

559 просмотров. Обсудить (2)

Рада директорів Міжнародного валютного фонду продовжила програму співробітництва з Україною та виділила додаткові обсяги фінансової допомоги.

179 просмотров. Обговорити (0)