ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Краків

У зв’язку з великими чергами на українсько-польському кордоні, результатом якого є несвоєчасне прибуття рейсу “Рахів – Краків – Ліберець” до пункту призначення, на постійній основі змінюється графік руху автобуса міжнародного сполучення.

138 просмотров. Обговорити (0)

На камерах спостереження видно, як людина йде по вулиці і б'є автомобілі, припарковані вздовж тротуару.

182 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Найкоротший і найшвидший шлях з Закарпаття до Польщі веде через Словаччину. Однак для осіб, котрі не їдуть власною машиною, запланувати подорож може бути важкою, оскільки прямих автобусних і залізничних сполучень немає.

356 просмотров. Обговорити (0)

У неї польське коріння. У свій час дід Станіслав Левандовський з-під Кракова перебрався на Житомирщину.

353 просмотра. Обговорити (0)

З 28 березня графік руху поїздів № 743/744 Дарниця – Київ – Львів та № 35/36 Львів – Краків – Вроцлав синхронізовано так, щоб у Львові пасажирам було зручно пересаджуватися з поїзда на поїзд.

309 просмотров. Обговорити (0)

Українка Олена Кадирова вступала до найбільшого і найстарішого вишу Польщі - Ягеллонського університету у Кракові. Про те, як бути абітурєнтом у Польщі і здавати вступні співбесіди, вона розповіла виданню PortEuropa

389 просмотров. Обговорити (0)

12 травня в Ужгороді відбудеться українсько-польська зустріч „Кроки по дорозі регіональної співпраці”, організована Товариством польської культури Закарпаття (ТКПЗ) ім. Гнєви Волосєвич (голова Товариства Галина Вакарова).

957 просмотров. Обговорити (0)

Серце Папи Римського Івана Павла II може бути поховане в Кракові у Вавельському соборі, тоді як тіло понтифіка буде поховане у Ватикані.

974 просмотра. Обсудить (0)